forum eMaluszki.pl: Gdzie z dzieckiem na wakacje - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

• (3 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Gdzie z dzieckiem na wakacje

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   rodzanica Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 3
  • Rejestracja 15-January 13
  • Data urodzenia:31-10-1979

Napisano 15 January 2013 - 15:22

Witam jestem obecnie na etapie wybierania miejsca na wakacje, chciałabym pojechać w góry co bardziej polecacie: http://www.travelin....zklarska-poreba czy http://www.travelin....asto/szczawnica a może coś jeszcze innego. Interesują mnie polskie góry, miejsca przyjazne dzieciom. Tatry odpadają nie jesteśmy wyczynowcami a samo Zakopane nas nudzi i jest przeludnione w sezonie. Dziękuje z góry za wszelką pomoc.
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Nike Ikona

• Zadomowiona gaduła
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 281
  • Rejestracja 31-July 09

Napisano 17 January 2013 - 12:35

a Bieszczady?
trochę odludzie ale jest na prawde pięknie .Polecam okolice Wetliny
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   ciotkaklotka Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 52
  • Rejestracja 25-July 11
  • Data urodzenia:25-12-1983
  • LocationPłaza

Napisano 04 February 2013 - 16:25

Szczawnica jest myślę fajnym pomysłem, jest tam świetna trasa rowerowa/piesza aż na Słowację z przepięknymi widokami. My bylismy co prawda jeszcze bez Zośki ale wiele osób spacerowało z wózkami i maluchami. Szczawnica to raczej spokojne miejsce właśnie w porównianiu z Zakopcem. Warto wybrać się nad Siklawę (wodospad) w Sewrynówce i wstąpić do karczmy na pyszne potrawy z dziczyzną :) A jeśli nie góry to morze jest super z maluchem, nawet w naszym przypadku z 10-cio miesięcznym brzdącem.
Dołączona grafika
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Mufra Ikona

• Zadomowiona gaduła
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 262
  • Rejestracja 15-August 12

Napisano 05 April 2013 - 16:48

Moim zdaniem najlepiej wybrać się nad polskie morze ;) Można na przykład wynająć domek w Łebie: http://www.przymorzu...omki-letniskowe gdzie jest mnóstwo atrakcji dla dzieciaków. Byłam tam w zeszłym roku, prawie codziennie wypożyczaliśmy rowery i jeździliśmy po okolicy.
Byliśmy w parku dinozaurów, muzeum motyli. Odwiedziliśmy również stadninę koni. Dzieci były zachwycone z jazdy na kucyku ;)
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Gochusia Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 90
  • Rejestracja 16-September 10

Napisano 28 April 2013 - 14:14

A co myślicie o wakacji w Turcji z Itaką, mają teraz ofertę 50% dla dzieci i to dośc kuszące jest.
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Kalineczka Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 35
  • Rejestracja 22-February 12

Napisano 28 April 2013 - 19:38

Jeśli chodzi o wakacje z dzieckiem, to odradzalabym morze, bo dla dziecka tto żadna przyjemność prażyć się przez większość dnia na plaży. A woda w morzu jest zdecydowanie za zimna dla malucha. W góry też bym się raczej nie odważyła pojechać z małym dzieckiem. Za to polecam Mazury, dla maluchów to świetna opcja, jest i woda i lasy, piękne krajobrazy, każdy znajdzie tam coś dla siebie. W zeszłym roku byliśmy w ośrodku Zalesie w Rentynach nad jeziorem Giłwa - http://rentyny.net/. Domki sa praktycznie nad samym jeziorem, więc to duża wygoda, bo wszędzie blisko. Jest plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia sprzętu pływackiego, łowiska dla wędkarzy. Mam ochotę wrócić tam w te wakacje, mam nadzieję, że się uda.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   zosiaFlis Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 17
  • Rejestracja 03-December 12

Napisano 29 April 2013 - 09:04

Góry z Małym dzieckiem to cudowna sprawa! Ale jeśli chodzi o wyjazd z maluchem, to poleciłabym mniejsze góry. Może okolice Bielska Białej, Beskidu Śląskiego, Żwieckiego... cudowne miejsca pełne zieleni i czystego powietrza. Ulubionym miejscem naszej rodziny jest i będzie zawsze Schronisko na Rysiance w Beskidzie Żywieckim.
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   ona333 Ikona

• Zadomowiona gaduła
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 267
  • Rejestracja 17-November 12

Napisano 07 June 2013 - 19:17

A byliście kiedyś nad Zalewem Zegrzyńskim? Zaledwie 30 km od Warszawy jest bardzo fajne miejsce idealnie przystosowane na wyjazdy z dziećmi :) Często tam jeździmy, dzieci się cieszą ponieważ jest tam dla nich cała masa ciekawych atrakcji: dmuchany zamek, mini jeepy, fajna plaża ;)
A mi tam szczególnie smakuje jedzenie : jest tam zdecydowanie najlepsza restauracja z amerykańską kuchnią w jakiej kiedykolwiek jadłam,.
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Gochusia Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 90

Napisano 03 July 2013 - 18:48

Ktoś z Was korzystał z oferty Klubu Przyjaciół Itaki? Mnie się marzy Chorwacja. znalazłam za 1999zł i w opisie jeśli chodzi o rozrywkę dla dzieci, która według mnie jest ważna, musimy im coś zapewnić aby samemu odpocząć coś takiego znalazłam
SPORT I ROZRYWKA: basen, słodka woda (czynny: czerwiec-wrzesień), ok. 35 m², gł. do 1,5 m, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki za kaucją; pokój i plac zabaw dla dzieci, zabawy i gry zespołowe z polskimi animatorami w klubie animacyjnym (czynny: lipiec-sierpień); za opłatą: oferta zewnętrzna (sezonowo): kanoe, banan, wycieczki łodzią, nurkowanie, safari na osiołkach, wypożyczalnia rowerów.

brzmi fajnie. macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   MamaFilipa09 Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 1
  • Rejestracja 26-July 13

Napisano 26 July 2013 - 09:54

Ja polecam miejsce moich ostatnich wakacji - kompleks Zagroń w Istebnej (koło Wisły) - www.istebna.org. Mają fajny aquapark (dla gości komplesku za darmo) i na zime wyciagi narciarskie. Jest to w bezpośredniej okolicy lasów i tras spacerowych więc jest co robić (grzybki, jagody, itp). Dla dzieci jest mnóstwo atrakcji (oprócz parku wodnego jest jeszcze mini zoo z kilkoma gatunkami zwierzątek, place zabaw, pokój zabaw i duuuuzo terenów zielonych na rowerek / spacerek ;)

Załączone miniatury

• Załączona grafika
  • Załączona grafika
  • Załączona grafika
  • Załączona grafika
  • Załączona grafika

0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   MartynaMartykut Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 4
  • Rejestracja 29-July 13
  • Data urodzenia:06-05-1980

Napisano 29 July 2013 - 08:33

ja się wybieram z dzieckiem nad jezioro. Dla nas odległośc i czas podrózy ma znaczenie. Może ktoś zna jakieś fajne jeziorko na dolnym ślasku?
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Mufra Ikona

• Zadomowiona gaduła
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 262
  • Rejestracja 15-August 12

Napisano 26 January 2014 - 11:47

Również się zgadzam z tym, że lepiej jest wcześniej rezerwować noclegi. My w zeszłym roku trochę się ociągaliśmy z mężem i dopiero w czerwcu zaczęliśmy szukać. Rany, ile my się namęczliśmy zanim udało nam się znaleźć jakiś wygodny nocleg....
Ale było warto ponieważ mieszkanie, które udało nam się wynająć było bardzo ładne :) Do tej pory rezerwowaliśmy głównie noclegi w pensjonatach ponieważ to wydawało nam się wygodniejsze a tu psikus ! Okazuje się, że osobne mieszkanie to o wiele większy komfort, szczególnie gdy ma się dzieci. Dlaczego? Spokój, prywatność, własny aneks kuchenny w którym można przygotować śniadania i kolacje tak więc nie jest się uzależnionym od jedzenia na zewnątrz. Jest również większa przestrzeń. Pogoda nam się udała - jedynie przez dwa ostatnie dni trochę padało ale przeznaczyliśmy je na mały wypad po okolicznych miejscowościach.
Jeśli ktoś planuje wyjazd nad morze to mieszkanie znaleźliśmy na stronie BalticHome.pl - znajdują się tam mieszkania do wynajęcia w Świnoujściu i Międzyzdrojach.
Poniżej fotki naszego mieszkania, dla rodzinki 2 plus 2 w sam raz ;) Należy jednak liczyć się z koniecznością kaucji w wysokości 400 zł - to w zasadzie jedyna niedogodność.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   yaska Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 148
  • Rejestracja 02-March 10
  • Data urodzenia:05-05-1984

Napisano 16 April 2014 - 08:36

a jakieś wyjazdy z okazji dnia dziecka planujecie?
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   elliphant Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Walidowany
  • Postów 66
  • Rejestracja 15-July 13

Napisano 08 May 2014 - 10:07

Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci idealne miejsce do spędzenia czasu w górach z całą rodziną, które znajdzuje się w apartamencie aquapark kobalt w Zakopanem, położonym w centrum miasta oraz bardzo blisko Aqua Parku, do których będziesz miała tylko parę minut drogi spacerem. Co więcej samo zakwaterowanie posaida w pełni wyposażone pokoje z oranżerią oraz tarasem na piękną panoramę Tatr. Dzięki świetnej lokalizacji każdy z członków rodziny znajdzie coś dla siebie bez względu na to czy są to zakupy, zabawa w basenie lub górskie wędrówki po szlakach turystycznych.
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   zofijanka Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 1
  • Rejestracja 09-May 14
  • Data urodzenia:12-11-1983

Napisano 09 May 2014 - 08:55

a może jakieś wczasy za granicą? np Czarnogóra? znajoma była i bardzo chwaliła sobie ten wyjazd, piękne tereny, relaks :) należy się przecież porządny odpoczynek, myślę, że ile osób tyle będzie opinii, trudno radzić, Polska tez zaskakuje, ale obecnie zagraniczne podróże nie są tak kosztowne, są tanie linie więc warto korzystać tutaj są dośc chyba przystępne ceny jesli chodzi o Czarnogórę
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Jaśmina Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 30
  • Rejestracja 21-March 14
  • Data urodzenia:23-02-1984
  • LocationWawa

Napisano 27 May 2014 - 16:33

Mój tato był w Czarnogórze - pięknie jest tam, zdjęcia rewelacja. Może kiedyś :)
Teraz przymierzam się na Skandynawię :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Anulka125 Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 13
  • Rejestracja 16-February 11

Napisano 13 June 2014 - 08:35

Wyświetl postUżytkownik Jaśmina dnia 27 May 2014 - 16:33 napisał

Mój tato był w Czarnogórze - pięknie jest tam, zdjęcia rewelacja. Może kiedyś :)
Teraz przymierzam się na Skandynawię :)

A gdzie dokładniej? Byłaś tam kiedyś, masz już coś konkretnego na oku? Prom czy samolot? Bo ja bym chciała do Szwecji i sama się zastanawiam, co gdzie i jak ;)
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   aJoasia Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 121
  • Rejestracja 05-February 14
  • Data urodzenia:19-08-1988

Napisano 26 June 2014 - 21:04

Ogólnie podziwiam osoby, które z małym dzieckiem chcą jechać za granicę. Poniżej 8-10 lat w zależności od dziecka raczej bym się na to nie zdecydowała. Raczej preferuje spokojniejsze miejsca nad morzem, z tego względu, że nasz maluch raczej chodzić za dużo nie lubi jeszcze, a więc góry odpadają - niestety. Ostatnio w Dziwnowie w takim dość sumpatycznym hotelu http://www.starydziwnow.pl/ to co mi się najbardziej podobało to spokój, nie ma było takich tłumów jak w tych najpopularniejszych miejscowościach, ale... no właśnie do sezonu daleko. W każdym razie moim zdaniem morze w Polsce, jezioro to najbardziej optymalne miejsca.
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   anunu Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 45
  • Rejestracja 16-January 14
  • Data urodzenia:23-07-1990

Napisano 26 June 2014 - 22:20

ja polecam mazury, mozna fajnie zorganizowac sobie czas i nie lezec bezczynnie na plazy, a gory to jak dla mnie za duzy wysilek dla malucha.
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Gochusia Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 90

Napisano 02 July 2014 - 17:27

A gdzie wysłać dziecko na pierwszy obóz? jakie biuro? jakie kierunki?
0

• (3 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3