Wybierz swoją kolorystykę
   
Wypadków, pożarów, przestępstw nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jednak skutki tego typu zdarzeń można zminimalizować, gdy będziemy wiedzieć jak prawidłowo zachować się będąc ich świadkiem. Warto już od najmłodszych lat kształtować w dzieciach świadomość zagrożeń, poczucie sprawiedliwości oraz bezpieczeństwa.Seria "Na pomoc!" to książeczki edukacyjne wydane nakładem Wydawnictwa Skrzat, które w przystępny dla dziecka sposób przekazują podstawowe informacje, gdzie szukać pomocy w razie wypadku, pożaru lub innego zagrożenia.

Barwne ilustracje oraz historie z życia wzięte opowiedziane w prosty i ciekawy sposób pozwalają dzieciom zapamiętać zdarzenia, które wymagają zgłoszenia na policję, straż miejską, czy straż pożarną. Dzięki książeczkom z serii „Na pomoc!” maluszek dowie się co zrobić gdy będzie świadkiem przestępstwa, aktów wandalizmu, czy wypadku w górach.

Na końcu każdej książeczki znajdują się ważne telefony alarmowe do każdej ze służb, dzięki czemu maluch zapamięta gdzie należy zadzwonić w razie wypadku.

Zalety książeczek:
- są bardzo ładnie zilustrowane, dzięki czemu przemawiają do wyobraźni dzieci,
- historyjki zawierają proste i czytelne dla każdego maluszka przesłanie - dlaczego dane zdarzenie koniecznie należy zgłosić na policję, straż, pogotowie,
- przekazują informacje, które z pewnością przydadzą się maluchowi w dalszym życiu – ważne numery alarmowe,
/ - uczą, że nie należy być obojętnym gdy ludziom wokół dzieję się krzywda.

Więcej informacji na temat serii książeczek na stronie Wydawnictwa Skrzat.

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ