Wybierz swoją kolorystykę

Przedszkola prywatne Gdańsk

Gdańskie Przedszkole "Lingwista"
  / 80-753 Gdańsk, ul. Sw. Barbary 1
przedszkola prywatne
Posiadamy dwa oddziały dla dzieci 3, 4 i 5-letnich oraz jeden oddział "0". Placówka dysponuje przestronnymi salami dydaktycznymi, holem, szatnią, łazienkami dostosowanymi do potrzeb małych dzieci. Przedszkole posiada ogród wyposażony w sprzęt i urządzenia do rozwijania aktywności fizycznej oraz gier i zabaw ruchowych. Budynek otoczony jest dużym terenem zielonym, położony w spokojnym miejscu.
zobacz więcej
Przedszkole Niepubliczne Przjaciele Puchatka
  / 80-180 Borkowo ul. Pozomkowa 1
przedszkola prywatne
Przedszkole jest czynne cały rok od poniedziałku do piątku od godz. 6,30 do 17,30 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy .
zobacz więcej
Ognisko Przedszkolne "Baśniowa Kraina"
  / Aleja Grunwaldzka 52/1 Gdański
przedszkola prywatne
Jesteśmy nową placówką powstałą w oparciu o zdobyte doświadczenie. Tworzymy zgrany zespół, bo wiemy, że współpraca jest kluczem do efektywnego działania.
zobacz więcej
Klub Przedszkolaka Mali Odkrywcy
  / ul. Piotrkowska 39 B 80-180 Gdańsk - Ujeścisko
przedszkola prywatne
Przedszkole czynne codziennie od 7 do 18 dla dzieci 2,5 - 5 lat. Paka Przedszkolaka - popołudniami 2 x w tyg. po 3 h Salonik Smyka -dla dzieci od 18 mies wraz z rodzicami. Indywidualna terapia logopedyczna Przyjęcia Urodzinowe
zobacz więcej
Przedszkole językowe Lew Leon
  / Uphagena 10 , Gdańsk
przedszkola prywatne
Przedszkole jest placówką kompleksową. Zapewnia szeroką ofertę zajęć dydaktyczno-wychowawczych dostosowanych do możliwości czasowych, upodobań, oczekiwań i potrzeb Dziecka i Rodzica.
zobacz więcej
Strona 1 z 1


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ