Wybierz swoją kolorystykę
   
„Niesforne aniołki. Spacer przez Biblię dla milusińskich” to prawdziwa przygoda - spacer przez Biblię, od Księgi Rodzaju po Apokalipsę. Na każdej stronie książeczki znajduje się opowiadanie lub prawda na kolejny dzień roku, krótkie rozważanie dostosowane do możliwości percepcyjnych dziecka oraz wesoły wierszyk wyrażający w zabawny sposób najważniejszą myśl.

Niesforne aniołki to spacer przez Biblię dla namłodszych, wydany przez oficynę wydawniczą vocatio.15 kwietnia maluchy dowiedzą się, jak ważne jest uprzejme i łagodne zachowanie w stosunku do innych osób: „Staram się być miły i nigdy nie krzyczę. Wszystkim dookoła zawsze dobrze życzę.” Z kolei 13 czerwca rodzice mają okazję przekazać dzieciom dlaczego tak istotna jest umiejętność przebaczania: „Staram się przebaczać nawet wiele razy. I nie chowam w swym sercu zbyt długo urazy!”. Na każdy dzień roku został wybrany cytat z Pisma Świętego, który stanowi źródło rozważań nad wartościami godnymi naśladowania.

Na szczególną uwagę zasługuje piękne wydanie w tym ilustracje Eleny Kucharik. Twarda, lakierowana oprawa i szycie gwarantują, że nawet maluchy, zupełnie nieobyte z książkami, będą musiały się trochę natrudzić, aby ją zniszczyć. „Niesforne aniołki” to fantastyczny pomysł na prezent gwiazdkowy. Dzięki niemu rodzice zyskają wspaniały materiał do czytania na każdy dzień roku i będą mogli przekazać maluchom wartości etyczne i religijne, którymi warto kierować się w życiu.

Carla Barnhill - mama dwójki małych dzieci. Tytuł magistra literatury uzyskała na Uniwersytecie w Edynburgu w Szkocji. Pełniła funkcję redaktora naczelnego czasopisma „Christian Parenting Today” („Współczesne chrześcijańskie rodzicielstwo”), a obecnie należy do grona redaktorów Teen Devotional Bible (Biblia wraz z komentarzami dla nastolatków). Wraz z mężem i dziećmi mieszka w okolicach Chicago.

Więcej informacji na temat książki na stronie Wydawnictwa Vocatio.

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ