Wybierz swoją kolorystykę
Polecane
Wydawnictwo Zielona Sowa to uznany wydawca na rynku polskim. W ofercie ma około 1000 publikacji. Rocznie wydaje kilkaset tytułów, w tym około 100 nowości.
Podstawowym i niezmiennym segmentem działalności Wydawnictwa są tytuły przygotowywane z myślą o najmłodszych czytelnikach. Oprócz bajek, opowieści i wierszy, oferta jest regularnie wzbogacana o niebanalne serie, jak również o nowe tytuły, poruszające ważne problemy dziecięcego świata. Młodzi czytelnicy znajdą natomiast dla siebie klasykę literatury w nowym, ciekawym wydaniu.
Lulek.tv - gry dla dzieci małych i dużych w królestwie Lulka oraz Rózi. Jest tu nauka godzin na zegarze, poznawanie liter oraz liczb, język angielski, zabawy muzyczne, gotowanie, ubieranki, kolorowanki, liczenie, piosenki. Czas gry online pilnuje zegar Bimbam. Zabawy w baśniowej krainie rozbudzają ciekawość świata, wyobraźnię, a także ćwiczą pamięć i logiczne myślenie. Można tu ogolić tatę, jeździć traktorem, bawić się windą z krasnalami. Lulandia to miejsce pełne humoru i ciepła dla całej rodziny!
Eko Inicjatywa - Poznaj polskie ptaki, to edukacyjny konkurs plastyczny dla dzieci, którego celem jest poznanie pięknych polskich ptaków, narysowanie ich oraz przekazanie swojej pracy na cele charytatywne galerii dziecięcej Kids Gallery, która jest częścią Europejskiej Galerii Malarstwa TouchofArt.eu. Kopie dziecięcych prac z ptakami będą nabywane przez dorosłych miłośników sztuki w cenie 48 zł za rysunek. Cała kwota ze sprzedaży rysunków zostanie przekazana Ogólnopolskiemu Towarzystwu Ochrony Ptaków, organizacji stojącej na straży polskiej przyrody. Rysunek dziecka stanie się zatem nośnikiem dobroczynności, i zamiast zalegać w szufladzie, trafi do charytatywnej galerii dziecięcej oraz na ściany polskich i zagranicznych domów.
Rzecznik Praw Dziecka jest konstytucyjnym organem powołanym w 2000 roku. Zadaniem Rzecznika jest stanie na straży praw dziecka określonych przepisami prawa m.in. Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej. Rzecznik kieruje się dobrem dziecka, podejmuje działania mające zapewnić dziecku harmonijny rozwój i poszanowanie jego godności. Działa na rzecz ochrony praw dziecka, a szczególnie prawa do życia i ochrony zdrowia, prawa do wychowania w rodzinie, prawa do godziwych warunków socjalnych oraz prawa do nauki. Do Rzecznika mogą zgłaszać się dzieci, rodzice, opiekunowie oraz krewni w celu uzyskania informacji lub porady np. jak reagować na przemoc wobec dzieci. Jeśli potrzebujesz pomocy, informacji lub chcesz zgłosić interwencję skontaktuj się z Rzecznikiem.
MAM jest austriacką firmą, która od prawie 35 lat projektuje i tworzy oryginalne produkty dla dzieci. W szerokiej ofercie MAM znajdują się wyjątkowe akcesoria do karmienia, relaksu oraz pielęgnacji jamy ustnej dzieci. Obecnie ok. 40 milionów produktów MAM jest sprzedawanych w ponad 40 krajach na całym świecie. Tym, co wyróżnia markę MAM na rynku jest troska o bezpieczeństwo najmłodszych. Dlatego wszystkie produkty MAM są wolne od bisfenolu A (BPA) – związku chemicznego, który może mieć szkodliwy wpływ na zdrowie dzieci. Każdy produkt MAM jest badany przez 5 lat w laboratorium, zanim trafi do rąk klientów.
mambaby.pl
MiniMini to pierwszy polski kanał przeznaczony dla dzieci do 7. roku życia. To telewizja bezpieczna, pozbawiona elementów przemocy i agresji, propagująca pozytywne wzorce zachowań. Stacja MiniMini każdego dnia towarzyszy maluchom w ich rozwoju, pomagając nabywać nowe umiejętności i odkrywać świat. MiniMini łączy walory edukacyjne i wychowawcze z przyjazną, oryginalną, kolorową i bajkową oprawą graficzną. Pomaga to rozwijać kreatywność i poczucie indywidualności oraz pobudza dziecięcą wyobraźnię. MiniMini emituje filmy i seriale animowane zróżnicowane pod względem treści i formy. Na ofertę programową składają się programy autorskie stacji, najnowsze produkcje znanych wytwórni światowych oraz klasyka polskiej animacji.
minimini.pl
bajki-zasypianki.pl Serwis Internetowy na temat Zasypianek - bajek, które są napisane specjalnie po to by ułatwiać dzieciom dobre zasypianie. Bajki-Zasypianki - wyciszające, uspokajające, ciepłe, kołyszące... Są to po prostu najlepiej usypiające bajki na świecie. Dodatkowo znajdziesz tam wiele bajek terapeutycznych, które pozwalają dzieciom radzić sobie z trapiącymi je lękami i kłopotami.
bajki-zasypianki.pl
Kiedy nasi rodzice byli dziećmi, z niecierpliwością czekali na godzinę 19:00, kiedy to w telewizji mogli zobaczyć swoją ulubioną wieczorynkę. Są to odległe, ale pełne uroku czasy, które teraz ustępują miejsca nowym, interaktywnym światom. W dzisiejszych czasach, dzieci mogą oglądać swoje ulubione bajki w każdej chwili, czy to w telewizji, czy - jak to się staje coraz bardziej popularne - w Internecie. Jednym z serwisów, który jest wielką skarbnicą bajek dla dzieci jest maluch.tv Każdy maluch znajdzie na nim bajkę o przygodach ulubionego bohatera, a Rodzice mają pewność, że zgromadzone na serwisie bajki są bezpieczne i dostosowane do wieku malucha.
FOTO-KONKURSY.iNFO, to niezbędnik każdego fotografa. Prosty i przejrzysty katalog blisko dwustu konkursów fotograficznych, stworzony po to, aby ułatwić wyszukanie tego, który będzie najlepiej odpowiadał Waszym aspiracjom, możliwościom i zainteresowaniom. Większość konkursów ma charakter periodyczny i co roku otwierają się ponownie. Dostęp do wyników poprzednich edycji umożliwia zapoznanie się z charakterem konkursu oraz preferencjami organizatorów i członków jury, pomagając w wyborze zgłaszanych fotografii, a w konsekwencji osiągnięciu sukcesu!
Wydawnictwo Biobooks specjalizuje się w wydawaniu publikacji o szeroko rozumianej tematyce proekologicznej dla dzieci i dorosłych, o charakterze edukacyjnym, popularyzujących zdrowy styl życia. Biobooks to przede wszystkim książki edukacyjne, uczące dzieci szacunku dla dóbr natury oraz kształtujące postawy troski o naturalne środowisko. Produkowane z wykorzystaniem ekologicznych materiałów publikacje, uczą życia w harmonii z naturą zarówno dzieci jak i dorosłych czytelników. Wśród propozycji wydawniczych odnaleźć można również literaturę baśni, fantasy zwierzęcego, powieści i eseje z nowoczesnym eko przesłaniem.
Akademia fotografii dziecięcej została założona z myślą o wszystkich Mamach, które z pasją fotografują swoje Pociechy, ale nie do końca wiedzą, jak wykonać dobre zdjęcia. Warsztaty uczą zasad kompozycji, kadrowania, obróbki zdjęć oraz tego jak w pełni wykorzystać możliwości swojego aparatu. Wspólne spotkanie z innymi fotografującymi Mamami to nie tylko nauka. To także idealny moment na odpoczynek i rozrywkę.
Firma Medela Polska Sp. z o.o. reprezentuje na terytorium Polski szwajcarski koncern Medela AG. Założona w 1961 roku firma MEDELA, sprzedaje dzisiaj swoje produkty w 80 krajach świata. Słynie z produkcji odciągaczy pokarmu, akcesoriów dla matek karmiących, urządzeń do fototerapii dla noworodków oraz medycznych pomp ssących. Akcesoria wspomagające karmienie piersią firmy Medela są efektem badań naukowych i lat doświadczeń. Od tak wielu lat nasza uwaga skierowana jest na zrozumienie rzeczywistych potrzeb karmiących mam oraz zachowań dzieci. Na podstawie wiedzy tworzymy wyjątkowe produkty wspierające mamę i jej maleństwo w różnych strefach związanych z karmieniem piersią. Medela oferuje rozwiązania oparte na gruntownej wiedzy naukowej, innowacyjności i profesjonalizmie a przy tym wbrew wielu opiniom jest konkurencyjna na rynku polskim. Mają więc Państwo produkt zarówno wysokiej jakości jak i stosunkowo niskiej cenie.
Centrum Baobab to miejsce dla rodziców, którzy pragną aktywnie spędzać czas ze swoim dzieckiem. Pobyt w Baobabie to czas relaksu i wytchnienia. Najmłodsi poznają świat, nabywają nowe umiejętności oraz spotykają rówieśników. W tym czasie rodzice mają możliwość oderwania się od codziennych obowiązków, wymiany doświadczeń z innymi rodzicami oraz przede wszystkim mogą interesująco spędzić czas ze swoim dzieckiem. Na czas organizowanych spotkań w Centrum, rodzice nie muszą rezygnować z kontaktu ze swoja pociechą. W trakcie większości zajęć dzieci towarzyszą swoim opiekunom. W innym przypadku doświadczona niania zapewni maluchom opiekę w sali zabaw. W ten sposób zajęcia w Centrum Baobab pozwalają osiągnąć równowagę pomiędzy realizacją potrzeb dzieci i potrzeb rodziców.
Famiga to Kawiarnia z ogrodem dla rodziców z dziećmi, niszowa Księgarnia dziecięca, ciekawe zajęcia dla najmłodszych dzieci i warsztaty dla dorosłych. Ponadto Famiga to organizacja profesjonalnych urodzin i imprez plenerowych. Zapraszamy dużych i małych!
TARGI PRZEDSZKOLAKA to projekt, który powstał z pasji i miłości do dzieci. To także p*latformą do współpracy i wymiany doświadczeń dla przedszkoli oraz instytucji oświatowych, daje możliwość prezentacji produktów i usług oraz branżowych stowarzyszeń i mediów, a ponadto stanowi miejsce, gdzie zarówno rodzice, jak i dzieci, będą się po prostu dobrze czuć i bawić.* Jesiennej edycji TARGÓW PRZEDSZKOLAKA towarzyszyć będą TARGI NIEMOWLAKA – całość wydarzenia skierowana będzie zatem do szerszej grupy docelowej. Do przedszkolaków dołączą dzieci z przedziału wiekowego 0-2 lata i przyszłe mamy. Targi odbędą się 24-25 września w Krakowie, 12-13 listopada w Gdańsku oraz 19-20 listopada w Warszawie.
„W ciąży nie piję!” to akcja promującą wśród kobiet pełną abstynencję od alkoholu w trakcie ciąży. Aplikacja facebookowa „W ciąży nie piję!” to zbiór filmów wideo obrazujących negatywne dla płodu skutki spożywania alkoholu. Aby wesprzeć fundację FASTRYGA wystarczy wysłać krótki filmik o skutkach spożywania alkoholu znajomym, a za każde zaproszenie Kampania Piwowarska przekaże 0,02 zł na konto fundacji. Zapraszamy do wsparcia kampanii!
XVII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2012
20-22 kwietnia 2012, Centrum MT Polska, ul. Marsa 56 c, Warszawa

Targi LATO są wyjątkową okazją do zapoznania się z najbardziej aktualną ofertą turystyczną przygotowaną na wiosenno-letni sezon urlopowy. Zwiedzający mogą wybierać spośród licznych krajowych i zagranicznych propozycji wyjazdów i pobytów. Bezpośrednio na stoiskach można nabyć bądź zarezerwować wczasy, wycieczki, kolonie, zielone szkoły, obozy językowe, wyjazdy szkoleniowe, integracyjne, pielgrzymki, pobyty w ośrodkach wypoczynkowych, SPA, hotelach i sanatoriach, wiele w specjalnych promocyjnych cenach przygotowanych właśnie na Targi LATO.
Więcej informacji na www.targilato.pl
Aby umożliwiać rodzicom i opiekunom korzystanie z najwyższej jakości produktów i usług skierowanych do najmłodszych- po niższych niż normalnie cenach- stworzyliśmy unikalny produkt, jakim jest Karta Rabatowa dla dzieci KidZone%. W ten sposób chcemy ułatwiać dostęp do placówek edukacyjnych, handlowych, centrów rozrywki, ośrodków sportowych, kulturalnych i wszystkich innych miejsc, w których najważniejsze jest dziecko. Ponieważ jesteśmy wyspecjalizowani w sprawianiu radości i niezwykłych niespodzianek dzieciom, oferujemy naszą pomoc w organizacji niezapomnianych eventów z udziałem najmłodszych- pikników, urodzin, imprez świątecznych, tematycznych i wielu innych.


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ