forum eMaluszki.pl: Kupujecie w sklepach internetowych czy zwykłych? - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

• (7 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Kupujecie w sklepach internetowych czy zwykłych?

#21 Gość_Kaśka_*

• Grupa Gość

Napisano 14 October 2010 - 16:27

Wyświetl postUżytkownik kolebi dnia 17 February 2010 - 16:07 napisał

Czy kompletując wyprawkę korzystacie z możliwości zakupów przez internet? Czy na prawdę jest taniej? Jeśli tak to polećcie jakieś sklepiki:)
dzięki :)

Ja kupuję przez internet, kiedy młody już sobie smacznie zaśnie - wygoda. Polecam sklepik ostatnio odkryty - www.mrowka-butik.pl
Cudne rzeczy maja, w bardzo przystępnych cenach - a jakością byłam bardzo mile zaskoczona. Jestem z Trójmiasta i z ciekawości poszłam do ich stacjonarnego sklepu w Gdyni - wyszłam z torba pełną cudnych ciuszków :)

Wózek i łóżeczko kupiłam w sklepach stacjonarnych - musiała wsztstko sobie dotknąć i upewnić, się, ze jest fajne ;)
0

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   Zuzanna001 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 77
  • Rejestracja 13-December 10
  • Data urodzenia:10-12-1977

Napisano 14 December 2010 - 13:03

Praktycznie cały sprzęt: wózek nosidełko itp kupiłam w Internecie i jestem z siebie dumna bo to kilkaset złotych oszczędności. Ciuszki różnie, jeśli widzę coś pięknego w sklepie to nie mogę się oprzeć ale przeważnie też wybieram allegro. A jak malutka wyrasta z ciuszków to je sprzedaję jako używane i ponad połowa pieniędzy się zwraca :) Polecam ten sposób ale muszę ostrzec że taki rodzaj zakupów wciąga i można przeglądać ciuchy i inne różności w nieskończoność...
Dołączona grafika
0

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   madziuleczka1985 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 195
  • Rejestracja 24-October 10

Napisano 14 December 2010 - 21:04

Ja część rzeczy kupuję w sklepie stacjonarnym a częśc w internecie. W internecie np kupiłam łóżeczko bo chciałam koniecznie Radek II z kołyską, a w sklepie stacjonarnym w Rzeszowie mieli nam je sprowadzić, czekaliśmy prawie 3 miesiące, a że zbliżał się termin porodu to zakupiliśmy je na internecie ;) , ponadto bujaczek, kosz na pieluchy, nosidełko i kilka innym rzeczy kupiłam na internecie, a ubranka itp to raczej normalnie w sklepie kupuję.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
0

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   mariaw58 Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 1
  • Rejestracja 05-February 11

Napisano 05 February 2011 - 20:28

Wyświetl postUżytkownik kolebi dnia 17 February 2010 - 16:07 napisał

Czy kompletując wyprawkę korzystacie z możliwości zakupów przez internet? Czy na prawdę jest taniej? Jeśli tak to polećcie jakieś sklepiki:)
dzięki :)

Witam chciałabym zaproponować zakupy ekologiczne są troszkę droższe ale zdrowsze. Co prawda wchodzi już od marca na polski rynek projekt dopłat unijnych do tzw. "zielone zakupy". To będzie duża pomoc dla matek ,żeby mogły używać ekologiczne produkty.
0

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   Tashidonna Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 57
  • Rejestracja 30-December 10
  • Data urodzenia:12-05-1982
  • LocationWarszawa

Napisano 08 February 2011 - 15:26

Ja bardzo lubię kupować w internecie, jednak często razi fakt, że nie da się dokładnie obejrzeć produktów. Od koleżanek słyszałam dobre opinie o www.jestemdzieckiem.pl - teraz sama tam robię zakupy i Wam też szczerze polecam. Szczególnie ciuszki! Wszystko można obejrzeć pod lupą - dosłownie, no i fajne rzeczy mają generalnie. Tak więc są miejsca gdzie można komfortowo coś sobie wybrać a są miejsca gdzie to jest utrudnione i tyle, jak to w życiu są lepsze i gorsze strony mocy ;)
0

#26 Gość_Kaśka_*

• Grupa Gość

Napisano 09 February 2011 - 15:08

To mogę potwierdzić, jestemdzieckiem to bardzo fajny sklep, lubie tez smyka i 51015 tylko ze juz poza internetem bo ich strony sa pasqdne :)
0

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   Weronika02 Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 14
  • Rejestracja 17-February 11

Napisano 03 March 2011 - 12:30

Ja zamierzam kupić meble przez internet. Znalazłam fajną firmę Sauthon się chyba dokładnie nazywa. Meble mi się spodobały i postanowiłam zamówić. Trochę się obawiam, czy będzie wszystko ok, ale postanowiłam zaryzykować.
0

#28 Użytkownik nie jest zalogowany   Natalia.B. Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 53
  • Rejestracja 09-March 11
  • Data urodzenia:19-10-1989

Napisano 10 March 2011 - 15:10

JA większość rzeczy podostawałam w prezencie, ale dla mnie największą frajdą było pójście do sklepu:) Chociaż powiem szczerze że na allegro czasem można trafić na ciekawe i opłacające się rzeczy. Sama próbowałam sprzedać prawie nowe i markowe rzeczy za nie duże pieniądze, niestety nie poszło wszystko, pomimo ze jedna rzecz wychodziła mniej więcej po 5 zł.
Dołączona grafika
0

#29 Użytkownik nie jest zalogowany   Zuzanna001 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 77
  • Rejestracja 13-December 10
  • Data urodzenia:10-12-1977

Napisano 14 March 2011 - 15:39

Nie trzeba daleko szukać promocji w internecie. Nie wiem czy zwróciłyście uwagę (ja w zasadzie dopiero dziś zobaczyłam komunikat) że eMaluszki mają układ ze sklepem internetowym Agito i dla użytkowniczek jest 10% zniżki :)
Dołączona grafika
0

#30 Gość_MAGDA_*

• Grupa Gość

Napisano 17 March 2011 - 17:00

Kupowanie mebli przez internet jest super:) nie trzeba się męczyć nie trzeba jeździć do sklepów tylko sami Ci przywożą ja kupiłam na www.hitmeble.pl mają fajne ofert:) kupiłam super kanapę za 700 stówek:)sprzedawca super mi wszystko doradził:) dotrzymują terminu realizacji nie mogę się do niczego przyczepić Polecam:)
-1

#31 Gość_Ilona_*

• Grupa Gość

Napisano 18 March 2011 - 11:46

Kupowanie przez internet jest super , nie wychodzisz z domu, nie musisz szukać po sklepach , wybierasz najlepszą ofertę, w najlepszej cenie, a jedyne co musisz zrobić to odebrać przesyłkę. Ja kupuję przez internet nawet meble.
Swoją wymarzoną kanapę kupiłam w hitmeble poznań na stronce www.hitmeble.pl - jestem zadowolona - sprzedaż internetowa to rozwiązanie idealne dla osób pracujących i mających niewiele czasu na zakupy.
-1

#32 Użytkownik nie jest zalogowany   madziula1210 Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 3
  • Rejestracja 01-October 10
  • Data urodzenia:12-08-1985

Napisano 18 March 2011 - 12:40

Ja także najpierw chodziłam po sklepach dokładnie wszystko oglądałam a następnie zamawiałam to na allegro! Praktycznie wszystko łącznie z łóżeczkiem. Jest naprawdę taniej! Staraj się znaleźć sprzedawce które ma bogaty asortyment, zamówisz u jednego kilka rzeczy a za przesyłkę zapłacisz tylko raz! Naprawdę polecam allegro! Do tej pory zamawiam Niuni zabawki, ozdoby do włosów i itp.
Dołączona grafika

Dołączona grafika
0

#33 Gość_Marek_*

• Grupa Gość

Napisano 29 March 2011 - 22:09

Nie mam czasu na chodzenie po normalnych sklepach , zakupy do domu robię w sklepach internetowych , artykuły spożywcze kupuje przez piora i pawła , lub alme , elektronikę wyszukuje na ceneo , często kupuje przez allegro, przez internet kupowałem materiały budowlane, mieszkanie meblowałem z hitmeble przez sklep internetowy, w ten sposób zakupy robi się najwygodniej.
-1

#34 Użytkownik nie jest zalogowany   Yoka Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 16
  • Rejestracja 23-March 10
  • Data urodzenia:23-07-1974

Napisano 03 May 2011 - 10:23

Ja wiekszosć rzeczy kupuje w Maximusie w Nadarzynie. To centrum hurtowe wiec ceny sa lepsze niz w miescie. Zresztą przy okazji kupuje tez dal siebie i meza :-) A ostatnio kupilismy nawet telewizor
0

#35 Użytkownik nie jest zalogowany   Weronika02 Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 14

Napisano 05 May 2011 - 10:12

Ja jestem za zakupami przez Internet. Często przeglądam różne strony z artykułami dla dzieci (moja wielka chęć posiadania dziecka). Znajduję wiele wspaniałych rzeczy, jeśli chodzi o ubranka i mebelki. Natrafiłam na super stronę jeśli chodzi o mebloe amko.com.pl, i firma, której meble najbardziej mi się podoboają to Sauthon. Ceny są wysokie, ale meble przepiękne, czytałam też opinie o nich i podobno są najlepsi jeśli chodzi o tę branżę. Jak już mi się wreszcie uda zafasolkować to na pewno odżałuję i kupię takie meble, jak z bajki:)
0

#36 Gość_Radek_*

• Grupa Gość

Napisano 09 May 2011 - 11:03

Ja tam wole kupywać przez internet zaoszczedzam w ten sposob swoj czas i w dodatku zawsze jest taniej w necie.
kupiłem meble na www.hitmeble.pl i jestem bardzo zadowolony. dobry kontakt mailowy i telefoniczny wysyłka na czas polecam!
-2

#37 Gość_Andrew_*

• Grupa Gość

Napisano 11 May 2011 - 14:20

Ja osobiście kupuję przez internet po 1 jest taniej , 2 klient ma wiecej praw niż stacjonarnie!
Kupiłem meble na www.hitmeble.pl i naprawde wszytsko przebiegło zgodnie. Wysyłka na czas miła obsługa super kontakt telefoniczny i mailowy polecam i zachęcam do kupna przez internet bo jest taniej!.
-2

#38 Użytkownik nie jest zalogowany   iwonaaa Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 1

Napisano 16 May 2011 - 08:11

Sklep internetowy jest super opcją. Ja sama dla siebie często kupuję np. ubrania przez internet i zawsze jest ok. Moja siostra kupowała dla dziecka meble, zamawiała meble ze strony amko.com.pl.
0

#39 Użytkownik nie jest zalogowany   ma.lena1 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 142
  • Rejestracja 18-May 11

Napisano 19 May 2011 - 10:35

Ja kupowałam niektóre rzeczy na allegro, ale ciuszki też chodzilam oglądać do zwykłych sklepów i tam też od razu kupowałam, bo nie mogłam się oprzeć i od razu chciałam je wziac do domu ;)
Dołączona grafika
0

#40 Użytkownik nie jest zalogowany   bluee Ikona

• eMaluszkowy mistrz słowa
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 649
  • Rejestracja 19-March 10
  • Data urodzenia:26-03-1987

Napisano 19 May 2011 - 12:32

Ja kupuje czasami na www.ebay.ie
Dołączona grafika