forum eMaluszki.pl: prezent ale jaki? - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

• (3 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

prezent ale jaki?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   nika16503 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 80
  • Rejestracja 24-May 10
  • Data urodzenia:24-10-1990

Napisano 04 February 2013 - 18:52

niedlugo u mnie w rodzinie urodzi się dzidziuś i tak się zastanawiam co mogę kupić na prezent?to bedzie dziewczynka, myśle o czymś co się przyda dzidziusiowi i ulży mamusi:)ubranek ma już duuuuuuuuuuuuuuuuuużo:)
Dołączona grafika
Dołączona grafika
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   mamaKaro Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 99
  • Rejestracja 31-December 12
  • Data urodzenia:18-08-1990

Napisano 04 February 2013 - 22:49

tutaj mamusie cos pisaly o takim fajnym misiu z odglosem bijacego serduszka, byc moze poprzez podobny odglos serduszka mamy jak byl maluszek w brzuszku to mozliwe ze ulatwia dziecku zasypianie, uspokaja je. tyle ze jest to wydatek okolo 100 zl, popatrz csobie na allegro masz do wyboru, do koloru ;) i dla dziecka sie przyda i mozliwe ze pomoze odciazyc przyszla mame ;) ja sama zastanawiam sie nad kupnem takowego :)
pozdrawiam
Dołączona grafika
Dołączona grafika
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   mamaKaro Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 99
  • Rejestracja 31-December 12
  • Data urodzenia:18-08-1990

Napisano 04 February 2013 - 22:50

http://allegro.pl/li...+bijacym+sercem
Dołączona grafika
Dołączona grafika
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Niki_24 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 99
  • Rejestracja 29-November 09
  • Data urodzenia:09-09-1983

Napisano 06 February 2013 - 10:16

a moze ustal z rodzicami dziecka czego potrzebują: kocyk, karuzelka do łóżeczka? Acha - pieluchy zawsze mile widziane :)
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   nika16503 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 80
  • Rejestracja 24-May 10
  • Data urodzenia:24-10-1990

Napisano 06 February 2013 - 14:35

zastanawiam się nad przewijakiem na lóżeczko
Dołączona grafika
Dołączona grafika
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   kulina Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 89
  • Rejestracja 29-November 09
  • Data urodzenia:22-05-1983

Napisano 06 February 2013 - 15:05

pewno - fajny pomysł
tylko dogadaj sie z rodzicami bo to raczej standard i sie go kupuje na wyposażenie. Żeby sie nie okazało ze będą dwa :)
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   RazDwaTrzy24_pl Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 64
  • Rejestracja 22-November 12
  • Data urodzenia:10-09-1980

Napisano 08 February 2013 - 19:51

A może kupić coś co przyda się jak maluszek będzie już starszy. Np pchacz lub chodzik, które sprawdzą się gdy dziecko będzie uczyło się chodzić. Takie prezent spodoba się nie tylko dziecku, ale i rodzicom.
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   ovoc_noni Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 242
  • Rejestracja 22-January 11

Napisano 10 February 2013 - 14:06

Kiedyś padła tu ciekawa propozycja karty upominkowej do jakiegoś butiku dziecięcego: http://emaluszki.pl/...a-podarunkowa/.
Osobiście uważam, że to świetny pomysł! Dziecko jeszcze nie pamięta "momentu obdarowywania", a rodzice mogą upominek pożytecznie wykorzystać.
Zdecydowanie bardziej praktyczne niż trzeci kocyk lub piąty miś, a mniej zobowiązujące niż pieniądze w kopercie czy kolorowej karteluszce z gratulacjami (też ważna sprawa - warto pomyśleć o rodzicach i wręczyć im jakiś drobiazg - kartkę właśnie, kwiaty młodej mamie, książkę - poradnik...).
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   petti patti Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 53
  • Rejestracja 12-December 12

Napisano 14 February 2013 - 10:21

W takich sytuacjach najlepiej wprost zapytać rodziców maluszka, co chcieliby dostać :) Wtedy przynajmniej kupisz coś, co faktycznie Im się przyda i z czego będą zadowoleni :)
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   veryAnka Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 97
  • Rejestracja 25-April 11

Napisano 18 February 2013 - 16:13

Miałam ten sam problem niedawno i rodzice poprosili o coś praktycznego, co będzie "rosło" razem z dzieckiem. Przetrzepałam internet i znalazłam coś co mnie absolutnie urzekło - tak wykonaniem, jak i funkcjonalnością http://www.chiccopol...wePolly2w1.aspx Takie krzesełko sprawdzi się nie tylko do karmienia, ale i do zabawy, a dziecko będzie w nim absolutnie bezpieczne. Nie ma problemu jeśli zaśnie, bo regulacja przygotowuje krzesełko na każdą właściwie ewentualność i można sobie z tym poradzić jedną ręką. Z ceną poradziliśmy sobie bez problemu, bo tatuś chrzestny dołożył drugą połowę. Zresztą.. patrząc na to cudo uważam, że cena jest naprawdę rozsądna. Może więc coś takiego?
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   yaska Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 137
  • Rejestracja 02-March 10
  • Data urodzenia:05-05-1984

Napisano 21 February 2013 - 15:29

siostra ma taki, świetny jest, na początku jej służył jako lezaczek, później krzesełko. Fajna sprawa, szczególnie jeśli ktoś ma mało miejsca w domu, jeden sprzęt robi za dwa ;)
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   serojad Ikona

• Zadomowiona gaduła
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 390
  • Rejestracja 08-January 12
  • LocationSzczecin

Napisano 21 February 2013 - 22:15

mi też się podoba:)
U nas większość osób pytała, czy potrzebujemy coś dla Małego.. Teraz jako, że różnica wieku będzie niecałe dwa lata- mamy prawie całą wyprawkę. Pampersy i kasa zawsze się przydadzą.
Warto zapytać, a potem nawet złożyć się w parę osób i kupić coś porządnego :)
Kobieta o...
Kobiecy blog lifestyle'owy.
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   veryAnka Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 97
  • Rejestracja 25-April 11

Napisano 28 February 2013 - 16:34

Nam było łatwo, bo jako rodzice chrzestni po prostu się złożyliśmy, więc wydatek naprawdę nie był dotkliwy. Zastanawiam się też nad kosmetykami z serii Chicco Baby Moments, bo to mała alergiczka. Może któraś z Was je zna? Macie zdanie?
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Konwalijka Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 48
  • Rejestracja 28-April 11

Napisano 02 March 2013 - 15:16

Wyświetl postUżytkownik RazDwaTrzy24_pl dnia 08 February 2013 - 19:51 napisał

A może kupić coś co przyda się jak maluszek będzie już starszy. Np pchacz lub chodzik, które sprawdzą się gdy dziecko będzie uczyło się chodzić. Takie prezent spodoba się nie tylko dziecku, ale i rodzicom.

Uważam to za bardzo dobry pomysł :) ALbo coś co przyda się na długi czas - typu leżako, siedzisko dla malucha. Można kupić takie cuda teraz modyfikowane wraz ze wzrostem malucha. Widziałam, że jest coś takiego w firmie Chicco, bo ich katalog ostatnio wertowałam.
Ponadto mieszanka do karmienia lub pieluchy ( nic tylko Bambino ) jak to moja siostra mówi w hurtowych ilościach mile widiane. Takowy prezent zrobiłam siostrzeńcowi na święta.
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Gochusia Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 90
  • Rejestracja 16-September 10

Napisano 19 March 2013 - 13:45

Szczerze jak urodziłam bliźniaki jakbardziej cieszyły mnie prezenty w postaci chusteczek do pupy i pieluszek... tego nigdy nie jest za wiele!
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   yaska Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 137
  • Rejestracja 02-March 10
  • Data urodzenia:05-05-1984

Napisano 25 March 2013 - 19:09

Wszystkim znajomym świeżo upieczonym mamom robię torty z pieluch ;) też uważam, że pieluchy czy chusteczki sa na początek najlepszym prezentem. Tylko trzeba wypytać rodziców o "preferencje pieluchowe", bo może dziecko coś uczula itp. Z pieluszek bambino baby love też robiłam torcik, bardzo elegancko wyglądał, z niebieskimi wstążkami i króliczek niebieski to niego, taki jak na pieluszkach :)
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Majowa Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 178
  • Rejestracja 03-May 12

Napisano 01 April 2013 - 08:13

Torty pieluchowe to bardzo elegancka propozycja. Pierwszy raz o takim słyszę. Bardzo gratuluję pomysłu.
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   ElaKas Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 5
  • Rejestracja 11-June 13

Napisano 11 June 2013 - 17:17

ja dostawałam pieluchy i byłam bardzo zadowolona, do dnia dzisiejszego kupiłam może 2 paczki pampków a mój karol ma 8 miesięcy
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   kochamcie22 Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 22
  • Rejestracja 13-May 13
  • Data urodzenia:29-09-1989

Napisano 11 June 2013 - 19:39

leżaczek:)!!!! my bysmy sobie bez niego nie poradzili synus uwielbia lezec w nim jak sie go kołysze i wogóle ulgaaaaa dla nas i dla malucha co prawda 100 zl to nie duzo my mamy taki z wibracjami i zabawkami i jest świetny jak maly zasypia lubi jak mu wibruje jak nie dał rady zrobić kupy wibracje tez mu pomagały naprawde i skonczyly sie problemy z zaparciami
Dołączona grafika
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   82galise Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 3
  • Rejestracja 24-May 13
  • Data urodzenia:11-10-1986

Napisano 17 June 2013 - 09:14

Wyświetl postUżytkownik kochamcie22 dnia 11 June 2013 - 19:39 napisał

leżaczek:)!!!! my bysmy sobie bez niego nie poradzili synus uwielbia lezec w nim jak sie go kołysze i wogóle ulgaaaaa dla nas i dla malucha co prawda 100 zl to nie duzo my mamy taki z wibracjami i zabawkami i jest świetny jak maly zasypia lubi jak mu wibruje jak nie dał rady zrobić kupy wibracje tez mu pomagały naprawde i skonczyly sie problemy z zaparciami

Nie wiedziałam, że są takie wibrujące leżaczki ;) Mogłabyś go pokazać lub powiedzieć, gdzie kupiłaś? Szukam właśnie takiego prezentu dla malucha i... Gubię się już w ofercie dzieciaczkowej.
0

• (3 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3