Wybierz swoją kolorystykę

Przedszkola prywatne Szczecin

Niepubliczne Przedszkole Montessori
  / Ogrodowa 32 HI Szczecin
przedszkola prywatne
Pierwsze w Szczecinie Przedszkole prowadzone wg pedagogiki Marii Montessori. Nasza placówka jest miejscem starannie przygotowanym dla dzieci od 2 do 5 roku życia. Miejscem, w którym dziecko czuje się bezpiecznie, pewnie i z radością chce odkrywać świat.
zobacz więcej
Przedszkole "Radosne Słoneczko"
  / 71-181 Szczecin, ul. Somosierry 31 a
przedszkola prywatne
Nowo otwarte Przedszkole „RADOSNE SŁONECZKO” przy ul. Somosierry 31a (Pogodno) w Szczecinie zaprasza Dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5 lat do wspólnej zabawy. Godziny otwarcia: w godz. 6.30 – 18.00 Zapewniamy profesjonalną opiekę i wykwalifikowaną kadrę, która zainspiruje Dzieci do dobrej zabawy i wspólnej nauki, a zajęcia dodatkowe dostosujemy do wymogów Rodziców i potrzeb Dzieci.
zobacz więcej
Happy Świat Przedszkole Niepubliczne
  / ul. Iwaszkiewicza 88 , Szczecin
przedszkola prywatne
Happy Świat - Świat Szczęśliwych Dzieci. Przedszkole Niepubliczne Szczecin, żłobek, organizacja imprez dla dzieci, świetlica przedszkolaka, przedszkole na godziny, weekendowa opieka nad dziećmi, zajęcia dodatkowe - Szczecin osiedle Majowe.
zobacz więcej
BYSTRZAKI Punkt Przedszkolny
  / Monte Cassino 18, Szczecin
przedszkola prywatne
Ile płacisz za przedszkole? My przebijemy tą cenę! Nowy Niepubliczny Punkt Przedszkolny BYSTRZAKI ma wolne miejsca dla dzieci w wieku 2,5-5 lat
zobacz więcej
Strona 1 z 1


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ