forum eMaluszki.pl: Ćwiczenia w klubie fitness - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Ćwiczenia w klubie fitness

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Mar.Lena Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 117
  • Rejestracja 14-December 10
  • Data urodzenia:07-08-1986

Napisano 18 August 2011 - 15:53

Witam,

Na jakie zajęcia w klubie fitness zapisać się aby najszybciej zrzucić kilka kilogramów z brzucha i ud? Zastanawiam się nad BPU ale koleżanka mówiła mi że to jest bardziej na mięśnie a pozbyć się tłuszczu będzie łatwiej na Stepie bo tam się dużo poci. Jak to jest?
Dołączona grafika
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   ma.lena1 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 142
  • Rejestracja 18-May 11

Napisano 22 August 2011 - 15:28

Wyświetl postUżytkownik Mar.Lena dnia 18 August 2011 - 14:53 napisał

Witam,

Na jakie zajęcia w klubie fitness zapisać się aby najszybciej zrzucić kilka kilogramów z brzucha i ud? Zastanawiam się nad BPU ale koleżanka mówiła mi że to jest bardziej na mięśnie a pozbyć się tłuszczu będzie łatwiej na Stepie bo tam się dużo poci. Jak to jest?

Ja bym wybrała kombinację powyższych, czyli wzmacnianie mięśni tak jak na BPU + spalanie tkanki tłuszczowej na Stepie, ale może się mylę;)
Dołączona grafika
0

#3 Gość_ania_*

• Grupa Gość

Napisano 24 August 2011 - 11:51

a brzuszki w domu nie wystarczą?
0

#4 Gość_linda_*

• Grupa Gość

Napisano 25 August 2011 - 13:29

no brzuszki to na brzuch ale uda nie bardzo :)
ja mam w domu step i sobie ćwiczę. Choć powiem że trochę sie boje zeby ten tłuszczyk nie zamienic w kupę mięśni bo to mi sie akurat nie podoba
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   miszka Ikona

• Zadomowiona gaduła
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 333
  • Rejestracja 01-February 10
  • Data urodzenia:08-09-1985

Napisano 26 August 2011 - 11:02

Wyświetl postUżytkownik linda dnia 25 August 2011 - 13:29 napisał

no brzuszki to na brzuch ale uda nie bardzo :)
ja mam w domu step i sobie ćwiczę. Choć powiem że trochę sie boje zeby ten tłuszczyk nie zamienic w kupę mięśni bo to mi sie akurat nie podoba

hehe oj nie jest tak łatwo zamienić tłuszczyk w mieśnie ;) ja polecałabym piłkę - można dużo ćwiczeń fajnych na rózne partie mieśni wykonywać :)
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Halina Kunicka Ikona

• Ekspert
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 24
  • Rejestracja 07-August 11

Napisano 19 September 2011 - 17:04

Chciałabym uspokoić co niektóre panie w kwestii rozbudowy mięśni.
Budowa mięśni rządzi się swoimi bardzo twardymi prawami.
Przede wszystkim są to lata dość ciężkich treningów, więc możecie być spokojne,
możecie jedynie wzmocnić układ mięśniowy co jest wręcz wskazane aby ciało było jędrne
i ładnie wyglądało.
Chciałabym w tym miejscu, również sprostować jedną z wcześniejszych wypowiedzi, a mianowicie tkanka tłuszczowa nigdy nie zamieni się w tkankę mięśniową.
Tkanka tłuszczowa to zapas energii, którą nosimy na sobie, to tłuszcz który odkłada się z powodu spożywania za dużej ilości posiłków w stosunku do zapotrzebowania organizmu.

Skupmy się na redukcji tkanki tłuszczowej.
Pytacie jakie są najlepsze zajęcia.
Ja odpowiem tak..... najważniejsza jest systematyka ćwiczeń, tzn. przynajmniej trzy razy w tygodniu.
Jeżeli ktoś dysponuje możliwością czasową i będzie mógł ćwiczyć częściej to efekty będą szybsze.
Tylko proszę pamiętać o jednej ważnej kwestii.
Jeżeli ktoś „hoduje” na sobie 10 – 20 kg a nawet więcej, tkanki tłuszczowej przez kilka lat albo i dłużej niech rozsądnie podchodzi do czasu redukcji tej tkanki tłuszczowej.
Nie w 2-tygodnie, dać sobie i organizmowi 2-3 miesiące a czasem więcej jeżeli jest duża nadwaga.
Każdy gwałtowny skok wagi, czy to na plus, czy na minus wpływa bardzo negatywnie na nasz organizm i zdrowie.

Ćwiczenia na dolne partie ciała to ABT ( nogi, pośladki i brzuch ), dolne partie i górne to np. TBC, Body Shape, Body Ball, jest wiele jednostek w aerobiku i myślę że każdy indywidualnie powinien sprawdzić, która forma najlepiej odpowiada.
Step jest dobry, ale nie dla osób z dużą nadwagą ponieważ, są mocno obciążone stawy kolanowe.
Nie zapominajcie o ćwiczeniach na maszynach fitness, które doskonale wpływają na wzmocnienie ciała i dokonanie korekt w sylwetce. Łącząc ćwiczenia na maszynach fitness z maszynami aerobowymi np. bieżnia, rower, eliptik itp.,daje bardzo dobry efekt.

Halina Kunicka

Właściciel fitness klubu "Centrum Sportowe BodyFitness" (www.bodyfitness.com.pl)
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   czeczotka Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 11
  • Rejestracja 27-February 12

Napisano 09 December 2014 - 13:20

A możecie polecić, na jakie zajęcia najlepiej się zapisać?
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   marlenka_27 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 165
  • Rejestracja 20-April 14

Napisano 07 December 2015 - 19:10

Ćwiczenia są ważnym elementem, aby wyglądać pięknie. Organizm zdrowy także tylko po przez zdrowe jedzenie. Dużo na ten temat poczytasz na: http://radioklinika.pl . Maja tam wiele artykułów, które na pewno spodobają Ci się.
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   sylwia4012 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 90
  • Rejestracja 27-January 14
  • Data urodzenia:28-10-1981

Napisano 13 January 2016 - 14:18

Popieram przedmówcę. Ćwiczenia to świetny sposób na poprawienie wyglądu sylwetki jak również na poprawienie samopoczucia. Dla niektórych, to metoda na odstresowanie. Warto też przejść na odpowiednią dietę bo to w połączeniu z wysiłkiem fizycznym z pewnością da efekty. Osobom, które dbają o swoją sylwetkę i zdrowie podrzucam bardzo fajnego bloga http://www.bodymania.pl :)
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   adik356 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 222
  • Rejestracja 20-April 14

Napisano 22 February 2016 - 13:56

Nie trzeba biegać na siłownię by wymodelować i wysmuklić ciało, a także zrzucić kilka kilogramów. Kup sobie trochę akcesoriów http://profitness.pl...oria-sportowe#/ , znajdź w sieci programy treningowe i po prostu się ruszaj. To działa ;)
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   marianka61 Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 8
  • Rejestracja 16-March 15

Napisano 22 April 2016 - 12:32

Ja chodzę na siłownie Artis Wellnes Club na warszawskim Wilanowie i tam w końcu ktoś mi ustawił odpowiedni tryb treningu, który przynosi efekty. Robię trening obwodowy, kończę go 30-toma minutami cardio, potem 10 min rozciągania. Jeszcze w żadnym innym klubie nie spotkałam się z tak troskliwym i profesjonalnym podejściem do klienta jak właśnie tutaj. W końcu ktoś do końca mnie wysłuchał i trafnie ocenił moje potrzeby. Jestem bardzo zadowolona. 5 kg minus na wadze a moje uda w końcu wyglądają dobrze <3
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Kaś89 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 124
  • Rejestracja 18-July 15
  • Data urodzenia:10-11-1989

Napisano 26 July 2016 - 17:19

Ja bym Tobie polecała zapisać się po prostu na siłownię i tam dobrać odpowiednie ćwiczenia razem z profesjonalnym trenerem, w Krakowie mogę Ci polecić tę siłownię http://www.energym.com.pl. Takie odpowiednio dobrane ćwiczenia przyniosą dużo lepsze efekty, niż działanie na własną rękę.
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Kaś89 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 124
  • Rejestracja 18-July 15
  • Data urodzenia:10-11-1989

Napisano 25 October 2016 - 21:55

.
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Julie Ikona

• Zadomowiona gaduła
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 266
  • Rejestracja 10-February 14
  • Data urodzenia:26-03-1987

Napisano 17 November 2016 - 10:30

Z zajęć fitnessowych najbardziej przydałby mi się body shape.
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   milka77 Ikona

• Zadomowiona gaduła
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 325
  • Rejestracja 09-August 13

Napisano 27 February 2017 - 11:52

Warto także chodzić na siłownię :) Prawda jest taka, że ciężary pomagają wyrzeźbić nasze ciało znacznie lepiej niż wszystkie inne ćwiczenia. Z tego też co wiem warto jest jednak przyjmować odżywki Athletic Edge :) Dzięki nim dostarczamy dodatkowego budulca dl naszych mięśni!
0

Strona 1 z 1