forum eMaluszki.pl: Kupujecie w sklepach internetowych czy zwykłych? - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

• (7 strony)
  • +
  • « Pierwsza
  • 5
  • 6
  • 7
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Kupujecie w sklepach internetowych czy zwykłych?

#121 Użytkownik nie jest zalogowany   Dona54 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 106
  • Rejestracja 13-June 12
  • Data urodzenia:21-06-1987

Napisano 30 September 2017 - 21:06

To zalezy, ja kupuję rzeczy online i w sklepach stacjonarnych. Nie ma reguły. Zależy co mi i gdzie w oko wpadnie ;) Aktualnie potrzebne mi są damskie botki na obcasie. Już zimno, więc bedą jak znalazł. A często chodzę w różnych sukienkach itd, więc trzeba mieć do tego buty na jakimś podwyższeniu, bo inaczej to totalnie wyglądam jak jakiś karakan :DD
0

#122 Użytkownik nie jest zalogowany   Kaś89 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 200
  • Rejestracja 18-July 15
  • Data urodzenia:10-11-1989

Napisano 04 October 2017 - 07:02

U mnie zdecydowanie zdominowały zakupy w sieci, a szczególnie w drogeriach internetowych. Z małym dzieckiem na rękach czy w wózku chodzenie po drogerii jest według mnie praktycznie niemożliwe, a tak to sobie siadam wieczorem przy kawce, przeglądam tego typu drogerie https://puderek.com....rwny-22-ml.html i kupuję nawet trudno dostępne w tradycyjnych sklepach kosmetyki i akcesoria do makijażu w kilka minut .
0

#123 Użytkownik nie jest zalogowany   milka77 Ikona

• Nakręcona katarynka
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 485
  • Rejestracja 09-August 13

Napisano 02 November 2017 - 19:13

Witaj! ja ze swojej strony mogę polecić Ci zajrzeć do sklepu https://www.megasmyk.pl/ mają tam wiele fajnych rzeczy dla dzieci. Ja bardzo często u nich kupuję bo mają bardzo korzystne ceny , jakościowo dobre produkty i duży wybór .
0

• (7 strony)
  • +
  • « Pierwsza
  • 5
  • 6
  • 7