forum eMaluszki.pl: problemy z sercem - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

problemy z sercem

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Mycha85 Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 37
  • Rejestracja 30-April 11
  • Data urodzenia:01-02-1985

Napisano 21 July 2011 - 12:39

Witajcie kobietki. Jeśli taki temat już jest zaczęty to z góry przepraszam, ale nie znalazłam takiego. Jestem w 18 TC i mam kłopoty z serduchem.Otóż jak się położę to serce zaczyna mi "podskakiwać", tak jakby chciało "wyskoczyć" z klatki piersiowej. Zalecenia lekarza- aspargin 3*2 tabletki dziennie. Zaczęłam już 2 opakowanie ale dolegliwości nie minęły. Jestem na etapie umawiania się do kardiologa, ale ciekawa jestem czy któraś z Was miała podobne dolegliwości. Nigdy wcześniej nie miałam stwierdzonej wady serca, ale teraz się martwię, bo lekarz -ginekolog powiedział, że to się może nasilić i może nawet dojść do niedotlenienia dzidziusia. Bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam serdecznie
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Blanka Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 127
  • Rejestracja 29-September 09

Napisano 21 July 2011 - 19:49

mi serce w ciązy też porządnie dokuczało. Niestety tak organizm zareagował na ciąże mimo ze nigdy nie miałam problemów z sercem. Dziecko urodziło sie zdrowe i nie było problemów z dotlenieniem
Co najwyżej bedziesz miec cesarkę
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   ma.lena1 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 142
  • Rejestracja 18-May 11

Napisano 22 July 2011 - 13:10

Ja nie miałam takich problemów, ale wydaje mi się, ze powinnas lekarza dokładnie wypytać, bo jeśli tylkopowiedział Cii, ze moze dojść do niedotlenienia do mało informacji Ci przekazał, bo tylko Cie szestresował, a stres na pewno nie pomoze w takiej sytuacji. Zapytaj lekarza o szczegóły, może to nic poważnego i podobnie jak u Blanki wszystko skonczy się dobrze :) nie martw się na zapas!
Dołączona grafika
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Mycha85 Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 37

Napisano 22 July 2011 - 19:19

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. W poniedziałek wybieram się do kardiologa, zobaczymy co mi powie i jakie badania wykona. Jestem dobrej myśli, staram się tym nie stresować, najważniejsze żeby maleństwo nie ucierpiało.
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   fabia Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 90
  • Rejestracja 14-November 09
  • Data urodzenia:23-02-1975

Napisano 25 July 2011 - 20:22

ojejku jak mi sie serducho w ciązy kołatało!! strasznie sie tym denerwowałam ale wszystko było ok i dziecko urodziło sie zdrowe
PS. Jak tam wizyta u kardiologa?
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Mycha85 Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 37

Napisano 26 July 2011 - 20:26

W poniedz. byłam u kardiologa, zmierzył ciśnienie, osłuchał, popatrzył czy nie ma obrzęków na kostkach i zlecił Holtera.Ogólnie stwierdził, że to nic groźnego. Udało się szybko załatwić rejestrator i dzisiaj mi założyli, do jutra.No ale wyniki dopiero dostanę w poniedziałek jak pójdę na wizytę.Na pewno napiszę co i jak.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Dominika Ikona

• Zadomowiona gaduła
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 310
  • Rejestracja 03-September 09

Napisano 26 July 2011 - 21:28

uffff to będzie dobrze, trzymaj się!
Dzisiaj jest pierwszy dzień reszty Twojego życia
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Mycha85 Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 37

Napisano 02 August 2011 - 09:50

Na szczęście wyniki z holtera są dobre:) czasem mam lekko podwyższone ciśnienie, ale wszystko jest w normie. Dostałam na receptę potas no i magnez mam brać. Gdyby się dalej coś działo niepokojącego to od razu do szpitala to założą rejestrator. Ale lepiej takich historii nie lekceważyć:) pozdrawiam !!
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   malgosiaczek Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 40
  • Rejestracja 23-January 15

Napisano 14 April 2015 - 18:04

Z sercem to nie ma żartów. Ja miałam wieczorne kołatania i strasznie źle się czułam. Przez jakiś czas nie robiłam z tym nic ale w końcu tak mi zaczęło to przeszkadzać, że wybrałam się do lekarza. Po podstawowych badaniach okazało się, że to niedobór magnezu. Zaczęłam zażywać chela mag b6 cardio i po kilku dniach dolegliwości ustąpiły. Od tego czasu zażywam go regularnie.
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   asap Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 39
  • Rejestracja 02-December 12

Napisano 11 May 2015 - 20:04

Słyszałam o tym, że to się zdarza ale wydaje mi się że nie powinno się lekceważyć takich objawów. Moja koleżanka miała wysokie ciśnienie, które dlugo ignorowała i gdy poszła do szpitala to okazało się że przyszła w ostatniej chwili i że dzieciątko było w niebezpieczeństwie:( Ja bym pewnie na Twoim miejscu brala jakies delikatne leki na serce ale byla cały czas w kontakcie z lekarzem. W razie czego możesz szukać lekarstw na http://www.sklepikseniora.pl/ - tam sprzedawane są leki (i oczywiście nie tylko) dla osób starszych a więc też delikatne.
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   michalina889 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 60
  • Rejestracja 20-May 15

Napisano 04 August 2015 - 10:10

Ja nie miałam, ale moja koleżanka tak. Nie wiem skąd jesteś ale w Krakowie przebadają CIę w Ultragenie, łącznie z innymi usg i takimi tam. Nie bagatelizuj takich objawów :/ jak najszybciej idź do lekarza i niech CIe skieruje na prześwietlenie.
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   milka77 Ikona

• Nakręcona katarynka
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 448
  • Rejestracja 09-August 13

Napisano 01 December 2015 - 10:59

W ogóle jesli ktoś ma juz problemyy genetyczne zw. ze sercem to powinno sie w jego przypadku wykonać specjalistyczne badania pod kątem: ultrasonografia warszawa.
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   merrykrismas Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 88
  • Rejestracja 17-December 13
  • Data urodzenia:24-11-1994

Napisano 23 August 2016 - 12:55

Z serduszkiem to trzeba bardzo uważać, badać się i dbać o zdrowie.
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Julie Ikona

• Nakręcona katarynka
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 400
  • Rejestracja 10-February 14
  • Data urodzenia:26-03-1987

Napisano 25 August 2016 - 11:12

Każdy organizm reaguje inaczej , problemy z sercem mogą się zdarzać.
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Kaś89 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 181
  • Rejestracja 18-July 15
  • Data urodzenia:10-11-1989

Napisano 05 September 2016 - 12:16

Jeśli coś dolega nam od dłuższego czasu, a lekarze nadal nie znają przyczyny, to wg mnie najlepszą opcją będzie udanie się po prostu do gabinetu, gdzie schorzenia leczone są w sposób holistyczny, czyli zarówno my, jak i nasza dolegliwość jesteśmy traktowani jak całość i w ten sposób leczeni. Tutaj macie namiary na bardzo dobry gabinet w Warszawie http://krajowy.biz/f...a-gabinet-holis .
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Julie Ikona

• Nakręcona katarynka
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 400

Napisano 14 September 2016 - 08:36

Na pewno to przejściowe problemy, ale na wszelki wypadek zrób badania.
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Mufra Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 218
  • Rejestracja 15-August 12

Napisano 08 February 2017 - 10:40

Akurat na takie rzeczy powinno się zwracać baczną uwagę. Nadciśnienie w ciązy może byc bardzo groźne jak mozecie sobie same dziewczyny poczytać na tej stronie:
http://dobrecisnieni...nienie-w-ciazy/

Jeśli lekarz nie mierzy Wam ciśnienia na każdej wizycie to powinna się Wam zapalić czerwona lampka. Powinno się mierzyć ciśnienie co wizytę.
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Julie Ikona

• Nakręcona katarynka
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 400

Napisano 02 March 2017 - 13:45

Ja właśnie miałam problemy z ciśnieniem jak byłam w ciąży.
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   grunfun Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 87
  • Rejestracja 18-July 14

Napisano 03 March 2017 - 13:53

Najlepiej w takim wypadku jak najszybciej zrobić wszystkie badania i jak najszybciej iść do lekarza bo takie dolegliwości mogą okazać się bardzo poważne.
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   animalka Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 149
  • Rejestracja 20-August 13
  • Data urodzenia:07-09-1987

Napisano 16 March 2017 - 10:20

Z sercem nie ma żartów i trzeba podjąć zdecydowane kroki, jeśli zaczyna nam dokuczać. To jest bardzo niepokojący objaw jeśli boli serce, a jak ono nam wysiądzie to koniec. Dlatego trzeba o siebie zadbać i zgłosić się po pomoc. W tym zakresie na pewno pomocny byłby pobyt w http://medicalsensus.pl/ sanatorium i szpitalu w Polanicy Zdroju, gdzie zespół wyspecjalizowanych i fachowych lekarzy otacza swoich pacjentów troską i do każdego podchodzi w sposób indywidualny. W tym miejscu, wreszcie możecie zadbać o swoje zdrowie.
0

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2