Wybierz swoją kolorystykę

Żłobki prywatne Warszawa

Klub Malucha
  / 02-386 Warszawa, ul. Altowa 30
żłobki prywatne
W ciepłej atmosferze, małych grupach pod opieką pedagogów zaopiekujemy się najmłodszymi pociechami, zapewnimy ciepło rozwój, oraz atrakcyjne zajęcia ruchowe i manualne. Dysponujemy dużą salą gimnastyczną, która może służyć również jako sala balowa dla dzieci lub sala wykładowa dla rodziców. Organizujemy warsztaty dla rodziców i dzieci.
zobacz więcej
Zaczarowany Las
  / ul.Kadetów 20 , Warszawa
żłobki prywatne
„Zaczarowany Las” to miejsce dla dzieci w wieku od 1,5 roku do 5 lat. Naszym celem jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych warunków w miłej i rodzinnej atmosferze. Przez ciekawy program edukacyjny oraz wiele interesujących zajęć dodatkowych (zajęcia z języka angielskiego, zajęcia plastyczne, zajęcia muzyczne i rytmiczne) zapewniamy maluchom rozwój intelektualny, społeczny oraz fizyczny. Nad rozwojem i bezpieczeństwem dzieci czuwa wykwalifikowana kadra pedagogiczna.
zobacz więcej
"Szczęśliwe Misie"
  / ul. Cesarskiwj Korony 2 , Warszawa
żłobki prywatne
Drodzy Rodzice – kochacie swoje Dzieci, jesteście aktywni zawodowo, więc w czasie kiedy zajmujecie się swoją pracą, my zaopiekujemy się waszym Skarbem. Będzie otoczony troskliwą opieka, zapewnimy mu wszechstronny rozwój przy pomocy wykwalifikowanych, kochających dzieci opiekunek.
zobacz więcej
KLUB MALUCHA DZIECIAKI I SPÓŁKA
  / Ul. Oświatowa 34B
żłobki prywatne
KLUB MALUCHA DZIECIAKI I SPÓŁKA Ul. Oświatowa 34B (wejście od ul. J.Olbrachta) NAJLEPSZA OPIEKA DLA TWOJEGO DZIECKA
zobacz więcej
Prywatny Żlobek"Kubusiowy Raj"
  / 03-674 Warszawa ul.Radzymińska 202A
żłobki prywatne
KUBUSIOWY RAJ to miejsce przeznaczone dla dzieci od 4 miesiąca życia do 3 lat,zorganizowane jak prywatny żłobek i przedszkole.
zobacz więcej
„Tęczowy Domek”
  / ul.Zdziarska 26 ul.Motycka 17
żłobki prywatne
"ŻŁOBEK ZAPEWNIA - całodzienną opiekę nad dziećmi 0,6-2,5lata.
zobacz więcej
Żłobek Prywatny Mały Miś
  / ul. Pozytywki 18A, 02-881 Warszawa
żłobki prywatne
Żłobek Mały Miś przyjmuje dzieci w wieku od 6 miesiąca do 3 lat. Posiadamy 4 grupy wiekowe.Opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowany personel: wychowawcy, pielęgniarki, lekarz pediatra, psycholog, logopedzi.
zobacz więcej
Cudowne Lata
  / ul. Myśliwska 11, 03-071 Warszawa
żłobki prywatne
Profesjonalna Opieka nad Dziećmi w wieku od 4mcy do 3lat.
zobacz więcej
Klub Malucha Mini Misie
  / 02-202 Warszawa ul. Krańcowa 13A
żłobki prywatne
Klub Mini Misie powstał z myślą o szczęściu dzieci i spokoju pracujących rodziców. Drodzy Rodzice, Klub Mini Misie to prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo - pielęgnacyjną oraz wychowawczą dla dzieci w wieku od 5 miesięcy do 4 lat. Proponujemy Mini Misiom twórcze spędzanie czasu: - zabawy edukacyjne, - zajęcia manualno-plastyczne, - zajęciach rytmiczno – ruchowe, -zabawy w języku angielskim, - mini teatrzyk i inne...
zobacz więcej
Laboratorium Dziecka
  / ul.Wyrzyska 4, 02-455 Warszawa
żłobki prywatne
Laboratorium Dziecka to miejsce stworzone dla dzieci od 1,5 do 12 roku życia. W naszej ofercie znajdzie się miejsce dla każdego dziecka. Zarówno dzieci wybitnie uzdolnione jak i dzieci z różnymi deficytami rozwojowymi mogą zrealizować swoje marzenia i aspiracje, rozwijać talenty i poznać bliżej świat sztuki.
zobacz więcej
Strona 1 z 5
Ostatnia


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ