odparzenia u niemowląt | eMaluszki.pl

Wybierz swoją kolorystykę

odparzenia u niemowląt

Pieluszki wielorazowe – co powinnaś wiedzieć
odparzenia u niemowląt
Gdy Twój maluszek pojawia się na świecie staniesz przed dylematem: tradycyjna pieluszka czy pampers? Sklepowe półki uginają się od pampersów, dlatego z pewnością sięgniesz po nie w pierwszej kolejności, a tradycyjna pielucha wyda Ci się czymś zamierzchłym. Wcale nie musi tak być! Pieluszki wielorazowe są dziś coraz bardziej popularne, łatwo dostępne i nie przypominają pieluchy tetrowej, którą być może sama nosiłaś. Co powinnaś wiedzieć o pieluchach wielorazowego użytku?
czytaj więcej
Pielucha jednorazowa
odparzenia u niemowląt
Dziś niewiele mam zakłada swoim dzieciom pieluchy tetrowe, choć i te mają grono swoich zagorzałych zwolenników. Hitem ostatnich lat jest pielucha jednorazowa. Nie bez przyczyny - ma ono mnóstwo zalet.
czytaj więcej
Krem od zadań specjalnych
odparzenia u niemowląt
Delikatna skóra pupy Twojego maleństwa musi być pod specjalną ochroną. Narażona jest bowiem na stały kontakt z substancjami zawartymi w moczu i kale, które mogą wywołać podrażnienia. Dlatego tak ważną sprawą jest wybór dobrego kremu przeciw odparzeniom.
czytaj więcej
Lato w pieluchach
odparzenia u niemowląt
Na dworze upał. Daje się on we znaki wszystkim, zwłaszcza dzieciom. Delikatna skóra Twojego maluszka wymaga specjalnej pielęgnacji. Zwłaszcza ta pod pieluchą, powinna być objęta szczególną troską.
czytaj więcej
Higiena intymna małego człowieka
odparzenia u niemowląt
Jest bardzo ważna. Zaniedbanie jej, może prowadzić do infekcji i bolesnych odparzeń. Właściwa pielęgnacja miejsc intymnych Twojego maleństwa zapewni mu komfort i prawidłowy rozwój.
czytaj więcej
Pupa jak aksamit
odparzenia u niemowląt
Pupa niemowlęcia jest obiektem szczególnej troski młodej mamy. Podpowiadamy jak ją pielęgnować, aby zawsze była zdrowa: lekko różowa, gładka i mięciutka.
czytaj więcej
Strona 1 z 1


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ