płodność | eMaluszki.pl

Wybierz swoją kolorystykę

płodność

Mama w liceum
płodność
Czas przyjaźni, które pozostają niejednokrotnie na całe życie. Czas nadziei na przyszłość i młodzieńczego idealizmu. Czas beztroski z rówieśnikami, i rosnącej odpowiedzialności za swoje wybory. Szkoła średnia to także czas planowania dalszej edukacji, zawodu, konieczność odpowiedzi na to, kim będę w przyszłości. Niektóre nastolatki już wiedzą, że na pewno będą mamami.
czytaj więcej
Ciąża po czterdziestce
płodność
Czasy gdy ciąża w dojrzałym wieku była głównie wynikiem „wpadki” to już przeszłość – dziś coraz więcej kobiet odkłada decyzję o powiększeniu rodziny, żyjąc w przeświadczeniu, że na potomstwo zawsze będzie czas. Statystyki mówią nie tylko o przesunięciu wieku, w którym kobiety rodzą swoje pierwsze dziecko, ale też o podwojeniu liczby pań, które zostają mamami ok. 40. roku życia. I choć postęp medycyny pozwala większości z nich spokojnie przetrwać okres ciąży, warto mieć świadomość zarówno zalet, jak i wad późnego macierzyństwa.
czytaj więcej
Dieta wpływa na płodność!
płodność
Może się to wydawać dziwne, ale to co jecie – Ty i Twój partner - ma niebagatelny wpływ na Waszą płodność. Pragniecie zostać rodzicami? Przeanalizujcie swój codzienny jadłospis.
czytaj więcej
Wiek a płodność
płodność
Badania wykazują, iż wraz z wiekiem, płodność kobiety spada. Dlatego decyzję o przyjściu na świat maluszka, nie należy zbyt długo odkładać.
czytaj więcej
Plemnik w dobrej kondycji!
płodność
Planujesz powiększenie rodziny? To świetny moment aby rzucić szkodliwe nałogi, zmienić niezdrowy tryb życia a swojemu organizmowi zrobić generalny przegląd.
czytaj więcej
Strona 1 z 1


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ