Wybierz swoją kolorystykę

Żłobki prywatne Wrocław

Akademia Maluszka "Rybki z ferajny"
  / ul. Stefczyka 17
żłobki prywatne
Przedszkole "Rybki z ferajny" to miejsce dobrej zabawy i efektywnej nauki dla dzieci w wieku od szóstego miesiąca do 5 lat. Nasze przedszkole zostało przystosowane specjalnie do potrzeb dzieci, aby zapewnić im pełne bezpieczeństwo oraz umożliwić swobodną zabawę i wspaniałe warunki do nauki. Zajęcia dostosowane są do potrzeb rozwojowych i zainteresowań każdego dziecka.
zobacz więcej
Akademia Maluszka "Świat Dziecka"
  / ul. Iławska 56 , Wrocław
żłobki prywatne
Akademia Maluszka „Świat Dziecka” powstała z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Oferujemy Państwu profesjonalną opiekę nad dziećmi w domowej atmosferze. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel, który zapewnia Państwa pociechom odpowiedni poziom rozwoju, dostosowany zarówno do wieku jak i do potrzeb dzieci.
zobacz więcej
Klub Maluszka "Olinkowy Ogródek"
  / ul.Dokerska 3/30 , Wrocław
żłobki prywatne
Klub Maluszka "Olinkowy Ogródek" świadczy usługi opiekuńcze względem Maluszków w wieku od 6 m.ż do 5 lat. Jest to bajeczne miejsce stworzone dla Dzieci, domowa atmosfera,zajęcia/warsztaty ogólnorozwojowe,konkurencyjne ceny - to nasze atuty. Zapraszamy do współpracy!
zobacz więcej
Klub Malucha "Po Sąsiedzku"
  / ul. Sąsiedzka 3/1 Wrocław
żłobki prywatne
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Klubu Malucha "Po sąsiedzku".
zobacz więcej
PLUSZOWY MIŚ
  / ul. Kolista 24, 54-152 Wrocław
żłobki prywatne
PLUSZOWY MIŚ to miejsce stworzone specjalnie z myślą o Waszych pociechach. Zapewniamy opiekę dzienną nad dziećmi w wieku od 6 m-ca do 3 roku życia. Oferujemy interesujące zajęcia edukacyjne i artystyczne, które stymulują indywidualny oraz społeczny rozwój Waszego dziecka.
zobacz więcej
Dziecięcy Ośrodek Metodyczny Magdalena Durejko
  / ul.Różana 26, Wrocław
żłobki prywatne
Z przyjemnością zapraszamy do naszej placówki "Dziecięcego Ośrodka Metodycznego" we Wrocławiu położonego bardzo blisko centrum z łatwym dojazdem z każdego punktu miasta. Nasza placówka posiada doskonałe warunki lokalowe, 3-poziomowy dom przy ulicy Różanej z ogrodem i tarasem. Oferujemy funkcjonalne sale, estetycznie urządzone pomieszczenia, oraz plac własny zabaw.
zobacz więcej
Akademia Delfinka
  / ul. Iławska 56, Wrocław
żłobki prywatne
Prywatny żłobek na wrocławskich Maślicach. Domowa atmosfera, profesjonalna opieka, zajęcia edukacyjne, dużo zabawy, opieka lekarzy, atrakcje dla dzieci. Wprowadzony system HACCP w kuchni!!!
zobacz więcej
prywatny żłobek klub malucha WYSEPKA
  / Boya-Żeleńskiego 35, Wrocław
żłobki prywatne
Klub Malucha Wysepka to placówka typu żłobek, przeznaczona dla dzieci od 5 miesiąca do 3 roku życia. Wyróżnia nas ciekawy program rozwojowy, wykwalifikowana, wspaniała kadra (pedagodzy, psycholog, fizjoterapeutki, pielęgniarka), monitoring online, duży dom z ogrodem.
zobacz więcej
Centrum Inicjatyw Dziecięcych Zamek Księżniczki Oliwki
  / Jugosłowiańska 48, Wrocław
żłobki prywatne
Centrum Inicjatyw Dziecięcych - Zamek Księżniczki Oliwki to miejsce które stworzyliśmy specjalnie z myślą o Waszych najmłodszych pociechach w wieku od 6 miesięcy do 5 lat.
zobacz więcej
Piraci z Parkowej
  / Parkowa 9, Wrocław
żłobki prywatne
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego żłobka przy ul. Parkowej. Posiadamy duży lokal o powierzchni 90m i piękny ogród! Naszym atutem jest kameralna atmosfera ( maks. 16 dzieciaczków)i wykształcona kadra!
zobacz więcej
Strona 1 z 2
Ostatnia


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ