Wybierz swoją kolorystykę

Żłobki prywatne Białystok

OPIEKA DZIENNA NAD DZIEĆMI "ŻYRAFKI" ANNA SOBOCIŃSKA
  / Placówka 1: ul. Dąbrowskiego 20b, Placówka 2: ul. Dziesięciny 76a Białystok
żłobki prywatne
Zapraszamy dzieci w wieku 6 m-cy do 3 lat do opieki dziennej. Posiadamy dwie Placówki w Białymstoku, z których w jednej dysponujemy pięknym placem zabaw na świeżym powietrzu.
zobacz więcej
Kangurek prywatny żłobek
  / Nowosielska 54, Białystok
żłobki prywatne
Klub Malucha Kangurek to miejsce pełne słońca, ciepła i radości. Naszym zadaniem jest pomagać aktywnym zawodowo rodzicom w opiece i procesie wychowawczym dziecka. W domowej, przyjaznej atmosferze, pod troskliwym i czujnym okiem pedagogów, maluszki spontanicznie i jednocześnie kreatywnie będą spędzać czas. Proponowany przez nas program zajęć rozwinie dzieci manualnie, ruchowo, intelektualnie, jak również pozwoli na lepszy rozwój psychiczny i adaptacyjny maleństw. Zapraszamy dzieci od około 1 roku życia.
zobacz więcej
Klub Malucha CIUCHCIA
  / Komisji Edukacji Narodowej 52 lok. 7, Białystok
żłobki prywatne
Klub Malucha Ciuchcia powstał przede wszystkim z myślą o dzieciach w wieku od 6 m-cy do 3 lat oraz o ich rodzicach, którzy pragną zapewnić swoim pociechom profesjonalną opiekę, prawidłowy rozwój psychofizyczny i bezpieczeństwo.
zobacz więcej
Klub Dziecięcy MAŁE MISIE Swietłana Fiedorczuk
  / Antoniukowska 60, lok.104-106, Białystok
żłobki prywatne
Klub Dziecięcy MAŁE MISIE to żłobek dla dzieci od 6 miesięcy do 4 lat. Zapewniamy podział na 3 grupy wiekowe. Szeroki zakres zajęć ruchowych, muzycznych i edukacyjnych. Zapisy trwają przez cały rok kalendarzowy aż do wyczerpania miejsc!
zobacz więcej
Maluszkowo - Prywatna opieka nad nad Dziećmi od 1 do 3 roku życia
  / Białystok, Kamienna 5, lok. B
żłobki prywatne
Posiadamy kilkuletni staż pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz mnóstwo zapału do pracy z naszymi Maluszkami. Prowadzone przez nas działania edukacyjne uwzględniają rozwój psychofizyczny dziecka, ale przede wszystkim jego potrzeby, zdolności i zainteresowania.
zobacz więcej
Strona 1 z 1


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ