forum eMaluszki.pl: Szybkie pożyczki - opinie - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Szybkie pożyczki - opinie

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   iwonaa92 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 69
  • Rejestracja 23-July 15
  • Data urodzenia:01-05-1992

Napisano 25 April 2016 - 10:01

Korzystałyście kiedyś z szybkich pożyczek "chwilówek"? Co sądzicie o takich pożyczkach?
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   sylwia4012 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 95
  • Rejestracja 27-January 14
  • Data urodzenia:28-10-1981

Napisano 30 April 2016 - 09:13

Moim zdaniem najlepiej unikać takich pożyczek, ale czasami mogą być przydatne. Radzę jednak w razie potrzeby skorzystać z którejś z ofert darmowych pożyczek - sporo firm takie oferuje. Tutaj http://www.terve.pl/...-przez-internet jest lista kilkunastu takich - można łatwo je sobie porównać.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   malgosiaczek Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 40
  • Rejestracja 23-January 15

Napisano 18 June 2016 - 09:49

hmm no wiadomo, że lepiej unikać ale czasem nie ma wyjscia i trzeba skorzystać. W sumie jeśli spłaca się regularnie to nie ma obaw przy takim kredycie. Oferty sa naprawdę różne, ja ostatnio przeglądałam kredyty na stronie https://kredyt123.pl/ . U nich można zrobić symulację kredytową przez stronę więc ma się dezycję nawet w 15 minut o przyznaniu bądź odmowie. Moim zdaniem po prostu jak się poważnie podchodzi do sprawy i spłaca na bieżąco to nawet szybki kredyt nie jest straszny :)
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   natalia31 Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 29
  • Rejestracja 30-July 14
  • Data urodzenia:10-10-1993

Napisano 30 June 2016 - 08:28

nie miałam okazji korzystać ;)
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   milka77 Ikona

• Nakręcona katarynka
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 466
  • Rejestracja 09-August 13

Napisano 01 July 2016 - 10:10

Lepiej brać pożyczkę w banku. Sprawdźcie sobie ranking kont bankowych. Dobiorą szybko i skutecznie konto idealne dla Was, porównają oprocentowania i prowizje. Warto.
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Tereska23 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 86
  • Rejestracja 13-June 12

Napisano 25 January 2017 - 14:50

Dużego doświadczenia w tej kwestii nie mam, ale raz brałam taką pożyczkę w Extra Portfel. Na 45 dni pożyczyłam 1000 zł. Generalnie wszystko okej, umowa jasna, bez żadnych kruczków. Oddałam w terminie i koniec historii. Żadnych problemów, a same formalności to dłuższa chwilka przed kompem i tyle.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   lenia4 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 147
  • Rejestracja 22-July 14

Napisano 15 March 2017 - 09:44

Taka pożyczka to spore ryzyko. Ja wolę kredyt jak już.
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   animalka Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 155
  • Rejestracja 20-August 13
  • Data urodzenia:07-09-1987

Napisano 16 March 2017 - 08:50

gdyby ludzie trochę o tych pożyczkach oczytali to by wiedzieli, dlaczego nie należy ich zaciągać. One tylko pozornie załatwiają problem, w efekcie tylko go potęgują.
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   milka77 Ikona

• Nakręcona katarynka
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 466
  • Rejestracja 09-August 13

Napisano 20 March 2017 - 11:55

Przydatny może być także taki ranking kredytów gotowkowychranking kredytów gotowkowych. Sprawdźcie, a być może również i wam uda się znaleźć w tym miejscu skuteczne porady dotyczące kredytów.
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   animalka Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 155
  • Rejestracja 20-August 13
  • Data urodzenia:07-09-1987

Napisano 21 March 2017 - 09:39

ja uważam, że od takich pożyczek należy się trzymać z daleka, dla własnego dobra.
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   felaa Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 52
  • Rejestracja 27-June 15

Napisano 22 May 2017 - 18:03

Pożyczki nie są takie złe, pod warunkiem, że wiemy jak z nich korzystać. Ja jestem zdania, że to ostateczność, jak już nie mamy innego sposobu na to, aby pozyskać pieniądze. Można sobie sprawdzić chwilówki w serwisie Łowca Chwilówek, to dobra opcja, bo tam dostępne są rankingi, opinie o firmach, a także poradnik pożyczkowy. Kiedyś zdarzyło mi się brać pożyczkę, spłaciłam w terminie, nie miałam żadnych problemów, pieniądze się przydały na drobny remont po awarii.
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Samborek Ikona

• Forumowy noworodek
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 10
  • Rejestracja 09-August 15
  • Data urodzenia:21-06-1990
  • LocationRzeszów

Napisano 23 May 2017 - 22:00

Vivus najszybszy ale tylko na miesiac jest kredyt, mozna oczywiscie za doplata przedluzyc o kolejny
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   ona333 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 221
  • Rejestracja 17-November 12

Napisano 12 October 2017 - 12:59

W zasadzie to praktycznize każda firma prywatna oferuje udzielenie pożyczki szybko i bez zbędnych problemów ;) I w sumie nic dziwnego ponieważ jest to ich największy plus. Oprocentowanie oraz inne koszt będa praktycznie zawsze wyższe niż w banku.

Wyjątek jest jeden. Mianowicie promocja w postaci pierwszej pożyczki w gratisie. Ale po pierwsze nie każdy może z niej skorzystać, po drugie zwykle mamy maksymalnie miesiąc na spłatę.Po trzecie w danej firmie można z takiej pożyczki skorzystać jedynie jeden raz. Zanim zdecydujecie się na pożyczkę na dowód w firmie prywatnej to proponowałabym zerknąć sobie na stronę: http://www.pozyczki-...e-pozabankowej/ - jest tutaj artykuł o tym jaką firmę warto jest wybrać.
0

Strona 1 z 1