forum eMaluszki.pl: Jak zwiększyć ilość pokarmu w piersiach? - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Jak zwiększyć ilość pokarmu w piersiach?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Dorka Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 237
  • Rejestracja 30-September 09

Napisano 01 July 2013 - 13:54

Mam mało pokarmu w piersiach i moje dziecko sie nie najada. Zaczynam dokarmiać butelką a wiem ze to akurat nie jest dobre bo pokarm nie będzie się wtedy produkował. Ale mała ssie np parę minut i zaczyna krzyczeć - pierś jest miękka i nie ma w niej juz pokarmu. Przekładam na druga pierś- to samo . Co mogę zrobić aby pobudzić laktację ? słyszałam o jakiś herbatkach ziołowych - czy to prawda ze pomagają?
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Nike Ikona

• Zadomowiona gaduła
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 281
  • Rejestracja 31-July 09

Napisano 16 July 2013 - 09:22

musisz duzo pic i często przystawiać maluszka do piersi
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   mamaKaro Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 99
  • Rejestracja 31-December 12
  • Data urodzenia:18-08-1990

Napisano 16 July 2013 - 22:28

Na pewno musisz pić bardzo dużo płynów, najlepiej niegazowanej wody mineralnej. Wiem sama po sobie, bo mam też dwu miesięczne dzieciątko i karmię piersią, miałam też wrażenie że mam za mało pokarmu w piersi i siostra (mama maluszka cztero miesięcznego) powiedziała mi, żebym piła, piła i jeszcze raz piła dużo wody i często małą przystawiała i teraz już moje maleństwo się najada. Pilnuj tylko, żeby naprawdę dużo pić tej wody czy tam soków (ale zupa to tez płyn jakby nie patrzeć) a na pewno i Twoje maleństwo nie będzie głodowało :) ja praktycznie nie czuje jakoś specjalnie pragnienia i bardzo często zapominam o tym że mam pić dużo, teraz się pilnuję i widzę poprawę :)
Dołączona grafika
Dołączona grafika
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Ania03 Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 30
  • Rejestracja 21-August 14

Napisano 17 October 2014 - 13:57

jak miałam taki problem to połozna mi dała herbatke laktacyjną Karmienie Piersią i pomogło, ale cały czas przystawiałam synka do piersi , żeby ssał i myślę, ze to tez jak najbardziej miało wpływ
Dołączona grafika
Dołączona grafika
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Nike Ikona

• Zadomowiona gaduła
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 281
  • Rejestracja 31-July 09

Napisano 30 December 2014 - 10:14

moim zdaniem trzeba duzo pić
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   tulips Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 3
  • Rejestracja 20-May 15

Napisano 20 May 2015 - 21:18

pobudzić laktację można z powodzeniem laktatorem. ja osobiście używam Lovi Prolactis. szybko ściaga pokarm,. jest bezbolesny, do tego porzadnie wykonany. przystawiać dzieciaczka jak najczęściej do piersi, a pomiędzy karmieniami pracować z laktatorem, laktacja na pewno się rozhula. powodzenia!
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   madziulek Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 67
  • Rejestracja 23-February 12

Napisano 15 April 2018 - 20:43

Ja ze swojego doświadczenia bym odradzała laktator, a zastosowała lepiej prolaktan. Po laktatorze efekt był nie wielki, a piersi obolałe.
0

Strona 1 z 1