forum eMaluszki.pl: Jaki prezent dla 5 letniej dziewczynki? - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Jaki prezent dla 5 letniej dziewczynki?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Rosa Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 187
  • Rejestracja 15-August 09

Napisano 20 January 2010 - 17:54

Witajcie kochane,
za miesiąc idę na urodziny chrześnicy - 5 lat. Nie wiem co jej kupić. Poradzicie coś? Lalki typu Barbie odpadają bo ma ich chyba z 15
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   plicha Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 79
  • Rejestracja 29-November 09
  • Data urodzenia:12-07-1978

Napisano 20 January 2010 - 20:39

koniki pony sa teraz w modzie. Moja mała bawi się nimi codziennie
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Dominika Ikona

• Zadomowiona gaduła
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 310
  • Rejestracja 03-September 09

Napisano 21 January 2010 - 18:06

o tak, koniki są extra. moja uwielbi się bawić jeszcze takimi małymi laleczkami- muszkieterami. To jakiś ostatnio hit na mini mini
Dzisiaj jest pierwszy dzień reszty Twojego życia
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Kopertka Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 126
  • Rejestracja 24-September 09

Napisano 22 January 2010 - 17:08

a ja jestem za jakimiś zabawkami edukacyjnymi: klocki, książki, łamigłówki, puzzle. Może coś takiego?
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Kokosanka Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 101
  • Rejestracja 11-September 09

Napisano 23 January 2010 - 18:24

moja chrześnica (4,5 roczku) też chętnie bawi się kucykami pony. Ale ja radzę Ci zapytać wprost rodziców albo zabrać małą do sklepu - niech sobie sama wybierze co chce
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Benitta Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 65
  • Rejestracja 15-September 09

Napisano 24 January 2010 - 17:07

zgadzam się z przedmówczynią. Ja mam chrześniaka 8 lat i już od 4 lat chodzę z nim do sklepu na urodziny i sam sobie wybiera prezent. ustalamy kwotę i już. On zadowolony a ja mam strup z głowy.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   fabia Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 90
  • Rejestracja 14-November 09
  • Data urodzenia:23-02-1975

Napisano 25 January 2010 - 10:25

tylko że dziecko jeszcze nie czuje wartości pieniądza i dla niego 200 zł to jest to samo co 50 zł. głupio by było iść z dzieckiem do sklepu gdzie wybrało by sobie ono bardzo drogi prezent a trzeba by mu wtedy było powiedzieć ze ten nie bo jest za drogi.
tak, ze to chodzenie do sklepu z dzieckiem to wątpliwa sprawa
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Benitta Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 65
  • Rejestracja 15-September 09

Napisano 26 January 2010 - 10:12

wszystko zależy od dziecka. Z moim chrześniakiem nie ma problemu jak mu mówię ze coś jest za drogie. Wtedy bez problemu wybiera sobie inną zabawkę
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   kubixu Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 1
  • Rejestracja 23-June 15
  • Data urodzenia:12-04-1980

Napisano 23 June 2015 - 14:13

hej, znacie jakieś miejsca, gdzie można pójść z dzieckiem pięcioletnim? takie, żeby były kreatywne i kolorowe. Myśleliśmy o teatrze. Kto może mógłby się podzielić wrażeniami na temat tego miejsca: www.teatrmalegowidza.pl ?
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   ferria Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 12
  • Rejestracja 24-March 15

Napisano 26 June 2015 - 02:34

moja chrześnica na 6 urodziny dostała kolorowy namiot do ustawienia z chrzestną w pokoju :))) to było coś w tym stylu http://www.domzpomys...23,in13903.html było całkiem tanio, a na maxa z pomysłem i młoda ma zabawę cały cza s:) ja zresztą też, bo to nasze wspólne miejsce ;)
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Mufra Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 207
  • Rejestracja 15-August 12

Napisano 24 September 2015 - 07:15

Ja bym proponowała zapytać się mamy dziewczynki jaka jest na przykład jej ulubiona bajka.Potem możecie sprezentować jej lalkę albo puzzle z podobizną jej ulubionej postaci.Zerknijcie sobie tutaj: http://www.kochamydz...obrym-pomyslem/ - na stronie jest opisane jaki dobry jest to pomysł. Moja córcia jest wielką fanką roszpunki.Dostała na urodziny lalkę. Aktualnie jest to jej ulubiona zabawka.
Dołączona grafika
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   milka77 Ikona

• Nakręcona katarynka
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 409
  • Rejestracja 09-August 13

Napisano 28 September 2015 - 16:45

Prezenty urodzinowe mogą być przeróżne. Warto jednak zapewnić ciekawe atrakcje swojemu dziecku w tym ważnym dla niego dniu. Można skorzystać z pomocy animatorów z zig-zig-zag, którzy w aktywny i ciekawy sposób rozbawią dzieci. Można też wynająć dmuchane zamki i inne atrakcje
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   adik356 Ikona

• Zadomowiona gaduła
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 263
  • Rejestracja 20-April 14

Napisano 22 November 2015 - 09:36

Popatrz może tutaj https://www.nefere.pl/. Mają tam bardzo duży wybór zabawek i przydatną wyszukiwarkę zabawek "po wieku". 5 lat to sporo. Dziewczynki w tym wieku są sprawne manualnie więc można kupić jej np. zestaw koralików do robienia bransoletek, koszulkę lub torbę z farbkami - do samodzielnego pokolorowania, jakąś grę, stempelki itp.
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   helenkaa26 Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 49
  • Rejestracja 12-November 14

Napisano 01 December 2015 - 13:22

A czy rolki dla 5-latki to dobry pomysł? są w ogóle dla takich małych dzieci? Zobacz czy takie by mogły być?
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   felaa Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 48
  • Rejestracja 27-June 15

Napisano 02 December 2015 - 14:30

W sumie dużo zależy od zainteresowań solenizantki. Jeżeli chodzi o organizację przyjęcia, to w tym roku korzystałam z pomocy animatora http://zabawniikreatywni.pl - jeżeli jesteście z woj. śląskiego warto zapoznać się z tą stroną. Wydaje mi się, że najlepszym prezentem dla dziecka jest zabawa z rówieśnikami, po prostu trzeba zorganizować dzień atrakcji.
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   milka77 Ikona

• Nakręcona katarynka
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 409
  • Rejestracja 09-August 13

Napisano 21 December 2015 - 14:27

Taka lala jest super, ale ja swojej siostrzenicy kupiłam też inhalator.
Często choruje na zapalenie górnych dróg oddechowych i uznałam, że taki inhalator baby sanity bedzie idealnym rozwiązaniem dla niej i jej mamy :-) Nie myliłam się :-D
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   ona333 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 210
  • Rejestracja 17-November 12

Napisano 23 December 2015 - 08:18

Tylko z tego inhalantora była bardziej zadowolona mama niż córka? Nie wiem czy moja corka byłaby zadowolna z czegoś takiego. Ja sprawiłam dziecku w tym roku tablet. Wiele osób moówi,że nie powinno się kupować takich rzeczy ale sama jestem zdania,że zumiarem można wszystko. Poza tym trzeba dziecko od dzieciństwa przyzwyczajać z nowymi technologiami.

Jeśli ktos byłby zainteresowany kupnem tabletu to możecie zajrzeć sobie do sklepu rtv Euro agd bo obecnie maja tam spore przeceny na tego typu sprzęty:
http://www.euro.com....imedialne.bhtml

Można kupić sobie tablet w o wiele niższej cenie.
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Kaś89 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 154
  • Rejestracja 18-July 15
  • Data urodzenia:10-11-1989

Napisano 15 February 2016 - 13:04

A co sądzisz o fotoobrazie ze zdjęciem małej? DO tego oczywiście jakaś fajna zabaweczka, ale to już na pewno sama trafisz w jej gust :) Sam fotoobraz jest naprawdę ciekawym pomysłem, szczególnie, że będzie to dla niej fajna pamiątka, nawet kiedy już trochę podrośnie. Pooglądaj sobie tutaj http://www.sweethome.../sweetdekoracje, jak to dokładnie wygląda, może akurat coś takiego faktycznie będzie trafionym prezentem.
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Aga211 Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 23
  • Rejestracja 09-June 15

Napisano 12 April 2016 - 12:44

Teraz fajnie się sprawdza mata do tańczenia - http://skrzatonline....tta-disney.html . Moja córka dostała taką na swoje czwarte urodziny i naprawdę była zadowolona. Do dziś sobie potańczy, a ja razem z nią :)
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   grunfun Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 87
  • Rejestracja 18-July 14

Napisano 10 November 2016 - 10:31

A może jakąś lalkę? 5-letnia dziewczynka na pewno ucieszy się z lalki. Sprawdź tutaj: http://www.urwis.pl/...akcesoria/lalki , może uda ci się wybrać coś co jej się spodoba?
0

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2