Wybierz swoją kolorystykę
Suwaczki
Jesteś w ciąży? Gratulujemy! Stwórz własny suwaczek, który będzie odliczał dni, jakie pozostały do porodu. Urodziłaś już dziecko? Stwórz dla niego suwaczek, który będzie dynamicznie się zmieniał w zależności od wieku malucha. Wygenerowany kod możesz umieścić na stronę internetową lub forum.
Jak stworzyć suwaczek?
 1. Wybierz jeden z dostępnych suwaczków
 2. Zaznacz w rozwijanym kalendarzu datę zdarzenia (data planowanego porodu/data urodzin dziecka)
 3. Kliknij w przycisk "GENERUJ"
 4. W polach tekstowych na dole strony pojawą się kody Twojego suwaczka, które możesz skopiować.
 5. Aby ustawić suwaczek w sygnaturze na forum eMaluszki, wybierz kolejno: *Panel "Mój profil" -> Ustawienia -> Profil -> Sygnatura *, a następnie wklej wygenerowany kod i zatwierdź zmiany.
 6. Rodzaj kodu, który należy skopiować zależy od miejsca umieszczenia suwaczka:
  • Kod znajdujący się w pierwszym polu tekstowym przeznaczony jest do wklejania w postach lub sygnaturach na forum eMaluszki i innych forach przyjmujących tego rodzaju znaczniki (BBCode, PseudoHTML, UBBCode).
  • Kod znajdujący się w drugim polu tekstowym można wklejać na forach EzBoard. Jeżeli na innym forum, zamiast suwaczka pojawi się kod, to należy spróbować wkleić kolejny.
  • Kod znajdujący się w trzecim polu tekstowym przeznaczony jest do wklejania na forach, które zezwalają na kod HTML, a także w innych miejscach niż forum, np. na Twojej stronie internetowej lub jako podpis w emailach.

Suwaczki dla przyszłych rodziców:
Suwaczki dla mamy i taty:
GENERUJ


konkursy
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ