Wybierz swoją kolorystykę
   
Ogród Eden i Arka Noego to najnowsze propozycje książkowe Oficyny Wydawniczej Vocatio dla najmłodszych dzieci. Aktywizujące książeczki wspierają rozwój zdolności językowych maluszka, mobilizują do nauki liczb oraz ćwiczą spostrzegawczość. Przede wszystkim jednak- dostarczają mnóstwa dobrej zabawy!

Ogród Eden

Książeczka aktywizująca Ogród Eden nie tylko bawi, pomaga też w nauce cyferek i rozwija zdolności motoryczne najmłodszych dzieci. Miękkie piankowe strony umożliwiają samodzielne oglądanie, a zabawne wierszyki zachęcają do odkrywania puzzli, usprawniając paluszki. Słońce, gwiazdy, planety, ptaszki, rybki i inne zwierzątka zestawione w pary z liczebnikami ułatwią naukę liczenia.

Arka Noego

Arka Noego stawia na rozwój słownictwa maluszków. Kolorowa papuga i szare wróbelki, psotne małpki i leniwy leniwiec, duży słoń i mała myszka, szybki tygrys i wolny żółw to sympatyczne pary zwierzątek, zestawione w puzzlach, które wzbogacają słownictwo oraz przybliżą określenia przeciwstawne.


Na pochwałę zasługuje przede wszystkim oprawa graficzna książek, obok której żadne dziecko nie zdoła przejść obojętnie. Wielkie, kolorowe stronice zachęcają do zabawy a urocze ilustracje krajobrazów oraz uśmiechniętych stworzeń napawają pozytywną energią. Piankowy materiał z którego wykonane zostały książki jest w pełni bezpieczny i pozwala na samodzielną zabawę, nawet dwuletnich dzieci. Dodatkowo, poza walorem edukacyjnym książki zapoznają maluszka z wartościowymi historiami biblijnymi w bardzo lekki i przystępny dla kilkulatka sposób.

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ