Wybierz swoją kolorystykę

Przedszkola prywatne Wrocław

Klub Krasnoludka
  / ul.Czekoladowa 51, 52-326 Wrocław
przedszkola prywatne
Klub Krasnoludka to jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie w domowej atmosferze, pod okiem wykwalifikowanych opiekunów, mały człowiek odnajdzie najlepsze warunki do zabawy i nauki. W naszej pracy stosujemy zasady pedagogiki Marii Montessori ufając w możliwości i zdolności dziecka. Uzupełnieniem tego kierunku pracy pedagogicznej są codzienne zajęcia prowadzone wg programu "Klucz do uczenia się".
zobacz więcej
TOMCIO PALUCH Marta Banyś
  / Kawalerzystów 9/3 , Wrocław
przedszkola prywatne
TOMCIO PALUCH to połączenie przedszkola i szkoły językowej. Stawiamy przede wszystkim na rozwój dziecka, chcemy wykorzystać innowacyjne metody dydaktyczne i naturalną percepcję do rozwijania jego zdolności.
zobacz więcej
Kid's Corner Klub Dziecka i Rodzica
  / 53-010 Wrocław ul. Końska 6
przedszkola prywatne
Jesteśmy wyjątkowym przedszkolem, w którym każde dziecko i rodzic znajdą swoje miejsce. Jako przedszkole podlegamy Kuratorium Oświaty i realizujemy program wychowania przedszkolnego. Jako jedyna placówka we Wrocławiu oferujemy kilka godzin zabawy z językiem angielskim, co daje naprawdę rewelacyjne rezultaty.
zobacz więcej
Klub Malucha Bąbelkowo
  / ul. Kryniczna 37, Wrocław - Ołtaszyn
przedszkola prywatne
Zapraszamy Rodziców ze swoimi Pociechami w wieku od kilku miesięcy do 5 lat. Oferujemy całodzienną opiekę z wyżywieniem, możliwość dowolnego ustalania warunków pobytu, a dla chętnych również opiekę w niepełnym wymiarze godzin. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego dziecka, z uwzględnieniem jego potrzeb oraz domową, kameralną atmosferę.
zobacz więcej
Klub Malucha ''Tęczowa Kraina''
  / ul. Owczarska 30 Wrocław
przedszkola prywatne
Klub Malucha "Tęczowa Kraina" to miejsce stworzone z myślą o państwa pociechach. Zapraszamy do niezobowiązującej wizyty w naszym klubie oraz do odwiedzenia strony internetowej.
zobacz więcej
Czarodziejski Świat-Kraina Maluszka
  / ul.Gimnazjalna 2 51-170 Wrocław
przedszkola prywatne
Zapraszamy Dzieci w wieku przedszkolnym od 2 do 5 lat do naszej "Krainy Maluszka", mieszczącej się w urokliwym ,wygodnym domu z ogrodem w bajkowym stylu i rodzinnym ciepłem wnętrza.Oferujemy nowe kolorowe, estetyczne wyposażenie i niezbędną bazę edukacyjną.
zobacz więcej
Tęczowa Przystań
  / ul. Trawowa 57a Wrocław
przedszkola prywatne
Tęczowa Przystań to radosne i twórcze miejsce dla dzieci w wieku 2-5 lat. Naszym celem jest zapewnienie bezpiecznego i prawidłowego rozwoju dziecka, stymulowanego poprzez zabawę i doświadczenie.
zobacz więcej
Prywatne Przedszkole " Tygryski"
  / Pl. Św. Macieja 7a, Wrocław
przedszkola prywatne
Prywatne Przedszkole Tygryski o profilu sportowo- językowym jest oddziałem przedszkolnym przy Prywatnej Szkole Podstawowej Sigma.
zobacz więcej
Mali odkrywcy
  / Azaliowa 20, Psie Pole
przedszkola prywatne
Przedszkole niepubliczne Mali odkrywcy Akademia Twórczego Rozwoju
zobacz więcej
Strona 1 z 1


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ