forum eMaluszki.pl: Kupujecie w sklepach internetowych czy zwykłych? - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

• (7 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Kupujecie w sklepach internetowych czy zwykłych?

#41 Użytkownik nie jest zalogowany   fijołeczek Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 124
  • Rejestracja 19-March 10
  • Data urodzenia:20-12-1985
  • Locationtu i teraz

Napisano 23 May 2011 - 20:35

Ja kupuję na allegro i jestem zadowolona.
0

#42 Gość_monika_z_mamitati.pl_*

• Grupa Gość

Napisano 01 June 2011 - 12:17

A ja polecam zakupy na www.mamitati.pl, ciuszki głównie polskich producentów, dobra jakosć w stosunku do ceny, tania wysyłka kurierska.
0

#43 Użytkownik nie jest zalogowany   Amelia79 Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 1
  • Rejestracja 01-June 11
  • Data urodzenia:21-07-1979

Napisano 01 June 2011 - 12:19

Ja kupuje zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych, no i oczywiście przez allegro. Ze sklepów internetowych polecam www.bobowozki.com.pl, tanie i fajne wózeczki dla maluchów, oraz sklep www.MamDzidziusia.pl, bardzo ładne rzeczy, szybka przesyłka, tam właściwie skompletowałam większość wyprawki.
0

#44 Gość_Gosia123_*

• Grupa Gość

Napisano 02 June 2011 - 13:25

Ja od Funkykid kupowałam przez allegro, bardzo dobry kontakt i wysyłka błyskawiczna, dostałam rzeczy juz na drugi dzień. nawet nie wiedziała ze mają również sklep, zaraz zajrzę w asortyment, a co do jakości to moge polecić bardzo dobra gatunkowo bawełna. w ogole wole robic zakupy przez allegro i sklepy internetowe,jest taniej no i oszczędza się czas, a jak nie pasuje wszytsko można zwrócic. pozdrawiam wszystkie mamy
0

#45 Gość_Tomek_*

• Grupa Gość

Napisano 09 June 2011 - 10:37

Kupiłem fajny narożnik za 395 dla mojego dziecka tapczan kubuś jak pamietam na www.hitmeble.pl dziecko jest zadowolone a obsluga i szybka wysylka spowodowały ze jestem bardzo zadowolony z tego sklepu:)
0

#46 Gość_Weronika_*

• Grupa Gość

Napisano 13 June 2011 - 13:15

Weszłam na stronke www.hitmeble.pl gdyż koleżanka mi ich poleciła bo sama tam kupiła.
Zakupiłam tam nie drogą kanape i narożnik gdzie w sklepach stacjonarnych zapłaciła bym owiele wiecej.
Dobry kontakt mailowy i telefoniczny , transport mebli na czas jeśli bede miała kupować meble to tylko w Hicie którego polecam.!
0

#47 Użytkownik nie jest zalogowany   Weronika02 Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 14
  • Rejestracja 17-February 11

Napisano 14 June 2011 - 10:08

A widziałyście może nową kolekcję sauthona, ona jesttg z posatciami z disneya, bardzo fajna, znalazłam to info n fb.
0

#48 Gość_Annika_*

• Grupa Gość

Napisano 17 June 2011 - 09:09

Ja kupuje w zasadzie wszystko, moze poza jedzniem. :P Sprzęt RTV, AGD, buty czasami jakis ciuch też "wpadnie", książki. Ostatnio nawet produkty do stylizacji paznokci, to akurat dzieki zakupom grupowym np. fastdeal.pl - jest taniej i można trochę poeksperymentować, przy czym ważne jest aby voucher obejmował wszystkie produkty danego sklepu, a nie tylko wybrane.
0

#49 Użytkownik nie jest zalogowany   Myszor Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 5
  • Rejestracja 09-December 10
  • Data urodzenia:12-09-1987

Napisano 27 June 2011 - 14:25

Dziś to już norma, żeby kupować przez internet. Ostatnio znalazłam fajny sklep JestemDzieckiem.pl za kilka miesięcy będę musiała zakupić wyprawkę i tak się chciałam zapytać co sądzicie ? sklepy z jakich korzystacie również mile widziane :]
0

#50 Użytkownik nie jest zalogowany   ciotkaklotka Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 52
  • Rejestracja 25-July 11
  • Data urodzenia:25-12-1983
  • LocationPłaza

Napisano 31 July 2011 - 15:01

Ja korzystałam i korzystam z Pierwszego uśmiechu bo akurta tam sobie navingtona kupiłam. Tym co jest fajne, jest to że sklep ma swoja siedzibe w czestochowie, można sobie podjechac obejrzec wózki i inne klamoty, a potem zamówic przez neta, tak ze to kurier się martwi jak te wszystkie klamoty przewiezie. Także dla mnie sklepy internetowe zdecydowanie tak. Ubranka za to kupiłam przez allegro i na wyprzedażach, bo można trafić najlepsze okazje ;-)
Dołączona grafika
0

#51 Użytkownik nie jest zalogowany   nikka Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 65
  • Rejestracja 10-May 11

Napisano 15 September 2011 - 08:43

Ja większość rzeczy kupuję na allegro, ze względu na ceny oraz przez moje miejsce zamieszkania (mała miejscowość, gdzie nie ma sklepu z rzeczami dla niemowląt). Poza tym w najbliższym większym mieście ceny są takie, ze powalają mnie z nóg - komplet 3 elementy pościeli za 145 zł. Mój mąż bardzo długo pracuje i niestety rzadko zdarza nam się okazja, by pochodzić po sklepach. Jak do tej pory zakupy uważam za udane.
Dołączona grafika;
0

#52 Użytkownik nie jest zalogowany   Kaszmirowa Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 151
  • Rejestracja 22-September 11

Napisano 27 September 2011 - 20:07

teraz mi się przypomniał, w Endo jest teraz darmowa wysyłka, jak luibicie ciuszki z tego sklepu to zamawiajcie :0
0

#53 Gość_Arleta_*

• Grupa Gość

Napisano 31 October 2011 - 22:29

Ja podzieliłam swoje zakupy pomiędzy allegro i pierwszy uśmiech. Na allegro kupiłam ubranka bo faktycznie ceny są dużo niższe niż w sklepach stacjonarnych, a w sklepie internetowym wózek z navingtona, łóżeczko, i takie droższe akcesoria. Generalnie warto mieć sprawdzony sklep, bo nie zawsze sprzedawcy na alle są uczciwi (niestety) zwłaszcza tyczy się to droższych sprzetów takich jak wózek czy mebelki.
0

#54 Użytkownik nie jest zalogowany   gosik345 Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 3
  • Rejestracja 18-April 12

Napisano 18 April 2012 - 14:01

Wyświetl postUżytkownik iwonaaa dnia 16 May 2011 - 08:11 napisał

Sklep internetowy jest super opcją. Ja sama dla siebie często kupuję np. ubrania przez internet i zawsze jest ok. Moja siostra kupowała dla dziecka meble, zamawiała meble ze strony amko.com.pl.

ja kupuję online kosmetyki dla siebie i dziecka, pampersy, leki i wszystko, czego potrzebuję poprzez program "dla Mamy i Maleństwa". Najważniejsze, że jest dużo taniej - mają spore rabaty na różne produkty. udział jest całkowicie bezpłatny, a korzyści widoczne:)
0

#55 Użytkownik nie jest zalogowany   naszkoliberek_pl Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 2
  • Rejestracja 27-April 12

Napisano 27 April 2012 - 15:48

Bardzo korzystne jest kupowanie w sklepach internetowych, jest dużo taniej jak również można znaleźć różne przeceny i rabaty. Polecam kupowanie w sklepach inernetoych. Kupowanie w internecie ma też słabe strony między innym trzeba czekać na produkt i nie można go dotknąć, czego zawsze mi brakuje ale wygoda zakupów przez internet jest dużym argumentem aby z tego korzystać.
0

#56 Użytkownik nie jest zalogowany   Anuska83 Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 20
  • Rejestracja 01-September 11
  • Data urodzenia:20-11-1986
  • LocationCzęstochowa

Napisano 15 November 2012 - 16:30

Ja też lubię kupowac w sieci bo mam większy wybór niż stacjonarnie. Lubie Pierwszy Uśmiech bo mają fajną obsługę, a jak nie znajduje czegos w sklepie to zamawiam na ich stronie internetowej. Oprócz tego oczywiscie allegro, ale staram sie kupowac na aukcjach sklepow niz u prywatnych sprzedawcow bo to troszke ryzykowne jednak...niby sa te negatywy ale jak przyjdzie co do czego to jest pozamiatane i zadnego zwrotu zrobic nie mozna.
0

#57 Użytkownik nie jest zalogowany   Majowa Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 182
  • Rejestracja 03-May 12

Napisano 15 November 2012 - 18:40

A ja muszę dotknąć jakość materiału, tworzywa. Sprawdzić funkcjonalność. Kilka razy się "sparzyłam" kupując ubranka i akcesoria dla dzieci znajomych przez internet. Wymiana i odsyłki wcale nie zaoszczędziły mojego czasu i piniędzy. Wybieram tradycyjne zakupy.
0

#58 Użytkownik nie jest zalogowany   petti patti Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 53
  • Rejestracja 12-December 12

Napisano 18 January 2013 - 12:07

Jest kilka powodów, dla ktorego zakupy przez internet są dobrą opcją: oczywiście można kupić coś taniej, ale dużym plusem - zwłaszcza w zaawansowanej ciąży - jest to, że nie trzeba wychodzić z domu, godzinami łazić po sklepach i taszczyć kupionych rzeczy ;-)

Ja jeszcze nie mam dziecka, ale na przykładzie koleżanki wiem, że warto: po zwykłych sklepach i supermarketach chodzić wtedy, gdy są przeceny sezonowe, bo można taniej kupić jakieś ubranka, ewentualnie można też szukać konkretnych promocji, czasem w sklepach typu real czy tesco są takie akcje, że np. wszystkie produkty dla dzieci są tańsze. Wózek, bujaczek i tego typu większe, a droższe sprzęty, które przydadzą się tylko przez jakiś czas, warto kupić używane, np. przez serwis z ogłoszeniami, nie trzeba kupować w ciemno, można wybrać kogoś z okolicy, kto ma do sprzedania coś, co nam się przyda i umówić się na spotkanie, na którym dokładnie obejrzymy sprzęt. A opłaca się, bo wózek można kupić za ok. 400 zł Są też rzeczy, które lepiej kupić w sklepie stacjonarnym, bo np. mogą być problemy z transportem, albo przesyłka wyjdzie nas bardzo drogo, mam tu na myśli przede wszystkim mebelki do pokoju dziecięcego.
0

#59 Użytkownik nie jest zalogowany   RazDwaTrzy24_pl Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 64
  • Rejestracja 22-November 12
  • Data urodzenia:10-09-1980

Napisano 08 February 2013 - 19:32

Zdecydowanie polecam sklepy internetowe. Tam często można znaleźć produkty niedostępne już w zwykłych sklepach. Ale także wybór jest o wiele większy, a ceny o wiele niższe. A przy okazji można natrafić na fajne zniżki i promocję. Zdecydowanie polecam zakupy w sklepach internetowych. Nie dość, że wygodniej to jeszcze korzystniej.
0

#60 Użytkownik nie jest zalogowany   mamitati Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 13
  • Rejestracja 01-June 11

Napisano 11 March 2013 - 10:55

Oczywiście, że w sieci znajdziemy większy wybór, często też odzież której już nie dostaniemy w realu (starsze kolekcje) . Co do jakości, nie ma obawy zawsze można zwrócić :) Należy uważnie czytać opisy produktów.

Pozdrawiam,
Monika
0

• (7 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostatnia »