forum eMaluszki.pl: Kupujecie w sklepach internetowych czy zwykłych? - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

• (6 strony)
  • +
  • « Pierwsza
  • 4
  • 5
  • 6
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Kupujecie w sklepach internetowych czy zwykłych?

#101 Użytkownik nie jest zalogowany   rosa50 Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 33
  • Rejestracja 07-October 14
  • Data urodzenia:15-08-1978

Napisano 14 June 2015 - 20:57

Zależy co, ubrania,art. dzieciące tak, ale kosmetyki juz nie muszę powąchać krem, żel itp czy odpowiada zapach;-)
0

#102 Użytkownik nie jest zalogowany   InhalatorDlaDzieci Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 109
  • Rejestracja 19-December 13

Napisano 21 August 2015 - 13:56

Ja skłaniam sie ku opcji zakupów w sklepach internetowych,kiedy to wiele rzeczy można kupić taniej,poza tym ich wybór także jest bardzo szeroki,wystarczy tylko poszukać.
0

#103 Użytkownik nie jest zalogowany   annacia Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 14
  • Rejestracja 22-May 15
  • Data urodzenia:07-05-1986

Napisano 23 January 2016 - 22:19

Moje doświadczenia z zakupami internetowymi są bardzo różne. Swego czasu kupowałam dużo rzeczy delikatnych, jak porcelana, szkło, artykuły agd, itp. które w trakcie jazdy potrafiły ulec uszkodzeniu. Nauczyłam się, że zamawiając rzeczy ze sklepu internetowego (który zazwyczaj jest tańszy od normalnego) trzeba zwracać uwagę na jakość przesyłki, to znaczy kto ma Ci te rzeczy przywieźć. Przy tych zamówieniach właściwie tylko przy wysyłce przez DHL - dhlparcel.pl/content/dhl_parcel_poland/pl.html - nie miałam żadnych nieprzyjemności. Szybko, sprawnie, zawsze był kontakt z kierowcą, no i wszystko dojeżdżało bez szwanku. Co do innych firm było różnie, więc wolę się trzymać opcji sprawdzonych.
0

#104 Użytkownik nie jest zalogowany   iwonaa92 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 66
  • Rejestracja 23-July 15
  • Data urodzenia:01-05-1992

Napisano 25 June 2016 - 10:11

Praktycznie wszystko kupuję przez internet i polecam to także innym, szczególnie w przypadku odzieży - ceny są niższe (nawet po doliczeniu wysyłki), szczególnie w e-hurtowniach typu http://wolka-24.pl, wybór większy, a o oszczędności czasu nie wspomnę. Jedyny problem z kupowaniem ubrań przez internet jest taki, że czasem mogą nie pasować, ale większość sklepów nie robi obecnie problemów ze zwrotem.
0

#105 Użytkownik nie jest zalogowany   Beatryca Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 56
  • Rejestracja 16-April 13

Napisano 27 June 2016 - 07:16

Zależy co i zależy jak mam czas:) ale często kupuję w sklepach internetowych, jest wygodniej po prostu i mam pewność że to co mnie interesuje jest dostępne;)
0

#106 Użytkownik nie jest zalogowany   sylwia4012 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 94
  • Rejestracja 27-January 14
  • Data urodzenia:28-10-1981

Napisano 05 July 2016 - 16:20

Mnie tam przekonują internetowe, bo jest znacznie szybciej i sprawniej. Chociaż zależy co się kupuje. Ostatnio znalazłam na http://walldecor.pl/...eria-wewnetrzna bardzo fajną sztukaterię i muszę przyznać, że lepiej się ją tak przegląda niż w sklepie, gdzie człowiek nie może się połapać.
0

#107 Użytkownik nie jest zalogowany   Kaszmirowa Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 151
  • Rejestracja 22-September 11

Napisano 22 July 2016 - 13:45

Ja kupuję przez internet, najczęściej ubrania na ulubionych stronach. Właśnie się zastanawiam nad sukienką z modbis.pl i potrzebuję porady, a mąż nie za bardzo zna się na strojach ;) Czy taka sukienka będzie odpowiednia na wesele?
Dołączona grafika
0

#108 Użytkownik nie jest zalogowany   milka77 Ikona

• Nakręcona katarynka
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 435
  • Rejestracja 09-August 13

Napisano 29 July 2016 - 14:23

Hej :) Polecam, aby zajrzeć do sklepu, z którego mogę polecić gazetkę promocyjną: https://www.qpony.pl/smyk :) Promocje są super sprawą, dlatego warto mieć przy sobie rabaty. Pozwoli to na większe i przyjemniejsze zakupy :) Firma jest solidna i posiadają dodatkowo kupony promocyjne z innych sklepów! Znajdziecie coś dla siebie, a myślę, że warto :)
0

#109 Użytkownik nie jest zalogowany   Kaś89 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 169
  • Rejestracja 18-July 15
  • Data urodzenia:10-11-1989

Napisano 08 August 2016 - 19:17

Ja ostatnio naprawdę uwielbiam robić zakupy w sklepach internetowych. Szczególnie w trakcie remontu przekonałam się do zamawiania mebli w sieci, kiedy szukałam meblościanki i żaden salon meblowy nie miał w ofercie dokładniej takiej, jaka pasowałaby do mojego salonu, dopiero w sklepie w sieci znalazłam rewelacyjną.
0

#110 Użytkownik nie jest zalogowany   marlenka_27 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 234
  • Rejestracja 20-April 14

Napisano 13 March 2017 - 23:11

Jeśli chcecie odświeżyć garderobę na wiosnę to warto zajrzeć do sklepu http://e-nado.pl/blu...ekaw-hurt-wolka fajna odzież w dobrej cenie. Gatunkowo również bardzo dobra. Sklep ok i szybka dostawa.
0

#111 Użytkownik nie jest zalogowany   animalka Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 143
  • Rejestracja 20-August 13
  • Data urodzenia:07-09-1987

Napisano 24 March 2017 - 15:13

Ja często kupuję przez internet bo takie zakupy są znacznie korzystniejsze. Dotyczy to w zasadzie każdej sfery. Ja nawet dla moich zwierzaków kupuję jedzenie przez internet bo znacznie bardziej się to opłaca. W ostatnim czasie kupiłam ziemniaki dla psa które są doskonałym źródłem energii, wzmacniają sierść, skórę oraz wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu czworonogów. Nie spotkałam się z czymś takim w zwykłych sklepach.
0

#112 Użytkownik nie jest zalogowany   Tereska23 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 79
  • Rejestracja 13-June 12

Napisano 27 March 2017 - 18:23

Ostatnio coraz częściej przerzucam się na sklepy online, bo do późna pracuje, dzieci, dom, więc tak jest mi prostu dużo łatwiej. Nawet kosmetyki zaczęłam tak kupować, moja ulubiona drogeria to Ambrozja24.pl. Mają dużo takich naturalnych kosmetyków.
0

#113 Użytkownik nie jest zalogowany   milka77 Ikona

• Nakręcona katarynka
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 435

Napisano 03 April 2017 - 06:22

Polecam też ten sklep z bielizną sportową http://hurtowniaspor...onosze-sportowe . Moja siostra bardzo często tam kupuje i do tej pory nic złego się nie działo. Biustonosze wysokiej jakości, szybka realizacja zamówienia. Przy regularnych treningach na przykład na siłowni to bardzo istotne by biust był odpowiednio usztywniony, to naprawdę zmienia jakość ćwiczeń.
0

#114 Użytkownik nie jest zalogowany   kolorówka Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 58
  • Rejestracja 31-July 15
  • Data urodzenia:05-09-2015

Napisano 12 April 2017 - 14:40

ja sporo kupuję w internecie, ostatnio kilka rzeczy dla syna na Psoty.com mają dobrej jakości rzeczy, ale dla siebie też sporo kupuję np. Zalando.
0

#115 Użytkownik nie jest zalogowany   marlenka_27 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 234
  • Rejestracja 20-April 14

Napisano 22 May 2017 - 09:59

Są przedmioty, które kupuję tylko przez internet, gdyż wstydzę się poprosić o nie w sklepie stacjonarnym. Mam na myśli m.in. tego typu gadżety erotyczne: https://sexownysklep...ze-kulki-gejszy
0

#116 Użytkownik nie jest zalogowany   ladykasztanek Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 63
  • Rejestracja 06-November 14
  • Data urodzenia:12-06-1979

Napisano 09 June 2017 - 07:27

Jasne, ze kupuje rowniez przez internet- spora oszczednosc czasu i mega wygoda :) I tez zauwazylam, ze online jest znacznie taniej niz stacjonarnie. Np. ubranka mozesz zamowic w 5-10-15- kupuję od dawna i jestem mega zadowolona z jakosci :)
0

#117 Użytkownik nie jest zalogowany   felaa Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 49
  • Rejestracja 27-June 15

Napisano 21 June 2017 - 22:34

Warto kupować online, można sporo zaoszczędzić. My skompletowaliśmy praktycznie całą wyprawkę kupując w sklepach internetowych. Zobaczcie sobie stronę http://www.adamex.pl...wielofunkcyjne2 znajdziecie tam wózki, foteliki samochodowe i innego akcesoria dla maluszków.
0

#118 Użytkownik nie jest zalogowany   milka77 Ikona

• Nakręcona katarynka
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 435

Napisano 07 July 2017 - 16:01

A korzystacie również z gazetek promocyjnych? Myślę, że możecie sprawdzić sobie gazetki promocyjne dostępne na https://www.qpony.pl/netto . Uważam, że zakupy z wykorzystaniem takich gazetek są naprawdę korzystne.
0

#119 Użytkownik nie jest zalogowany   ga_ga Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 151
  • Rejestracja 18-May 14

Napisano 11 July 2017 - 12:23

Pewnie, że korzystam. Mam je w aplikacji na telefonie.
0

• (6 strony)
  • +
  • « Pierwsza
  • 4
  • 5
  • 6