forum eMaluszki.pl: Zakrzepica - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Zakrzepica

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   ona333 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 232
  • Rejestracja 17-November 12

Napisano 23 July 2017 - 10:55

Lekarz stwierdził u mnie malutki zakrzep żył głębokich pod prawym kolanem, zlecił pończoche uciskową i zastrzyki Fraxiparine 0,8 ml dwa razy dziennie. Mam siedzącą prace, ojciec miał zawał i by-passy, mama leczy się na nadciśnienie. Od maja stosuje tabletki hormonalne Yasminele,czułam się po nich dobrze, ostatnio lekarz zmienił mi tabletki na Harmonet, zaczęlam brać drugą paczke, zostało mi jeszcze 11 tabletek. Ginekolog naprzód powiedziała żeby odstawić, ale powiedziałam że dopiero 2 tygodnie temu miałam miesiączke, a więc powiedziała żeby brać te tabletki do końca tzn. do okresu. W środe ide na kontrole w sprawie zakrzepu. Jednak lekarz rodzinny radził mi odstawić tabletki bo mogą być powikłania i jeszcze raz skonsultować się z ginekolog, ale ona przyjmuje dopiero w poniedziałek. Proszę o odpowiedź czy powinnam natychmiast odstawić tabletki, czy mogą być jakieś powikłania. Czy po wyleczeniu zakrzepu moge stosować dalej Yasminele?
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Mufra Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 231
  • Rejestracja 15-August 12

Napisano 24 July 2017 - 10:17

Też miałam. Z tym,że przyjmowałam CLexane ( https://www.zakrzepica24.pl ). Poczatkowo nie mogłam sie przyzwyczaic do zastrzyków, szczeoglnie,że były dni kiedy musiałam sobie je podawać sama ( nie było osoby, która mogłaby to zrobić za mnie). Jednak wszystko jest kwestią przyzwyczajenia. A jak igiełka nie jest duża to nawet to nie boli.
Polecam odstawić tabletki. Od razu. Zobacz jak na Ciebie działają. Nie ma co ryzykowac.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Julie Ikona

• Nakręcona katarynka
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 446
  • Rejestracja 10-February 14
  • Data urodzenia:26-03-1987

Napisano 29 August 2017 - 09:21

Ja na szczęście nigdy nie miałam z tym problemu.
0

Strona 1 z 1