Wybierz swoją kolorystykę
Znani rodzice
Pink już wkrótce zostanie Mamą!
22.02.2011.
31-letnia piosenkarka Pink oraz jej mąż Carey Hart już niebawem zostaną rodzicami. Maluszek ma wzmocnić związek, który przeżywał niedawno poważny kryzys. Piosenkarka na czas ciąży nie rezygnuje także z koncertów i innych zobowiązań zawodowych. Czekamy niecierpliwie na kolejne dobre wieści!
Magda Mołek w ciąży!
22.02.2011
Media obiegła sensacyjna wiadomość...a w zasadzie dwie wiadomości! Magda Mołek wzięła w tajemnicy ślub ze swoim życiowym partnerem Maciejem i spodziewa się pierwszego dziecka! Maluszek przyjdzie na świat latem. Znana prezenterka w jednym z wywiadów powiedziała, że marzy o macierzyństwie. Cieszymy się, że marzenie Magdy Mołek się spełni.
Karolina Malinowska i Olivier Janiak po raz drugi rodzicami!
4.02.2011
Drugi syn znanej modelki i stylistki oraz prezentera telewizyjnego przyszedł na świat w ten weekend. Poród przebiegł bez komplikacji a maluszek jest zdrowy i czuje się dobrze. Znajomi rodziców nieoficjalnie zdradzili iż para nada mu imię Gabriel, jednak ostatnio w mediach pojawiła sie informacja, że synek pary otrzyma jednak imię Christian. Przypomnijmy, że ponad 1,5 roku temu Karolina urodziła pierwszego syna, Fryderyka. Teraz na pewno rodzice mają pełne ręce pracy...życzymy powodzenia!
Dorota Gawryluk urodziła córeczkę!
3.02.2011
Prezenterka „Wydarzeń” stacji Polsat urodziła drugie dziecko. Córka Doroty i Jerzego Gawryluka dostała na imię Gabrysia. Rodzice mają nadzieję że starszy brat dziewczynki, 18-letni Nikon zaopiekuje się Gabrysią i pomoże jej poznawać świat. Pani Dorota postanowiła w pełni oddać się macierzyństwu i do studia telewizyjnego wróci dopiero latem.
Gratulujemy i życzymy sukcesów wychowawczych!
Angelina Jolie po raz siódmy zostanie mamą!
28.01.2011
Jak donosi magazyn Star, aktorka jest w trzecim miesiącu ciąży i zmaga się już z porannymi mdłościami. Nie kryje się również z zatrudnieniem nowej niani. Najsłynniejsza pana Hollywood, Angelina Jolie i Brad Pitt wychowują już sześcioro dzieci, w tym troje adoptowanych, ale jak to mówią: „w grupie weselej”. Tak trzymać!
Penelope Cruz i Javier Bardem mają synka!
27.01.2011
Znana, aktorska para doczekała się potomka. Piękna Penelope urodziła zdrowego i silnego synka. Chłopiec przyszedł na świat w ulubionym szpitalu gwiazd, Cedars Sinai w Los Angeles. Dla Javiera był to podwójnie szczęśliwy dzień gdyż otrzymał również trzecią nominację do statuetki Oscara. Synek pary otrzymał imię Leo. Małżonkom gratulujemy zdrowego synka a maluszkowi uzdolnionych rodziców!
Joanna Liszowska urodzi córkę!
26.01.2011
Po niespodziewanej wiadomości o ciąży aktorki, zdradzonej przez jej teatralnego współpracownika, Joanna Liszowska potwierdziła sensacyjną nowinę. Jeszcze przed wakacjami urodzi córkę. Ojcem dziecka jest mąż Liszowskiej, szwedzki milioner Ola Sarneke. Na okres oczekiwania na maluszka aktorka robi sobie zawodową przerwę i na deski teatralne powróci dopiero we wrześniu.
Życzymy powodzenia i miłego odpoczynku!
Wojciech Błach i Kamilla Baar zostali rodzicami!
19.01.2011
Znany z seriali „Szpilki na Giewoncie” oraz „Plebania” aktor Wojciech Błach został tatusiem. Jego partnerka Kamila Baar, aktorka znana m.in. z filmu „Vinci”, urodziła swoje pierwsze dziecko. Chłopiec przyszedł na świat 9 stycznia w jednym z warszawskich szpitali. Świeżo upieczeni rodzice, nadali synkowi imię Bruno. Jak mówi Kamila, teraz czekają ich role życia. Oby zagrali oskarowo!
Tomasz kot ma syna!
19.01.2011
Znany polski aktor, Tomasz Kot po raz drugi został ojcem. Wiadomość o ciąży jego małżonki Agnieszki, dostała się do mediów dopiero 1 grudnia, a niecały miesiąc później aktor został szczęśliwym tatą. Maluszek przyszedł na świat tuż przed Bożym Narodzeniem, czym na pewno sprawił niemałą radość swojej czteroletniej siostrzyczce, Blance. Tomasz planuje na kilka miesięcy przerwać pracę, by pomagać żonie przy synku. Tak trzymać!
Klaudia Carlos urodziła córeczkę!
17.01.2011
37-letnia prezenterka sportowa TVN'u Klaudia Carlos po raz drugi została mamą. 28 grudnia urodziła w poznańskiej klinice położniczej zdrową i piękną córeczkę Marysię. Jak zapewnia Klaudia, pragnie wychować swoją córkę na samodzielną i ambitną kobietę. Na pewno pomoże jej w tym mąż, śpiewak operowy Dariusz Mechej, oraz 13-letni synek Antek. Zarówno Klaudii jak i całej rodzinie gratulujemy i życzymy mnóstwa sukcesów!
Strona 1 z 5


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ