forum eMaluszki.pl: Ciagle oddaje mocz- czy to normalne? - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Ciagle oddaje mocz- czy to normalne?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Emma Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 54
  • Rejestracja 25-September 09

Napisano 13 February 2010 - 13:39

Jestem już w końcówce ciąży i od paru dni sikam co 15-20 minut. Tak po kropelce ale ciągle mam wrażenie że chce mi się sikać. Nie odczuwam żadnych dolegliwości typu gorączka, pieczenie itp. i tak się zastanawiam czy to częste sikanie to efekt ponownego ucisku macicy na pęcherz czy zapalenie dróg moczowych...
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   likusik Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 36
  • Rejestracja 08-February 10

Napisano 13 February 2010 - 15:28

tak to normalne. Na początku ciązy kiedy macica się rozciąga to uciska brzuch a pod koniec ciąży kiedy brzuch opada to tez zaczyna uciskać. Widocznie poród już tuż tuż :) Powodzenia !:)
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Kasieńska Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 89
  • Rejestracja 15-September 09

Napisano 13 February 2010 - 18:26

na wszelki wypadek skontroluj mocz, bo złapać zapalenie pęcherza pod koniec ciąży nie jest fajnie. Wtedy nawet możesz mieć cesarkę bo drogą naturalną to mogłabyś zarazić dzidziusia podczas porodu
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   iksik Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 58
  • Rejestracja 09-February 10

Napisano 14 February 2010 - 11:16

też jestem za skontrolowaniem moczu choć jeśli nie masz innych objawów to pewnie jest to efekt opadającego brzucha. Ja przed porodem latałam do łazienki co 10 minut i nie byłam w stanie wycisnąć ani jednej kropelki :)
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   sabinka_grejs Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 30
  • Rejestracja 14-February 10

Napisano 14 February 2010 - 12:55

nie jest to przyjemne. ja na razie sikam co 5 minut bo jestem na początku ciąży ale wiem o czym mówisz. Nawet trochę mniej pić ,ale nie pomaga
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   anetta503 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 133
  • Rejestracja 22-November 09
  • Data urodzenia:22-09-1983

Napisano 14 February 2010 - 12:57

ograniczanie płynów to nie jest dobry pomysł. Po pierwsze nie pomoże, po drugie możesz się odwodnić a to już szkodzi dziecku
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   sabinka_grejs Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 30
  • Rejestracja 14-February 10

Napisano 14 February 2010 - 13:00

bez przesady . żeby się odwodnić to chyba bym musiała nie pic ze 2 dni. A ja mówię o ograniczaniu. Zamiast pić np 3 litry płynów piłam 2. I to chyba wystarczająca ilość i o odwodnieniu nie ma mowy?
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   polla Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 10
  • Rejestracja 05-August 09

Napisano 02 March 2010 - 22:35

Pewnie, że tak. Nigdy nie słyszałaś o tym :) Wędrówki do ubikacji brzuchatych to słynna sprawa. Jak dzidziuś naciska na pęcherz to takie jest uczucie.
0

#9 Gość_karolina_*

• Grupa Gość

Napisano 06 September 2010 - 11:37

witam, pomóżcie od 3 dni mam okres. ( o 4 dni za wcześnie). 1 dnia strasznie bolał mnie brzuch 2 dnia zaczęłam co chwila chodzić do toalety bo miałam wrażenie że chce mi się siusiać i siadałam i parę kropelek. Wracałam do pokoju i znowu mi się chciało. Do tego jak oddaję mocz (wtedy tak się mięśniami ciśnie jakby w dół to wtedy wszystko na dole mnie boli- mam nadzieję, że wiecie o co chodzi. Dziś jest 3 dzień i nie dość że w nocy wstawałam z 4 razy,to od 3 dni mam dreszcze, zimno mi a jak się rozgrzeję w końcu jakimś cudem to wtedy mi potwornie gorąco!! co to jest ;(;(
0

#10 Gość_lidia_*

• Grupa Gość

Napisano 06 September 2010 - 11:40

Wyświetl postUżytkownik karolina dnia 06 September 2010 - 11:37 napisał

witam, pomóżcie od 3 dni mam okres. ( o 4 dni za wcześnie). 1 dnia strasznie bolał mnie brzuch 2 dnia zaczęłam co chwila chodzić do toalety bo miałam wrażenie że chce mi się siusiać i siadałam i parę kropelek. Wracałam do pokoju i znowu mi się chciało. Do tego jak oddaję mocz (wtedy tak się mięśniami ciśnie jakby w dół to wtedy wszystko na dole mnie boli- mam nadzieję, że wiecie o co chodzi. Dziś jest 3 dzień i nie dość że w nocy wstawałam z 4 razy,to od 3 dni mam dreszcze, zimno mi a jak się rozgrzeję w końcu jakimś cudem to wtedy mi potwornie gorąco!! co to jest ;(;(

o matko
ni epytaj na forum tylko do lekarz abo masz zapalenie dróg moczowych i z okresem niema to nic a nic wspólnego!!
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Rosa Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 187
  • Rejestracja 15-August 09

Napisano 06 September 2010 - 13:47

przeziębiłaś pęcherz i tyle.
ale radze szybko iść do lekarza
sama na własną rękę możesz zażyć urosept, dostępny bez recepty
Ja ciągle coś łapię i wiem jak to boli. Idź do lekarza i nie zwlekaj. Takich infekcji kobieta nie powinna zaniedbać
0

#12 Gość_wolska_*

• Grupa Gość

Napisano 06 September 2010 - 15:40

na mój gust to tez raczej nie ma nic wspólnego z okresem
idź do lekarza, da ci pewnie antybiotyk bo to zapalenie pęcherza
0

#13 Gość_karolina_*

• Grupa Gość

Napisano 06 September 2010 - 20:59

dzięki bardzo . okazało się że mam cale opakowanie Cecloru, który też jest na zakażenia bakteryjne układu moczowego. i już po 1 tabletce ulga. znajoma pielęgniarka, też mówi , ze to przeziębiony pęcherz.
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   maaalinka Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 61
  • Rejestracja 26-July 15

Napisano 27 May 2017 - 17:23

To normalne. Dla większego komfortu polecam http://www.tena.pl/. Hamują brzydki zapach :)
0

Strona 1 z 1