forum eMaluszki.pl: Budowa domu - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Budowa domu

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Kaś89 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 169
  • Rejestracja 18-July 15
  • Data urodzenia:10-11-1989

Napisano 28 February 2017 - 12:01

Jesteśmy z mężem na początkowym etapie prac przy budowie domu i oczywiście obiecałam, że tyle ile będę w stanie pomóc, to pomogę, więc postanowiłam zająć się tym, co mogę spokojnie robić siedząc w domu i pilnując dzieci, czy wyszukiwaniem różnych firm, macie może jakieś doświadczenie w tym temacie? Dokładniej szukam aktualnie firmy, która zajmie się montażem szamba, oczywiście zależy mi na sprawnie przeprowadzonych pracach i dobrej jakości, w sieci trafiłam na tę firmę szambabetonowe-ekoszamb.pl , jednak byłoby super, gdyby może ktoś , kto miał już z nią styczność, albo chociaż ją kojarzy mógłby się podzielić swoją opinią.
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   animalka Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 143
  • Rejestracja 20-August 13
  • Data urodzenia:07-09-1987

Napisano 20 March 2017 - 14:13

Przy budowie domu trzeba zadbać o teren wokoło i sprawdzić czy w żaden sposób nie zagraża innym uczestnikom. Jeśli tak to trzeba koniecznie zatroszczyć się o określone oznakowanie, które pozwoli uniknąć nieprzyjemności. Można o tym przeczytać w artykule na http://kochamczytac....budowy-remontu/ i poznać sposoby na to, jak ułatwić otoczeniu swobodne i bezpieczne poruszanie się podczas trwania budowy.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   merrykrismas Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 88
  • Rejestracja 17-December 13
  • Data urodzenia:24-11-1994

Napisano 12 April 2017 - 06:29

Swój dom to naprawdę piękna sprawa.
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Julie Ikona

• Zadomowiona gaduła
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 368
  • Rejestracja 10-February 14
  • Data urodzenia:26-03-1987

Napisano 24 May 2017 - 07:30

Podczas budowy domu z pewnością przydadzą się takie narzędzia budowlane: https://www.stukpuk....edzia-budowlane niezależnie czy sami zajmujemy się pracami budowlanymi czy zlecamy je profesjonalistom.
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Samborek Ikona

• Forumowy noworodek
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 10
  • Rejestracja 09-August 15
  • Data urodzenia:21-06-1990
  • LocationRzeszów

Napisano 24 May 2017 - 16:57

Polecam wynająć firmę która zrobi projekt domu z ogrodem i placem zabaw przed domem ;)
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   ga_ga Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 151
  • Rejestracja 18-May 14

Napisano 09 June 2017 - 09:12

Akurat ogród i plac zabaw to przestrzeń, którą można samodzielnie zaprojektować. Moim zdaniem najważniejsze jest to, by mieć projekt domu od firmy, która oferuje także wykonawstwo. Dzięki temu wszystko idzie sprawnie. Takie domy energooszczędne jak te: http://finaldom.pl/katalog-projektow/ są w stanie powstać nawet w 3 miesiące. W dodatku zastosowane technologie umożliwiają ponoszenie niskich kosztów za ogrzewanie - są niskie straty ciepła.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   felaa Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 49
  • Rejestracja 27-June 15

Napisano 18 August 2017 - 14:50

Budowa domu to duże przedsięwzięcie, wydaje mi się, że najtrudniejszą rzeczą jest znalezienie dobrego wykonawcy, który wykona dom. Ja nie miałam żadnej pomocy ze strony znajomych, także szukałam informacji na stronach typu https://aleo.com/pl/firmy/dom-i-ogrod, dla mnie ta strona była akurat pomocna. Teraz z perspektywy czasu wiem, że lepiej jest wynająć ekipę, która wykona dla nas dom od początku do końca, nie opłaca się szukać każdego fachowca z osobna. Podczas budowy zawsze trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami, problemami, a jak ma się ekipę budowlaną, która zajmie się wszystkim, to można być trochę spokojniejszym.
0

Strona 1 z 1