forum eMaluszki.pl: Czy szyjecie ubrania dla dzieci - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Czy szyjecie ubrania dla dzieci

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   ona333 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 249
  • Rejestracja 17-November 12

Napisano 28 September 2015 - 11:21

Cześc. Czy zdarza Wam się szyć ciuszki dla maluchów? Jeśłi tak to gdzie zamawiacie dla nich materiały?
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Mufra Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 245
  • Rejestracja 15-August 12

Napisano 28 September 2015 - 12:08

Tak.Zdarza mi się szyć.Pamiętam, że początki były dość trudne i wiele rzeczy mi nie wychodziło ale powiem Ci,że z dnia na dzień jest coraz lepiej oraz ubrania wychodzą mi coraz lepsze. Zamawiam tkaniny tutaj: http://shop.odonati.pl/ - W sklepie jest bardzo duży wybór materiałów oraz dzianin tak więc będziesz mogła wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Dodam,że jeśli ne potrzebujesz dużych ilości materiału to warto jest zaglądać sobie do działu z końcówkami kolekcji. Masz tam wiele rzeczy w o wiele korzystniejszej cenie.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   teresa30 Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 13
  • Rejestracja 10-October 14
  • Data urodzenia:20-05-1980

Napisano 12 January 2016 - 16:46

Ja niestety nie mam na to czasu :( Natomiast zamawiam ciuszki z www.ubranet.pl - wybór jest spory, a przy tym ceny naprawdę niziutkie. :)
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Kaszmirowa Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 151
  • Rejestracja 22-September 11

Napisano 26 February 2016 - 09:18

Ja nie szyję, ale moja mama jest niezła w te klocki :). Dla wnusi szyje poduszki, pościel, ubranka te z - najfajniejsze wychodzą sukienki na lato. Nie dośc, ze śliczne, z dobrych materiałów, to jeszcze tanie jak barszcz!
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   adik356 Ikona

• Zadomowiona gaduła
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 293
  • Rejestracja 20-April 14

Napisano 18 May 2016 - 07:54

Jeśli ktoś ma trochę sprytu i talentu w rękach to z pewnością może wyczarować samodzielnie cuda. Są w sieci dostępne tkaniny do szycia z nadrukami na zamówienie więc pozostaje tylko kreatywne ich wykorzystanie. Wychodzi to dużo taniej niż kupienie gotowych ubranek.
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   ladykasztanek Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 64
  • Rejestracja 06-November 14
  • Data urodzenia:12-06-1979

Napisano 09 June 2017 - 07:29

Czy ja wiem czy taniej? Jeszcze sporo czasu trzeba poświęcić na uszycie takich ubranek, a wiadomo, ze minie troche czasu zanim nabierze sie wprawy. Wolę kupić gotowe ciuszki w 5-10-15. Ceny sa umiarkowane, a mi odpowiada ich jakosc, wzory.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   milka77 Ikona

• Nakręcona katarynka
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 527
  • Rejestracja 09-August 13

Napisano 21 June 2017 - 12:32

Ja zazwyczaj kupuję w sklepach ubranka, nie opłaca się szyć teraz. Niedawno kupiłam bardzo fajne Otulacze bambusowe w skle,pie internetowym i jestem mega zadowolona, jakość świetna także wolę kupić w dobrej cenie niż szyć.
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   zuzia.gola Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 103
  • Rejestracja 11-July 14

Napisano 26 January 2018 - 13:34

Od siebie polecam sklep internetowy http://tkaninki.com/, ceny są przystępne i jest większy wybór niż w stacjonarnej pasmanterii, przynajmniej w moim mieście. Warto u nich zamawiać, ja jestem zadowolona.
0

Strona 1 z 1