progesteron | eMaluszki.pl

Wybierz swoją kolorystykę

progesteron

Zmęczenie i senność w ciąży
progesteron
Zanim zaszłaś w ciążę, marsz na szóste piętro po schodach nie był dla Ciebie wielkim wyczynem. A teraz? Czujesz zadyszkę już po pokonaniu czterech stopni. Poza tym ciągle chce Ci się spać. Czy to normalne?
czytaj więcej
Żylaki w ciąży
progesteron
Dziedziczne skłonności mogą sprawić, że w czasie ciąży ujawnią się u Ciebie te widoczne mankamenty urody. Niebiesko – fioletowe zgrubienia żył pojawiają się na kończynach dolnych. Są uciążliwą przypadłością w czasie ciąży, więc warto coś o nich wiedzieć. Przeczytaj jak się ratować, gdy masz uczucie ciężkich, bolących nóg, bo to są pierwsze sygnały choroby.
czytaj więcej
Na hormonalnej huśtawce
progesteron
Wszyscy niewtajemniczeni w Twój błogosławiony stan, przypatrują Ci się ze zdziwieniem. W jednej minucie widzą Cię roześmianą, w następnej smutną i przygnębioną. Taki stan w okresie ciąży nie jest wynikiem Twojej złej woli a huraganu hormonalnego, który właśnie rozpętał się w Twoim organizmie.
czytaj więcej
W rytmie hormonów
progesteron
Na życie kobiety szczególny wpływ wywierają hormony płciowe: estrogeny i progesteron. To one w sposób decydujący sterują naszą płodnością. W ciąży ich poziom gwałtownie rośnie. W okresie oczekiwania na dziecko, Twoje organy wewnętrzne wytwarzają również inne hormony, które wywołują prawdziwą rewolucje w Twoim organizmie.
czytaj więcej
Co się dzieje z moją partnerką?
progesteron
Dla mężczyzny informacja o tym iż zostanie ojcem, jest wielkim wydarzeniem. Nie wolno mu jednak zapomnieć, że teraz odpowiedzialność za maleństwo spoczywa głównie na kobiecie.
czytaj więcej
Pokonać problemy hormonalne
progesteron
Jedną z najczęstszych przyczyn niepłodności u kobiet są zaburzenia hormonalne. W wielu przypadkach organizm wysyła pewne sygnały, mogące świadczyć o problemie. Często jednak kobieta nie jest świadoma tego, że może mieć tego typu zaburzenia – organizm w żaden sposób jej tego nie komunikuje.
czytaj więcej
Ciąża podwyższonego ryzyka
progesteron
Ciąża to piękny i wyjątkowy okres w życiu kobiety, pod warunkiem, że wszystko przebiega pomyślnie. Niestety co piąta kobieta ma trudności z donoszeniem ciąży. Jeśli będziesz pod stałą opieką lekarską, istnieje duża szansa, że mimo komplikacji urodzisz zdrowe dziecko.
czytaj więcej
Strona 1 z 1


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ