Wybierz swoją kolorystykę
   
„Cudowny sposób, w jaki bobasy przychodzą na świat” to książka stworzona, aby pomóc rodzicom w przekazaniu dzieciom wiedzy o rodzinie, niemowlętach i bliskości seksualnej. Książka przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci oraz ich rodziców.

Skąd się biorą dzieci, na to pytanie pomaga odpowiedzieć Oficyna Wydawnicza Vocatio w swojej publikacji.Tłem książeczki jest biblijne opowiadanie o stworzeniu świata i miejscu ludzi w Bożym planie. Historia pojawiania się dzieci na świacie opowiedziana jest z perspektywy chrześcijańskiej. Prostym językiem odpowiada na podstawowe i często zadawane przez dzieci pytanie „...a skąd się biorą dzieci?”.

Książeczka zawiera wierszyki przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat, które zapisane są dużym drukiem, dzięki czemu starsze dzieci mogą samodzielnie czytać książkę. Dokładniejsze, bardziej szczegółowe informacje zostały zapisane zwykłym drukiem, oznaczone ramką, rodzic czytający książkę wie, które treści są odpowiednie dla wieku jego dziecka. Szczególnie warte podkreślenia są piękne ilustracje oraz fragment wyjaśniający dziecku w przystępny sposób zagadnienie adopcji. Publikacja jest przyjazna dla dzieci i napisana w staranny, spójny sposób, całość emanuje wartościami chrześcijańskimi, przekazując dzieciom istotę Bożego planu poczęcia i narodzin dziecka.

Książeczka stanowi odpowiedź na pytanie rodziców - jak małemu dziecku mówić o poczęciu i narodzeniu człowieka. Autor wyjaśnia w szczery sposób zagadnienia związane z płciowością i rozmnażaniem, unikając uciekania się do medycznej i naukowej terminologii. Teraz zamiast natłoku naukowych informacji rodzice mogą skorzystać z fantastycznego materiału pomocnego w wykształceniu właściwej postawy ich dziecka względem sfery seksualnej i ukształtować małego człowieka zgodnie z wyznawanymi wartościami, świadomego najwspanialszego procesu narodzin.

Więcej informacji na stronie Wydawnictwa Vocatio.

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:



POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ