smoczek dla noworodka | eMaluszki.pl

Wybierz swoją kolorystykę

smoczek dla noworodka

Karmienie piersią – jak uniknąć błędów?
smoczek dla noworodka
Myślałaś, że będzie łatwiej. W końcu w karmieniu piersią nie ma większej filozofii. A jednak Twój maluszek odpycha pierś i nie chce ssać. Albo dopadł Cię mało przyjemny zastój pokarmu. Jakich błędów nie popełniać, aby karmienie piersią sprawiało jak najmniej problemów?
czytaj więcej
Cała prawda o smoczku
smoczek dla noworodka
Dziecko rodzi się z odruchem ssania. Umiejętność ta nie została wyćwiczona, by ssać smoczek lecz pierś. Ssanie pozwala maluchowi uspokoić się oraz daje poczucie bezpieczeństwa. Jednak smoczek używany zbyt często może prowadzić do pewnych problemów.
czytaj więcej
Żegnaj nunusiu!
smoczek dla noworodka
Każdy rodzic dobrze wie, że najlepszym przyjacielem malucha na wszystkie zmartwienia i smutki jest smoczek. To on uspokaja, usypia i daje dużo przyjemności. Jednak nadchodzi moment, kiedy Twoje dziecko nie jest już dzidziusiem i musi odzwyczaić się od smoczka.
czytaj więcej
Kupujemy butelkę
smoczek dla noworodka
Jeśli nie chcesz lub nie możesz karmić piersią, musisz kupić butelkę. Przeczytaj i dowiedz się na co zwrócić uwagę, by wybrać tę najlepszą: dla maluszka i dla Ciebie.
czytaj więcej
Smoczek – wybór i higiena
smoczek dla noworodka
Kupiłaś maleństwu łóżeczko, kosmetyki, ubranka oraz stertę pieluch. Teraz zastanawiasz się jak wybrać najlepszy smoczek. Czy wiesz jak o niego należy dbać?
czytaj więcej
Wielki przyjaciel małego człowieka
smoczek dla noworodka
Podać dziecku smoczek czy nie? To pytanie zadaje sobie niemal każda, świeżo upieczona mama. Odpowiedz wcale nie jest prosta...
czytaj więcej
Strona 1 z 1


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ