owulacja | eMaluszki.pl

Wybierz swoją kolorystykę

owulacja

Naturalne metody planowania rodziny
owulacja
W obecnych czasach firmy farmaceutyczne prześcigają się we wprowadzaniu na rynek coraz to bardziej nowoczesnych i ułatwiających kobietom życie środków antykoncepcyjnych. Kobiety stosują tabletki antykoncepcyjne, wkładki domaciczne, środki plemnikobójcze, krążki dopochwowe czy plastry antykoncepcyjne zapominając o naturalnych metodach. Przy ich zastosowaniu występuje (według wskaźnika Pearla) dość duży odsetek zapłodnień, nie znaczy to chyba jednak, że nie warto ich poznać?
czytaj więcej
Kochajcie się!
owulacja
Trzeba się kochać - to warunek podstawowy, aby możliwe było poczęcie dziecka. Ale kiedy to robić, w jakich pozycjach i jak często? Poznaj kilka zasad, których stosowanie pomoże Ci zajść w ciążę.
czytaj więcej
Planujemy płeć dziecka
owulacja
Chłopczyk czy dziewczynka? Zdarza się, że chcielibyśmy mieć dziecko określonej płci, zwłaszcza jeśli to nasz drugi potomek. Przedstawiamy kilka metod, które mogą zwiększyć szansę na poczęcie synka bądź córeczki. Powodzenia!
czytaj więcej
Strona 1 z 1


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ