Wybierz swoją kolorystykę
E-Book

Po e-booku „Karmienie piersią”, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem naszych użytkowników, przeszedł czas na kolejną publikację: e-book „Rozszerzanie diety niemowląt”. Znajdziecie tu wiele przydatnych informacji na temat wprowadzania nowych składników do diety maluszka. Dowiecie się m.in. kiedy rozpocząć rozszerzanie diety, które składniki pokarmowe są szczególnie ważne w diecie dziecka, jakie napoje najlepiej podawać, czy wspomagać się gotowymi daniami ze słoiczków oraz jakie produkty wprowadzać do jadłospisu malca w kolejnych miesiącach. Wszystko wzbogacone przepisami na pyszne dania!

Jeśli przyszedł czas na odstawianie maluszka od piersi i wprowadzanie go w świat nowych smaków, ta publikacja jest dla Ciebie! W prosty i czytelny sposób pozwoli Ci zaplanować schemat rozszerzania jadłospisu Twojego dziecka o nowe produkty, dzięki czemu maluszek będzie się zdrowo i prawidłowo rozwijał. Pobierz darmowego e-booka już teraz!

pobierz
Wypełniając ten formularz akceptujesz Regulamin korzystania z serwisu eMaluszki.pl i zgadzasz się na otrzymywanie korespondencji z portalu emaluszki.pl.

E-book "Karmienie piersią"konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ