forum eMaluszki.pl: Kupujecie w sklepach internetowych czy zwykłych? - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

• (7 strony)
  • +
  • « Pierwsza
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Kupujecie w sklepach internetowych czy zwykłych?

#81 Użytkownik nie jest zalogowany   Kimberly Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 203
  • Rejestracja 27-January 14
  • Data urodzenia:12-01-1986

Napisano 05 September 2014 - 20:20

w Internecie kupiłam wózek elea (byl tanszy sporo niz w stacjonarnym), łóżeczko, natomiast kupuję teraz mleko modyfikowane w aptece internetowej, bo tez zwyczajnie ejst taniej, 10zł na puszce to jednak różnica :)
0

#82 Użytkownik nie jest zalogowany   3mam Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 27
  • Rejestracja 20-June 14
  • Data urodzenia:12-08-1989

Napisano 08 September 2014 - 07:42

Ubranka najlepiej kupować normalnie w sklepie, chyba zę znajdziemy jakąś super promocje, warto wtedy zaryzykować :)

A rzeczy typu wózek to już lepiej przez internet, nie zapłacimy bez sensu marży niewiadomo jakiej ;)
0

#83 Użytkownik nie jest zalogowany   kasandra1 Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 2
  • Rejestracja 31-July 14
  • Data urodzenia:12-12-1985

Napisano 13 September 2014 - 15:30

Wyświetl postUżytkownik Bartmaj dnia 12 August 2014 - 14:45 napisał

Ostatnio zamówiłam sobie ciuchy z bon-prix, made in china. Okazało się, że trzeba ją przeszyć, ponieważ jest po prostu nie równo zszyta.

Chińczycy mają inne gabaryty i pewnie dlatego nie pasowała, :D dobrze że było z czego poszerzyć. Ja kupiłam kieckę z kolekcji sugarfree i pasuje jak szyta na mnie. Dlatego nie mam większych oporów przed kupowaniem w tym sklepie.
0

#84 Użytkownik nie jest zalogowany   krystka Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 10
  • Rejestracja 02-September 14
  • Data urodzenia:20-07-1994

Napisano 09 October 2014 - 11:20

Moja koleżanka rodzi w grudniu i ja akurat jej kupiłam rzeczy głównie przez internet najbardziej się opłaca cenowo. Na Allegro kupiłam ciuszki i jakieś takie małe pierdułki, a przez inny sklep kupiłam jej zioła dla maluszka na kolki i zaparcia Spokojny Brzuszek - generalnie kupiłam to co na pewno się przyda :)
0

#85 Użytkownik nie jest zalogowany   Beatryca Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 56
  • Rejestracja 16-April 13

Napisano 13 October 2014 - 17:28

Wiadomo że kupuje się przez Internet - bo taniej, bo większy wybór, ale ja wychodzę z założenia że nie wszystko się da przez Neta załatwić/kupić, nie ma pewności że będzie pasowało a z oddawaniem niepewnie i to zawsze problem.
0

#86 Użytkownik nie jest zalogowany   krystka Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 10

Napisano 14 October 2014 - 08:53

no to fakt, że czasami jak coś przyjdzie do domu to jest zupełnie inne niż w sklepie, a zwracać przeważnie się nie chce albo się nie opłaca.
0

#87 Użytkownik nie jest zalogowany   marlenka_27 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 247
  • Rejestracja 20-April 14

Napisano 20 October 2014 - 20:32

Warto poczytac opinie, albo podpytac znajomych. Ja tak wynalazłam TuTuTu www.tututu.pl - kupiłam tam większą częśc wyprawki i cały czas tam się zaopatruję. Tania wysyłka, świetna jakośc ubranek, zabawek czy pościeli. Dla mnie wygoda i oszczędnośc czasu, także pieniędzy.
0

#88 Użytkownik nie jest zalogowany   krystka Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 10

Napisano 21 October 2014 - 09:51

ja wczoraj odkryłam sklep c&A w sieci, mają tak czaderskie promocje warto zobaczyć :)
0

#89 Użytkownik nie jest zalogowany   monikka Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 28
  • Rejestracja 29-August 13
  • Data urodzenia:15-05-1973

Napisano 24 October 2014 - 22:36

wiece co? pewne rzeczy można kupowac przez internet, małe śpioszki dla dziecka, ubranka w pierwzej fazie rozwoju dziecka można kupić używane, praktycznie nie zniszczone, czasem zdarza mi się wyłapać nawet ubranka wcale nie noszone, bo jesień łagodna, dziecko wyrosło i nawet nie zdążyło założyć :)

ale bucików nigdy bym nie kupiła używanych. każda stopa jest inna a o wadę bardzo łatwo.
0

#90 Użytkownik nie jest zalogowany   zuzia.gola Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 86
  • Rejestracja 11-July 14

Napisano 15 December 2014 - 20:12

Wyświetl postUżytkownik Bartmaj dnia 12 August 2014 - 14:45 napisał

Mimo wszystko wolę kupować w sklepach stacjonarnych, ponieważ mogę przymierzyć i dobrać cokolwiek tak jak chcę. Natomiast ze sklepami internetowymi bywa różnie. Ostatnio zamówiłam sobie ciuchy z bon-prix, made in china. Okazało się, że trzeba ją przeszyć, ponieważ jest po prostu nie równo zszyta.

Może po prostu źle trafiłaś. Czasem kupując w sklepie stacjonarnym, można trafić na wadliwy towar. I nie oszukujmy się, mało które ubrania nie są produkowane w Chinach. Robiąc zakupy w internecie, można tak samo reklamować odzież i rozmiarówka też jest taka sama jak w normalnych sklepach. Z resztą teraz każdy sklep ma już swoja stronę internetową. Zawsze można odesłać, jak jest coś nie tak, a najlepiej zaopatrywać się w sprawdzonych sklepach. Ja na przykąłd przyzwyczaiłam się do Sweepe. Ostatnio na ich stronie znalazłam narzutke - zamiast swetra, na chłodne wieczory. Więc może wato popytać znajomych w jakich intrenetowych sklepach kupować, by nie rozczarować się.
0

#91 Użytkownik nie jest zalogowany   MartaBaron Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 37
  • Rejestracja 05-March 14

Napisano 17 December 2014 - 09:37

Ja ostatnio totalnie zaszalałam i wyzbyłam się uprzedzeń do sklepów internetowych. Przy okazji dnia darmowej dostawy i z cyklicznego braku czasu na zakupy kupiłam przez internet wszystko co na ten czas potrzebowałam - włącznie z prezentami na Święta - czyli już mam to z grzywki a w sklepach przed świętami sami wiecie co się dzieje! Wszystko dotarło do mnie w świetnym stanie, dobrze zapakowane, do tego sporo gratisów co zachęca mnie do skorzystania z usług pewnych sklepów jeszcze raz :) Poza tym nie ma się co obawiać internetu pod warunkiem, że zagląda się w pewne miejsca. Każda rzecz objęta jest gwarancją i możliwością zwrotu - niektóre sklepy mają nawet wysyłkę i ewentualny zwrot gratis :)
0

#92 Użytkownik nie jest zalogowany   InhalatorDlaDzieci Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 109
  • Rejestracja 19-December 13

Napisano 19 December 2014 - 13:15

Teraz przed swiętami szereg ciekawych promocji spotkamy właśnie w sklepach interentowych więc warto tam poszukać,a dodatkowym plusem jest oczywiście brak kolejek:)
0

#93 Użytkownik nie jest zalogowany   Kimberly Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 203

Napisano 17 March 2015 - 12:02

a ja roznie, teraz chce sobie spacerowke quinny kupic i tez sie zastanawiam, bo w internecie jest sporo tansza, ale kto wie czy dotrze do mnie?:)
0

#94 Użytkownik nie jest zalogowany   ania_87 Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 1
  • Rejestracja 10-April 15

Napisano 10 April 2015 - 14:54

Jeśli szukacie ciekawych akcesoriów, wózków i innych niezbędnych rzeczy dla dziecka, to gorąco polecam sklep internetowy BabyStore24. Kupiłam tam praktycznie całą wyprawkę dla mojego malucha :)
0

#95 Użytkownik nie jest zalogowany   Kimberly Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 203

Napisano 12 April 2015 - 14:59

najczesciej to jakies akcesoria kupuje na akuku.com.pl bo sa niedrogie, ale czesto tez w stacjonarnych wlasnie
0

#96 Użytkownik nie jest zalogowany   mammamija Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 12
  • Rejestracja 22-February 12

Napisano 15 April 2015 - 21:07

Dla siebie zawsze kupuję na żywo. Zdarza mi się kupować w sklepach internetowych dla mojej małej, jednak częściej chyba kupuję na żywo. W zeszłym roku kupiłam kurteczkę i kilka bluzeczek przez internet i teraz niedawno kupiłam rajstopki na stronce ancymonki.pl i ze wszystkiego byłam zadowlona. Ale chyba jednak wolę pójść osobiście do sklepu, dotknąć, zobaczyć na własne oczy :)
0

#97 Użytkownik nie jest zalogowany   asap Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 39
  • Rejestracja 02-December 12

Napisano 05 May 2015 - 21:08

Ja już teraz w zasadzie tylko w sklepach internetowych - nie chce mi się tracić czasu na łażenie po sklepach. Jakoś tak z czasem sobie ograniczyłam chodzenie po sklepach do najlepszych marek ale teraz sklep sam mi proponuje ciuchy, serio:) na http://www.yosh.pl/, gdy coś ogladam czy kupuje, sklep sam zaczyna mi proponować coś, co może mi się podobać:) Teraz to już nawet szukać nie musze, tym bardziej ze jak sie tam zarejestrowalam to dostalam zniżki:) Teraz już mam wszystko :D
0

#98 Użytkownik nie jest zalogowany   sylwia4012 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 95
  • Data urodzenia:28-10-1981

Napisano 06 May 2015 - 13:28

Ja kupuje i często i korzystam ostatnio z portalu spyllo. Jest to portal bardzo przyjazny zakupom tańszym . Sami zerknijcie sobie na: http://spyllo.pl . Wiele portali już pisało o tym, że można tam kupować taniej. Jest to wszystko darmowe, wiele osób korzysta z tego monitoringu cen.
0

#99 Użytkownik nie jest zalogowany   mediolan Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 9
  • Rejestracja 01-May 15
  • Data urodzenia:11-05-1990

Napisano 07 May 2015 - 20:08

ja zależy co, jak cos drogiego, to wolę w stacjonarnym, bo zawsze się boję, że coś przez neta źle pójdzie. Pamiętam, jak mąż szukal kamery do firmy, kupiła na allegrogo i pierwsza była zepsuta, odesłał, zamówił gdzie indziej, przysłali błędną, stracił dużo nerwów i czasu.
Ja teraz będę wózek kupować i na 100% kupię go w stacjonarnym sklepie, bo będę się bała reklamacji w razie co, a wózek prawdopodobnie weźmiemy od Quinny, więc wolę na żywo pomacać i kupić w stacjonarnym sklepie.
0

#100 Użytkownik nie jest zalogowany   aJoasia Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 103
  • Rejestracja 05-February 14
  • Data urodzenia:19-08-1988

Napisano 26 May 2015 - 13:36

Ja w ostatnim czasie bardzo dużo kupuje online w stacjonarnych bardzo sporadycznie. Z internetowych lubie takie sklepy jak http://zyk.pl/ z drugiej strony odzież przeważnie kupuje w aladi bo mają ogromny wybór długo szukałam odpowiednie rajstopy a u nich praktycznie kilka różnych opcji mojego modelu - http://aladi.pl/promocja-rajstopy/ właśnie to jest duży plus e zakupów. Różnorodność towarów.
0

• (7 strony)
  • +
  • « Pierwsza
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7