forum eMaluszki.pl: Ślub z brzuszkiem - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Ślub z brzuszkiem

#1 Gość_Kamcia_*

• Grupa Gość

Napisano 22 April 2010 - 21:36

Jestem w 8 tc i na sierpień planowany jest ślub, którego szczerze mówiąc nie mogę się doczekać. Moja mama lamentuje, ze pewnie sie bede źle czuła, sukienkę trzeba będzie 10 razy dopasowywać tp. co o tym sądzicie. A moze któraś z Was była w podobnej sytuacji??
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   mela Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 43
  • Rejestracja 08-February 10

Napisano 23 April 2010 - 08:52

ja nie, ale moja przyjaciółka brała ślub w 5 m-cu ciąży. Świetnie się bawiła, do późnej nocy. Także jeśli chcesz brać ślub w ciąży to nie słuchaj głupich uwag. Miłych przygotowań!
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Mamamonia Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 149
  • Rejestracja 11-February 10
  • Data urodzenia:30-03-1983

Napisano 23 April 2010 - 11:55

nie wiem jak to jest ale nie odwoływałabym ślubu. To wasza uroczystość a nawet jeżeli znikniecie po północy to po prostu jako noc poślubna i nikt nie będzie miał wam za złe:)
https://picasaweb.go...czkeDziewczynek czaderskie ciuszki po córeczkach czyli zbieramy na wakacje:)
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   elel Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 175
  • Rejestracja 17-March 10
  • Data urodzenia:27-10-1985

Napisano 23 April 2010 - 19:48

Według mnie nie masz się czym przejmować, wiadomo z ze w sierpniu bedzie juz widać brzuszek ale ja uważam, ze jest to Twoja indywidualna sprawa.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   bolinka11 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 53
  • Rejestracja 05-March 10

Napisano 23 April 2010 - 20:49

ja wzięłam ślub w 4 miesiącu. Oczywiście mój tata " wstyd bo wszyscy będą wiedzieć ze to przez ciążę" Na początku było mi przykro ale potem miałam to gdzieś. Pobrałam sie z moim facetem bo go kochałam a ślub i tak planowaliśmy. A jeśli nawet kotś krzywo na to patrzył to nie obchodziło mnie to i Tobie też radze.
PS Na weselu bawiłam sie super. Szalałam do 2 rano, potem rzeczywiście mnie zmogło :)))
0

#6 Gość_Minia_*

• Grupa Gość

Napisano 24 April 2010 - 15:22

ja wychodziłam za mąż w 7 miesiącu ciąży i jakoś kompletnie mi nie przeszkadzało co ludzie o tym myślą. Tobie tez tak radze -nie daj sobie zepsuć jednego z najpiękniejszych dni w życiu :)
0

#7 Gość_misia_*

• Grupa Gość

Napisano 06 July 2010 - 11:57

ja też jestem w takiej sytuacji. od roku planowaliśmy ślub, ale nie, bo to pieniądze na co innego poszły, a to się nie chce przygotować itd. aż zaszłam w ciążę(co nas bardzo uradowało) i jak mój partner zobaczył w karcie ciąży nazwisko ojca "nn" to pierwszy poleciał do kościoła:D ślub będzie we wrześniu i będę wtedy w 6 miesiącu, ale to będzie nasz dzień, całkowitego zjednoczenia i utworzenia rodziny. i też mnie to nie obchodzi, co ludzie będą gadać:)
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   bluee Ikona

• eMaluszkowy mistrz słowa
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 649
  • Rejestracja 19-March 10
  • Data urodzenia:26-03-1987

Napisano 06 July 2010 - 13:30

Wyświetl postUżytkownik misia dnia 06 July 2010 - 11:57 napisał

ja też jestem w takiej sytuacji. od roku planowaliśmy ślub, ale nie, bo to pieniądze na co innego poszły, a to się nie chce przygotować itd. aż zaszłam w ciążę(co nas bardzo uradowało) i jak mój partner zobaczył w karcie ciąży nazwisko ojca "nn" to pierwszy poleciał do kościoła:D ślub będzie we wrześniu i będę wtedy w 6 miesiącu, ale to będzie nasz dzień, całkowitego zjednoczenia i utworzenia rodziny. i też mnie to nie obchodzi, co ludzie będą gadać :)

I ciesz sie z tego dnia. A ludzie jak to ludzie zawsze beda gadac.Ci co wiedza jak jest to wiedza:) gratuluje dzidziusia i slubu:)
Dołączona grafika
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   agata1 Ikona

• Zadomowiona gaduła
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 395
  • Rejestracja 04-March 10

Napisano 06 July 2010 - 15:16

nic sie nie przejmuj,trochę będzie widać ale przecież nie jesteś jedyna:) dla pocieszenia powiem Ci, że ja brałam ślub 28.kwietnia a 1.maja urodziłam dziecko:)i co dało sie?wszystko bylo super:)milych przygotowań,bo troche tego jest;)
0

#10 Gość_moskala22_*

• Grupa Gość

Napisano 06 July 2010 - 15:45

Ja brałam slub w 10 tc. Szalałam do 5 rano i dopiero jak wróciłam do domu to poczułam, że jestem zmęczona :-) Nic sie przejmuj, tylko ciesz z powodu ślubu
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   bluee Ikona

• PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 649
  • Rejestracja 19-March 10

Napisano 06 July 2010 - 18:42

Wyświetl postUżytkownik agata1 dnia 06 July 2010 - 15:16 napisał

nic sie nie przejmuj,trochę będzie widać ale przecież nie jesteś jedyna:) dla pocieszenia powiem Ci, że ja brałam ślub 28.kwietnia a 1.maja urodziłam dziecko:)i co dało sie?wszystko bylo super:)milych przygotowań,bo troche tego jest;)

Nie balas sie ze zamiast na wesele to pojedziesz do szpitala? odwazna jestes:)a na kiedy mialas termin??
Dołączona grafika
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   agata1 Ikona

• Zadomowiona gaduła
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 395
  • Rejestracja 04-March 10

Napisano 07 July 2010 - 14:31

termin mialam na 13 maja,chociaż w szpitalu z usg wynikalo że na 7 a w końcu urodziłam 1:)wiesz nie mialam bardzo dużego wesela,tylko przyjęcie.więc nie mialo mi za bardzo co zaszkodzić:)
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   milka77 Ikona

• PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 579
  • Rejestracja 09-August 13

Napisano 22 January 2016 - 15:48

W sumie nie miałam wesela z brzuszkiem, ale siostra tak. Bawiła się całkiem normalinie, oczywiscie bez alkoholu :-)
Czasu było mało na wesele z pompą, ale z pomocą tego portalu https://wesele123.pl/ udało się wszystko zorganizować :-)
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Kaś89 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 244
  • Rejestracja 18-July 15
  • Data urodzenia:10-11-1989

Napisano 18 February 2016 - 13:02

Bądź nastawiona pozytywnie, a na pewno przejdziesz przez ten dzień ze spokojem i Twoja samopoczucie też będzie rewelacyjnie. Kilka moich koleżanek w ciąży brało ślub i prawdę mówiąc żadna nie miała oporów, a w dodatku bawiły się świetnie. Zdecydowanie postaw przed samym ślubem na wypoczynek, zero stresu, zamartwiania się tym, czy wszystko będzie dopięte na ostatni guzik itd. Musisz być po prostu spokojna i zrelaksowana. Moja przyjaciółka kilka tygodni przed ślubem po prostu oddała całą organizację firmie( jest naprawdę sporo tego typu firm, ja ostatnio słyszałam o bardzo fajnej idealday ), która wszystko jej dopięła,a sama mogła jedynie myśleć o upiększaniu swojego wyglądu przed tym dniem ;)
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Julie Ikona

• Nakręcona katarynka
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 504
  • Rejestracja 10-February 14

Napisano 08 December 2016 - 09:37

Ślub z brzuszkiem wcale nie oznacza, że mamy wyglądać nieatrakcyjnie. Nie tak dawno o sukienkach na ślub czytałam w artykule artvocado.pl/sukienki-do-pracy-na-impreze-plaze-randke-slub-co-oferuja-nam-sklepy-z-sukienkami/ i stwierdziłam, że nawet kobieta biorąca ślub w ciąży ma prawo czuć się pięknie w swoim dniu.
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   milka77 Ikona

• PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 579
  • Rejestracja 09-August 13

Napisano 23 March 2017 - 13:02

Zobaczcie sobie ofertę Dj'a Daro dostępną na http://djdaro.pl/ . Jeśli także szukacie dobrego dj'a weselnego na śląsku, to sądzę, że ta oferta wam się spodoba.
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   nefreteteka Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 244
  • Rejestracja 25-March 14

Napisano 30 November 2017 - 09:08

Jak ślub? Wszystko udało się tak, jak zaplanowałaś? Moja koleżanka też jest w ciąży co nie przeszkadza jej w organizacji wesela w górach z wieloma atrakcjami. Co prawda podczas ślubu będzie w 6 miesiącu ciąży, ale brzuszek już pewnie będzie miała dość spory. Tylko ma ten plus, że pracownicy hotelu który wybrała bardzo jej pomagają i odciążają w wielu kwestiach.
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Julie Ikona

• Nakręcona katarynka
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 504
  • Rejestracja 10-February 14

Napisano 19 March 2018 - 09:45

To super, że trafiła na przyjazne osoby, nie wszyscy tak do tego podchodzą.
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   grunfun Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 120
  • Rejestracja 18-July 14

Napisano 11 May 2018 - 13:52

Każdy ma różnie, może nie będziesz się aż tak źle czuć?
0

Strona 1 z 1