Wybierz swoją kolorystykę

Przedszkola prywatne Gdynia

Przedszkole amerykańskie
  / ul. Łowicka 86a, 81-505 Gdynia Mały Kack
przedszkola prywatne
Jesteśmy Punktem Przedszkolnym, co odróżnia nas od wszelkich "przedszkoli" typu Centrum Malucha, Klub Przedszkolaka itp, koniecznością spełnienia norm sanitarnych, przeciwpożarowych, kadrowych.. Podlegamy pod Wydział Edukacji Urzędu Miasta, co zobowiązuje do trzymania wysokiej jakości.
zobacz więcej
Dorota Piórkowska
  / Kartuska 79 a Gdynia
przedszkola prywatne
Punkt opieki dla dzieci od 1 roku do 5 lat Zapewniamy całodzienne wyżywienie,domową atmosfere,sprawowanie opieki odpowiednio do potrzeb dzieci,wspomaganie odpowiedniego rozwoju dziecka.
zobacz więcej
CENTRUM EDUKACJI TWÓRCZEJ MI-RO-RO
  / Morska 139/1, Gdynia
przedszkola prywatne
Centrum Edukacji Twórczej, miniPRZEDSZKOLE i żłobek. Nowe rozwiązania edukacyjne dostosowane do programu MEN, angielski /portugalski, zajęcia z improwizacji twórczej, opieka psycholgiczna. Międzynarodowa ekipa,duży ogródek,dobra lokalizacja. Zapisy trwają!
zobacz więcej
Przedszkole Niepubliczne Bajkoland w Gdyni
  / Demptowska 71, Gdynia
przedszkola prywatne
Przedszkole Niepubliczne "Bajkoland" w Gdyni otwarte jest w godzinach 6:00-18:00, czesne za pobyt dziecka we placówce to 390zł (wszystkie zajęcia dodatkowe wliczone w cenę czesnego). Posiadamy wykwalifikowaną kadrę. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do odwiedzin przedszkola.
zobacz więcej
Strona 1 z 1


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ