Wybierz swoją kolorystykę

Przedszkola prywatne Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne LUDZIKOWO
  / ul. Dąbrowa 17/1 Bydgoszcz
przedszkola prywatne
W pracy z dziećmi kierujemy się starannością i uczciwością w myśl wartości pedagogiki Marii Montessori. Dzięki pełnemu oddaniu i zaangażowaniu metodycznemu naszej kadry pedagogicznej oraz zróżnicowanej formie realizacji założeń programowych zalecanych przez MEN, dbamy o najlepszy rozwój naszych podopiecznych.
zobacz więcej
Centrum Zabaw Animacji i Rozwoju "CZAR DZIECI"
  / ul. Botaniczna 2a 85-352 Bydgoszcz
przedszkola prywatne
Artystyczny klub dziecka to prywatny punkt opieki nad dziećmi w wieku od 2 do 5 lat. Nasz klub realizuje autorski program dydaktyczny mający na celu przede wszystkim pobudzenie dziecka do twórczego działania oraz uwrażliwienie go na sztukę, muzykę i kulturę.
zobacz więcej
Akademia Szkraba
  / ul. Gackowskiego 1 C 85-137 Bydgoszcz
przedszkola prywatne
Akademia Szkraba jest miejscem, w którym chcemy, aby Twoje Dziecko wszechstronnie rozwijało się, a więź między Tobą i Dzieckiem pogłębiała się i owocowała w przyszłości. Chcemy, aby w czasie zajęć Twoje Dziecko poprzez zabawę rozwijało wszystkie zmysły i lepiej poznawało i rozumiało otaczający świat.
zobacz więcej
Strona 1 z 1


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ