Wybierz swoją kolorystykę
   
„Ważne zadanie” to pierwsza pozycja z serii „Budowanie charakterów”. Jest przeznaczona dla rodziców, dziadków i wychowawców do wspólnego czytania z dziećmi. Celem serii jest udostępnienie opiekunom dobrego narzędzia, którym mogliby się posługiwać w procesie kształtowania silnych i zdrowych charakterów swoich dzieci.

Ważne zadanie to jedna z książeczek z serii Budowanie charakterów wydana przez oficynę wydawnicza vocatio.Książeczka opowiada historię z życia leśnych stworzeń, każdemu ze zwierząt zostało przydzielone zadanie, które ma wykonać dla dobra całej leśnej wspólnoty. To jak zwierzęta wywiążą się ze swojej misji przełoży się na ich przetrwanie w czasie zimy. „Ważne zadanie” uczy maluchy jak istotne jest przestrzeganie zasad i działanie dla dobra grupy, dzieci dowiadują się jakich postaw należy unikać, a jakimi wartościami należy się kierować w życiu. Na końcu książki rodzice znajdą pytania do rozmowy z dziećmi, które jeszcze lepiej pomogą maluchom zrozumieć opowiedzianą historię i wcielić w życie dobre wzorce zachowań. Niewątpliwym atutem publikacji jest piękne wydanie - kolorowe ilustracje czynią lekturę przyjemną i uruchamiają dziecięcą wyobraźnię.

Historie opowiadane przez autorkę Justynę Wacławik nie tylko rozbudzają ciekawość młodych czytelników, ale i pielęgnują najlepsze, tradycyjne wartości. Jej książeczki znakomicie pomagają rodzicom w mądrym kształtowaniu dziecięcych osobowości i charakterów.

Więcej informacji na temat serii książek na stronie Wydawnictwa Vocatio.

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ