Wybierz swoją kolorystykę

Żłobki prywatne Opole

Papatkowe Zacisze klub malucha
  / Opole, ul. Beskidzka
żłobki prywatne
W naszym Papatkowie oferujemy domową atmosferę, troskliwą i pełną serca opiekę nad maluszkami od 6 miesiąca życia. A dla starszych (od 18 miesiąca) dodatkowo mamy cały wachlarz ciekawych i rozwijających zajęć. Zapraszamy- zapisy na nowy rok szkolny zaczynamy w kwietniu 2010.
zobacz więcej
Akademia Szkraba
  / Powstańców Śląskich 32a/2, Opole
żłobki prywatne
Udział w zajęciach w Akademii Szkraba to rozwój Twojego Dziecka poprzez zabawę. Serdecznie zapraszamy.
zobacz więcej
Przed-przedszkole Bajkowo
  / ul. Sienkiewicza 17, Opole
żłobki prywatne
Centrum „Bajkowo” to jedyne takie miejsce w Opolu, w którym Twoje dziecko ma zapewnione doskonałe warunki do zabawy, pracy i nauki. Rodzinna atmosfera, wysoko wykwalifikowany i specjalistyczny personel, bogata oferta zajęć, nowoczesne wyposażenie to niektóre z zalet „Bajkowa”.
zobacz więcej
Centrum Opieki i Edukacji DINO żłobek Opole
  / ul. Katowicka 50 / za budynkiem NOT, OPOLE
żłobki prywatne
Pierwszy niepubliczny żłobek wpisany do rejestru placówek oświatowych w Opolu, spełniający wszystkie formalne wymogi ustawy żłobkowej
zobacz więcej
Żłobek Kangurek24 Opole
  / Opole ul. Lawendowa 18 ( wjazd od ul. Rumiankowej )
żłobki prywatne
Drodzy Rodzice! W odpowiedzi na rosnący problem z zapewnieniem opieki dla dziecka na czas pracy rodziców powstał Żłobek KANGUREK 24. Najlepsze miejsce, a zarazem jedyna alternatywa dla zapełnionych żłobków oraz przedszkoli w Opolu, dla Twojego dziecka, gdzie możesz liczyć na profesjonalną pełną ciepła opiekę 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Pragniecie wyjść do kina, na zakupy, lub po prostu potrzebujecie trochę czasu tylko dla siebie? Nie macie z kim zostawić Waszego maleństwa? Teraz to żaden problem! Możecie skorzystać z godzinowej opieki weekendowej nad dziećmi jaką świadczy Żłobek Kangurek 24. Dla Nas najważniejsze jest dobro i uśmiech dziecka. Serdecznie Zapraszamy!
zobacz więcej
Kraina Elfów
  / ul. Turkusowa 2, Opole
żłobki prywatne
OTWARTY CODZIENNIE od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00 przy ul. Turkusowej 2 (Kolonia Gosławicka) w Opolu
zobacz więcej
Żłobek Kraina Marzeń
  / ul. Ludwika Solskiego 29, Opole
żłobki prywatne
Kraina Marzeń to bezpieczne, twórcze miejsce, w którym Maluchy rozwijają się poprzez zabawę, uczą się śmiejąc, beztrosko spędzając swoje dzieciństwo.
zobacz więcej
Strona 1 z 1


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ