forum eMaluszki.pl: nie mogę schudnąć:(( - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

nie mogę schudnąć:((

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   nika16503 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 80
  • Rejestracja 24-May 10
  • Data urodzenia:24-10-1990

Napisano 09 December 2012 - 10:21

hej.od porodu minęło trochę czasu ale nadal zostało mi 12kg nadprogramowych.zastanawiam się nad dietą kapuścianą?co o tym myślicie?stosowałyście?a może znacie jakieś inne sposoby na zrzucenie kg?
Dołączona grafika
Dołączona grafika
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Kate1 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 177
  • Rejestracja 01-August 09

Napisano 09 December 2012 - 21:49

hej
na prawde wiele kobiet przewineło sie przez to forum z problemem: chce schudnąć. Powiem Ci ze nie ma chyba jedynego złotego środka. Ja po ciązy miałam 15 kg do przodu i udało mi sie schudnąc:
- ograniczylam chleb, makarony, wszelkie produkty mączne
- zaczęłam chodzic 1 raz w tyg na basen + 1 raz fitness
- duzo spacerowalam z wózkiem ( szybki marsz, nie powolne chodzienie)
- ostatni posiłek o 18:00
- sero słodyczy, tłuszcze ograniczone

Jedno jest pewne. Jakąkolwiek diete bys nie stosowała, nie osiągniesz efektu nie spalajać kalorii czyli nie ruszając się. Bez szans
powodzenia!
Macierzyństwo - najpiękniejsza sprawa pod slońcem
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Lilka Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 136
  • Rejestracja 03-August 09

Napisano 10 December 2012 - 21:52

ja stosowąłam diete kapuścianą i schudam 10 kilo
8 niestety wróciło po odstawieniu diety
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   petti patti Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 53
  • Rejestracja 12-December 12

Napisano 12 December 2012 - 14:51

Ja stosowałam dietę skandynawską. Z 14 dni zrobiłam tylko połowę, bo w ciągu tygodnia schudłam 5 kg. To było 7 lat temu i od tamtej pory nie przytyłam, chociaż jem, co chcę.

Ale kolega też robił tę dietę i namówił na to samo swoją mamę. I oboje mieli efekt jojo. Nie wiem, może dlatego, że nie przestrzegali ściśle zasad diety? Bo tam ani grama przypraw nie można używać i są ściśle określone pory posiłków.
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   milutka Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 90
  • Rejestracja 02-February 11

Napisano 13 December 2012 - 19:20

Chyba każda dieta ma efekt jojo, jeśli wracasz do starych nawyków żywieniowych. Tylko zmiana odżywiania może przynieść pozytywny efekt.
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   petti patti Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 53

Napisano 14 December 2012 - 08:31

Wyświetl postUżytkownik milutka dnia 13 December 2012 - 19:20 napisał

Chyba każda dieta ma efekt jojo, jeśli wracasz do starych nawyków żywieniowych. Tylko zmiana odżywiania może przynieść pozytywny efekt.

No właśnie nie :P Ja przemęczyłam się tydzień, a później jadłam wszystko tak, jak wcześniej, nie odmawiam sobie ani słodyczy, ani tłustych potraw, ani niczego na co mam ochotę, a od czasu tamtej diety nie tyję! :)
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Gochusia Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 90
  • Rejestracja 16-September 10

Napisano 06 March 2013 - 22:45

A ja zbieram informacje o diecie Cambridge. przymierzam się do niej w niedługim czasie. chcę stracić do 10kg mam nadzieje że z nią mi się to uda.
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   kola45 Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 7
  • Rejestracja 03-April 13

Napisano 03 April 2013 - 23:30

Osobiście uważam,że z takim problemem najlepiej wybrać się do dobrego dietetyka.Który po przeprowadzonym wywiadzie dobierze indywidualną dietę.
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   basmanka Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 22
  • Rejestracja 04-April 13

Napisano 22 April 2013 - 10:19

Dieta to nie wszystko, trzeba jeszcze dołączyć aktywność fizyczną. Ja też popełniałam ten błąd i tylko stosowałam dietę, niestety po odstawieniu waga szybko wracała. Teraz ćwiczę z Chodakowską i rezultaty są zaskakujące. :D
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   veryAnka Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 98
  • Rejestracja 25-April 11

Napisano 04 May 2013 - 11:35

Gochusia, zabrałaś się za Cambridge? Jak postępy? W razie czego pukaj do mnie - byłam na tej diecie i chętnie podpowiem, gdybyś coś chciała się dowiedzieć oprócz tego co piszą w sieci.
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   nika16503 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 80
  • Rejestracja 24-May 10
  • Data urodzenia:24-10-1990

Napisano 04 May 2013 - 12:20

a co to jest za dieta?jeszcze o niej nie słyszałam
Dołączona grafika
Dołączona grafika
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   mkreps@wp.pl Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 30
  • Rejestracja 04-May 13
  • Data urodzenia:03-08-1987

Napisano 05 May 2013 - 13:48

Ja w ciązy przytyłam 27kg, teraz 5 miesięcy po porodzie schudłam 30kg, ale bez żadnej diety. Karmiłam piersią, jadłam śniadanie, w między czasie owoce, dużo wody, a ostatnim posiłkiem był obiad ok. 15.30 i chyba to dużo dało, że wieczorem nic nie jadłam. Ale każdy ma inną przemianę. Teraz trochę trzeba się wziąć za ćwicznia, żeby się trochę ujędrnić po ciąży :)
Dołączona grafika
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   veryAnka Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 98
  • Rejestracja 25-April 11

Napisano 08 May 2013 - 07:59

Mkreps - to szczęściara z Ciebie! Ja niestety miałam zaburzenia dość poważne i w ciąży i po. Zostawiło mi to oprócz huśtawek hormonalnych, ogromną nadwagę. Do tego nie wolno mi było ćwiczyć, tak powiedział lekarz. Do tego nie mogłam karmić piersią, z powodu leków. Miałam przez to wszystko potworną deprechę, dlatego znajoma dietetyczka podpowiedziała Cambridge.

nika - Nazywają ją też "dietą ostatniej szansy" i chyba już wiem dlaczego :D W największym możliwym skrócie - oparta jest na 6 stopniach, w których dostarczasz sobie niskokalorycznych, gotowych posiłków (blender się przyda!), za to zawierających wszystkie substancje, jakich potrzebuje organizm, więc od razu mówię, że ani nie głodujesz, ani nie zabraknie Ci witamin. Po prostu jesteś na dobrze zbilansowanych suplementach. Wytrzymać się da, bo mają dobre koktajle, zupy, drugie dania a nawet batoniki w czekoladzie, które podgryzam do tej pory, bo są po prostu pyszne. No i powiem szczerze, że nie zaliczam efektu jojo, a to najważniejsze przy odchudzaniu.
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   mkreps@wp.pl Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 30
  • Rejestracja 04-May 13
  • Data urodzenia:03-08-1987

Napisano 09 May 2013 - 06:44

Współczuję Ci na prawdę. Ja poradziłam Ci właśnie takie odżywianie, bo jesz wszystko, tylko po południu nic, bo zawsze tak się odchudzałam, efekty były, a kilogramy nie wracały. No, ale właśnie tu jest problem, że każdy ma inny organizm i może faktycznie u Ciebie dieta się sprawdzi. Trzymam kciuki :)
Dołączona grafika
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   petti patti Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 53

Napisano 10 May 2013 - 13:51

No i tak, jak już ktoś napisał: żadna dieta nie da zadowalających efektów, jeśli całkowicie zaniechamy sport. Wysiłek fizyczny jest bardzo ważny i nie chodzi od razu o to, by biegać codziennie po parku, czy 3 razy w tygodniu chodzić na basen. Można wybrać jakiś sprzęt do ćwiczeń w domu i w domowym zaciszu, gdy tylko czas i energia nam pozwalają, trochę sobie poćwiczyć. A czasem wystarczy po prostu zrezygnować z auta, czy autobusu i postarać się chodzić wszędzie pieszo - moja nauczycielka w czasach szkoły średniej tak właśnie wróciła szybko do figury sprzed ciąży :)
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Gochusia Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 90
  • Rejestracja 16-September 10

Napisano 13 May 2013 - 12:59

Wyświetl postUżytkownik veryAnka dnia 04 May 2013 - 11:35 napisał

Gochusia, zabrałaś się za Cambridge? Jak postępy? W razie czego pukaj do mnie - byłam na tej diecie i chętnie podpowiem, gdybyś coś chciała się dowiedzieć oprócz tego co piszą w sieci.

Powiem Ci, że byłam na DC a potem z własnej głupoty jakoś powoli, powoli zaprzestałam. Musze znów do niej wrócić. wiem, że jest bardzo skuteczna.Konsultacje ze specjalistą dużo pomagają i jednak są bardzo ważne. Na dzień dzisiejszy często korzystam z ich przepisów na stronie na pyszne obiady. naprawdę są dobre pomimo tego że niskokaloryczne :D
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   XavierGardin Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 1
  • Rejestracja 29-April 14
  • Data urodzenia:11-11-1987

Napisano 29 April 2014 - 10:23

Wyświetl postUżytkownik petti patti dnia 10 May 2013 - 13:51 napisał

No i tak, jak już ktoś napisał: żadna dieta nie da zadowalających efektów, jeśli całkowicie zaniechamy sport. Wysiłek fizyczny jest bardzo ważny i nie chodzi od razu o to, by biegać codziennie po parku, czy 3 razy w tygodniu chodzić na basen. Można wybrać jakiś sprzęt do ćwiczeń w domu i w domowym zaciszu, gdy tylko czas i energia nam pozwalają, trochę sobie poćwiczyć. A czasem wystarczy po prostu zrezygnować z auta, czy autobusu i postarać się chodzić wszędzie pieszo - moja nauczycielka w czasach szkoły średniej tak właśnie wróciła szybko do figury sprzed ciąży :)

to jest bardzo ważne, aby utrzymać właściwą dietę wraz z regularnych ćwiczeń .. Można powiedzieć, że w tych dwóch zasad życia zdrowe życie ..
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Beatryca Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 56
  • Rejestracja 16-April 13

Napisano 08 May 2014 - 19:54

Ja się raczej zastanawiam na jakims cateringiem dietetycznym... na diety jestem za słaba psychicznie:D
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   inda Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 48
  • Rejestracja 09-July 13

Napisano 30 July 2014 - 20:01

a może w tym przypadku pomoże dietetyk? ;)
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   natalia31 Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 23
  • Rejestracja 30-July 14
  • Data urodzenia:10-10-1993

Napisano 31 July 2014 - 13:45

Dieta kapuściana to kiepski pomysł.. Najlepiej MŻ i trochę ruchu ;)
0

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2