Wybierz swoją kolorystykę

Szkoły rodzenia Poznań

"Dbamy o Mamy"
  / ul. Jarochowskiego 8, Poznań
szkoły rodzenia
Gimnastyka dla kobiet w ciąży Taniec orientalny dla kobiet w ciąży (Nowość w Polsce!) Zapraszamy zdrowe Panie po pierwszym trymestrze prawidłowo przebiegającej ciąży
zobacz więcej
"Dobry Początek" - Klub dla Rodzin
  / os. Powstańców Warszawy 6Ł, Poznań
szkoły rodzenia
Zapraszamy na nasze zajęcia: szkoła rodzenia - grupowa, indywidualna a także "szkoła na bis" dla Pań w kolejnej ciąży. Prowadzimy również fitness dla kobiet w ciąży i dla mam po porodzie (dziećmi zajmują się opiekunki). Polecamy program Atrakcyjna Mama - czyli pomoc w powrocie do formy od pierwszych dni po porodzie
zobacz więcej
Familijka
  / Ul. Górna Wilda 99d (Ośrdek Siloe) 61-576 Poznań
szkoły rodzenia
Spodziewasz się dziecka i wiesz, że życie Twoje i Twojego partnera zmieni się całkowicie…Ta myśl napawa Was radością i optymizmem. Z każdym dniem, który Was przybliża do tego niesamowitego wydarzenia macie coraz więcej pytań i obaw. Wiecie, że do tej zmiany powinniście się przygotować, by spokojnie i pewnie przyjąć największy skarb, jaki pojawi się wkrótce w Waszym życiu…. Jest jedno takie wyjątkowe miejsce.
zobacz więcej
Szkoła rodzenia "z brzuszkiem"
  / ul. Sarmacka 9, 61-616 Poznań
szkoły rodzenia
Szkoła rodzenia „z brzuszkiem" w Poznaniu powstała z myślą o przygotowaniu przyszłych rodziców do przyjęcia dziecka w rodzinie.
zobacz więcej
Akademia Świadomej Rodziny Familijny Fyrtel
  / Plac Wolności 8, Poznań
szkoły rodzenia
Pomysł utworzenia Familijnego Fyrtla zrodził się w głowach dwóch mam, których córki uczęszczają do tej samej grupy przedszkolnej. Izę (położną z powołania) oraz Małgosię (Instruktorkę Polskiej Szkoły Masażu Shantala) połączyła fascynacja rodzicielstwem bliskości. Z chęci dzielenia się pasją naturalnego rodzicielstwa powstał Familijny Fyrtel - Akademia Świadomej Rodziny.
zobacz więcej
Strona 1 z 1


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ