Wybierz swoją kolorystykę
Polityka prywatności

Polityka Prywatności serwisu www.emaluszki.pl


Twórcy serwisu emaluszki.pl w trosce o użytkowników wortalu, niniejszym informują, jakie dane użytkowników serwisu gromadzą i w jaki sposób przetwarzają. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z niniejszym dokumentem. Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu emaluszki.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności, które znajdują się na naszej stronie.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w Polityce Prywatności bez poinformowania o tym fakcie użytkowników serwisu. Każdą osobę korzystającą z naszego serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Administratorem gromadzonych danych jest Mobile-Tech s.c z siedzibą w Krakowie przy ulicy Kopernika 22/3, NIP 678-295-58-50. Administrator Danych zapewnia, że zasady przyjęte w niniejszej Polityce Prywatności są zgodne z ustawą z dnia 29 sierpnia 1977r. o ochronie danych osobowych.

W związku z korzystaniem z serwisu emaluszki.pl Administrator Danych gromadzi o użytkowniku serwisu następujące dane: adres email, login, hasło. Powyższe dane użytkownik podaje dobrowolnie podczas rejestracji w działach serwisu, takich jak forum, newsletter, czaty, blogi i inne. Ponadto gromadzone są również informacje o numerach IP urządzeń, które łączą się z witryną http://www.emaluszki.pl. Zebrane dane służą wyłącznie analizie i weryfikacji działania naszej witryny.

Zebranych danych pod żadnym pozorem nie udostępniamy osobom trzecim. Jedyną sytuacją kiedy możemy to uczynić jest wyraźny nakaz, wynikający z obowiązującego prawa.

Administrator Danych zapewnia, iż dokłada wszelkich starań, by przetwarzanie danych osobowych odbywało się z poszanowaniem prywatności osób, których dane są przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, które dobrowolnie podały dane osobowe. Pod tym określeniem rozumiemy informacje komercyjne, życzenia, informacje o działalności serwisu i inne). Informacje komercyjne filtrujemy, ograniczając ich ilość i objętość.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących Polityki Prywatności, prosimy o kontakt, wysyłając wiadomość email na adres: marketing@emaluszki.plW imieniu Administratora Danych,

Mobile-Techkonkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ