Wybierz swoją kolorystykę
   
Książka „Miłość jest...” wydana nakładem wydawnictwa Vocatio, stanowi zbiór rozważań na temat życia i miłości, inspirowanych bezpośrednio „Hymnem o Miłości” Św. Pawła. Aby we współczesny sposób przekazać czytelnikom ideę hymnu, autor posłużył się krótkimi opowiadaniami dotyczącymi codziennego życia. Zawarte w książce historie skierowane są do dzieci i młodzieży, jednakże ich uniwersalna tematyka na pewno wciągnie w lekturę również niejednego dorosłego czytelnika.

Miłość jest...to wspaniała publikacja dla całej rodziny od oficyny wydawniczej vocatio.Tomasz Kruczek, bohaterami książki uczynił przedstawicieli młodego pokolenia: dzieci oraz dorastającą młodzież która w swoim życiu bardzo często napotyka sytuacje wymagające dokonania trudnego wyboru pomiędzy dobrem a złem. Ich perypetie są odzwierciedleniem takich właśnie momentów, uczą cierpliwości, pokory, łagodności oraz przebaczenie. W przystępny dla młodego czytelnika sposób, bez moralizowania i mentorskiego tonu podpowiadają jak żyć z szacunkiem do siebie, innych oraz zgodnie z zasadami miłości. Tej rodzicielskiej, przyjacielskiej, pomiędzy rodzeństwem oraz miłości do obcego człowieka. Jeśli pragniemy zakupić swojemu dorastającemu dziecku wartościową i jednocześnie ciekawą lekturę, książka „Miłość jest...” będzie doskonałym wyborem. Jej przesłanie nauczy kochać i zainspiruje do świadomego czynienia dobra, zaś interesująca fabuła wyeliminuje wakacyjną nudę. Polecamy!

„Czy w dzisiejszych czasach jest miejsce na miłość? Czy jest miejsce na działanie podyktowane szczerym kochającym sercem? Zdecydowanie tak. Sam wiele razy doświadczyłem miłości: mojej rodziny, moich przyjaciół i tej najważniejszej, samego Boga. Wiem, że bez tej miłości nie byłbym dzisiaj takim jakim jestem. Bez niej nie powstałyby moje książki.

W 1 Kor 13 znajdujemy wspaniały opis istoty postawy życiowej, którą nazywamy miłością. Opowiadania zawarte w tej książce zostały zainspirowane właśnie tym ,,Hymnem o miłości”. Ich bohaterowie mają tylko kilka, kilkanaście lat, ale miłość jest dla nich jak najbardziej prawdziwym wyzwaniem. Otrzymują i dają miłość tam, gdzie są. Czy te historie wydarzyły się naprawdę? Pozwól, że zachowam to w tajemnicy. Może kiedyś spotkamy się na skautowym szlaku, a wówczas opowiem Ci więcej wieczorem przy ognisku, które tak bardzo lubię, a którego kiedyś tak bardzo się bałem... Dzisiaj Ty dopisz kolejny rozdział do mojej książki, historię miłości w Twoim życiu. Dopisz ją swoim codziennym życiem.” Tomasz Kruczek – autor

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ