forum eMaluszki.pl: Jak o siebie dbacie? - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Jak o siebie dbacie?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   likusik Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 36
  • Rejestracja 08-February 10

Napisano 25 February 2010 - 16:49

Hej kobietki. jak o siebie dbacie w ciąży? Jakieś specjalne kremy, balsamy czy kuracje upiększające??? :) chętnie poczytam i może coś zastosuję...:)
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Elżunia Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 78
  • Rejestracja 19-September 09

Napisano 25 February 2010 - 21:17

ja używam prawie takich samych kosmetyków co przed ciążą poza jednym balsamem na rozstępy firmy Mustella. Czyli tak: płyn do higieny intymnej , szampon do włosów + odżywka. Raz na 2 tyg robię sobie maseczkę. kupuje taka gotową z Soraya
Dołączona grafika
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   aniakr Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 186
  • Rejestracja 09-February 10

Napisano 26 February 2010 - 10:47

ja nie dbam jakoś więcej o siebie w ciąży. zawsze staram sie ładnie wyglądać, żeby sama ze sobą czuć się dobrze. Maluje paznokcie, chodzę do fryzjera i kosmetyczki. jednie z czego musiałam zrezygnować to z robienia peeleingu kawitacyjnego . Ale to z naturalnych względów- zabieg jest wykonywany przy użyciu prądu. Nawet nogi woskiem depiluje choc na ten temat są rożne opinie
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   iksik Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 58
  • Rejestracja 09-February 10

Napisano 27 February 2010 - 13:43

ja to co zawsze: peelingi, kremy, maseczki. nawet samoopalacz stosowałam + balsam na rozstępy Po porodzie kremy ujędrniające.
A poza tym duuuużo aktywności i mało rozczulania sie nad sobą. Przytyłam 22 kg ale i tak starałam się dobrze czuć z tymi kilogramami
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   kulina Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 89
  • Rejestracja 29-November 09
  • Data urodzenia:22-05-1983

Napisano 27 February 2010 - 21:31

ja nie używam jakichś specjalnych kremów, maseczek , generalnie kosmetyków. w tej kwestii nic się nie zmieniło. Teraz staram się jeść tylko więcej warzyw i owoców. Sportów specjalnych nie uprawiam, czasem dłuższy spacer. Ale ja zawsze byłam anty sportowa
0

#6 Gość_minisia_*

• Grupa Gość

Napisano 28 February 2010 - 10:09

ja zamiast sportu mam codzienny spacer do pracy - około kilometr. na razie jestem w 23 tc wiec daję radę :)
staram sie ładnie wyglądać - codziennie makijaż, włosy muszę tez codzienni myć bo nagle zaczęły mi sie przetłuszczać. Balsamy ujędrniajcie- ale te juz stosowałam przed ciążą
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   stynia Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 97
  • Rejestracja 18-November 09
  • Data urodzenia:22-04-1980

Napisano 28 February 2010 - 21:05

ja oprócz dotychczasowych zabiegów pielęgnacyjnych stosuje krem na brzuch przeciw rozstępom i zrezygnowałam z depilacji woskiem. moja gin raczej mi odradziła
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Maggie Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 60
  • Rejestracja 03-March 10
  • Data urodzenia:22-07-1984

Napisano 09 March 2010 - 10:41

Podczas ciąży by uniknąć rozstępów smarowałam dziennie brzuch i piersi oliwką do dzieci :) by uniknąć rozstępów.
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Benitta Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 65
  • Rejestracja 15-September 09

Napisano 09 March 2010 - 12:49

ja tez używam oliwki , tak na prawde od paru lat i codziennie (również w ciązy) nie znam kosmetyku który by tak wygładzał skórę. Zero rozstępów
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Kaś89 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 209
  • Rejestracja 18-July 15
  • Data urodzenia:10-11-1989

Napisano 29 September 2017 - 18:38

Ja zamieniłam samochód na spacery do pracy, poza tym postanowiłam sobie przynajmniej raz w miesiącu wizytę u kosmetyki i fryzjera, a do tego zainwestowałam w takie sztuczne rzęsy https://puderek.com....aplikator.html, choć to za dużo powiedziane, bo kupiłam to naprawdę w super cenie i od razu widzę ogromną różnicę w tym, jak prezentuje się mój makijaż, a szczególnie jak pięknie powiększają mi oko takie rzęsy.
0

Strona 1 z 1