forum eMaluszki.pl: Przelewanie wosku nad główką - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Przelewanie wosku nad główką

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Mimoza Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 16
  • Rejestracja 27-February 11

Napisano 27 February 2011 - 13:51

Moja koleżanka, młoda mama martwi się co tu zrobić, żeby jej dziecko wszytskiego się nie bało. Wystarczy że kot lekko mruknie, a mały Adaś się od razu budzi i płacze. Moja mama mi powiedizła, ze ona mojemu bratu przelała wosk nad głową ze znakiem krzyża i że to poskutkowało. Myślicie, że to dobry pomysł? Słyszałyście w ogóle o tym?
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   mrazniewska Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 28
  • Rejestracja 28-October 10

Napisano 28 February 2011 - 08:41

dla mnie to straszne zabobony i praktyki okultystyczne, wierz mi może z tego wyjść więcej złego niż dobrego, a czytałam na ten temat sporo publikacji i wszystkie zgodnie twierdzą, że nie należy takich praktyk uprawiać, bo to może otworzyć drogę złu.
http://emaluszki.pl/galleriesPoll (mrazniewska - Anusia)
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   anetta503 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 133
  • Rejestracja 22-November 09
  • Data urodzenia:22-09-1983

Napisano 28 February 2011 - 09:20

jezu, to straszne co piszesz . Tragiczne zabobony!
dziecko jest po prostu wrażliwe i żadne przelewanie woskiem pod krzyżem nie pomoże!!!!!!!!!!!!!!1
0

#4 Gość_resetka_*

• Grupa Gość

Napisano 01 March 2011 - 10:36

Wyświetl postUżytkownik Mimoza dnia 27 February 2011 - 13:51 napisał

Moja koleżanka, młoda mama martwi się co tu zrobić, żeby jej dziecko wszytskiego się nie bało. Wystarczy że kot lekko mruknie, a mały Adaś się od razu budzi i płacze. Moja mama mi powiedizła, ze ona mojemu bratu przelała wosk nad głową ze znakiem krzyża i że to poskutkowało. Myślicie, że to dobry pomysł? Słyszałyście w ogóle o tym?

ja rozumiem że to prowokacja i nie piszesz tego serio ???? :))
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Mimoza Ikona

• Pierwsze słowa
  • PipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 16
  • Rejestracja 27-February 11

Napisano 29 March 2011 - 22:42

żadna prowokacja. Ja naszczście nie miałam takich problemów ze swoja córcią.
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Mar.Lena Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 117
  • Rejestracja 14-December 10
  • Data urodzenia:07-08-1986

Napisano 30 March 2011 - 10:04

Ale w jaki sposób ten wosk ze znakiem krzyża miałby mu pomóc? Przecież to absurdalne... Wątpie też żeby to otwierało drogę złu, choć oglądałam kilka dokumentów o egzorcyzmach i rzeczywiście padał tam argument że wszelkie igranie z takimi praktykami może się źle zakończyć.
Dołączona grafika
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   amica_ Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 50
  • Rejestracja 21-September 10

Napisano 01 April 2011 - 12:35

Moja teściowa mówi, że jeśli dziecko się czegoś wystraszyło to należy nad główką trzymać miseczkę z wodą i do niej przelewać wosk przez suche gałązki. Wówczas figura z wosku wskazuje, czego wystraszyło się dziecko. Nie wiem czy to pomaga, ale myślę, że złych duchów nie przywołuje:)
Dołączona grafika
Dołączona grafika
0

#8 Gość_kasia_*

• Grupa Gość

Napisano 19 February 2012 - 00:54

moim zdaniem to dobry pomysl trzeba wszystkiego probowac po trochu:)
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   tymka1989 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 64
  • Rejestracja 12-May 11
  • Data urodzenia:14-09-1989

Napisano 20 February 2012 - 12:19

A ja wierzę w zabobony! -może uznacie to za głupie, ale sama kiedyś byłam zauroczona i wierzę w to. Synkowi też już raz przelewałam jajko, nie mogłam przez dwa dni go okiełznać, wył tak strasznie że nie dał mi podejśc do siebie. Zawołałam ciotkę i po odczarowaniu jak ręką odjął... - są na świecie źli ludzie, chyba nikt w to nie wątpi - a teraz jak słyszę że ktoś mówi jaki on grzeczny, jakie ma oczka itp zwracam uwagę tej osobie albo każę plunąć żeby nie zapeszyć bo nie chcę drugi raz tego przechodzić.
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   yvonta Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 131
  • Rejestracja 10-March 12
  • Data urodzenia:16-02-1983

Napisano 29 June 2012 - 20:32

Czasami jak się w coś wierzy to działa może i warto spróbować
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   amda Ikona

• Zadomowiona gaduła
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 288
  • Rejestracja 01-June 12

Napisano 29 June 2012 - 21:25

Może i faktycznie coś w tym jest. Podchodzę do tego tematu swobodnie, ale widzę, że niektórych to bardzo przeraziło...
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   serojad Ikona

• Zadomowiona gaduła
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 379
  • Rejestracja 08-January 12
  • LocationSzczecin

Napisano 30 June 2012 - 21:11

Kiedyś chciałam odczyniać synka, bo buddził się przez jakieś dwa tygodnie między 24 a 2 w nocy z okropnym krzykiem. Nie zdążyłam jednak, bo przestał się budzić :)
Szczerze nie wierzę w takie cuda, ale byłam na wyczerpaniu i chciałam spróbować :)
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   yvonta Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 131
  • Rejestracja 10-March 12
  • Data urodzenia:16-02-1983

Napisano 02 July 2012 - 20:12

U nas jak się mała budziła w nocy przez jakieś złe sny to dawałam jej meliskę i pomagało ale z tego cp ja wiem moja mama nosiła moją koszulkę do jakiejś pani która była "dobra" w wylewaniu wosku i podobno pomogło
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   misiiia Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 1
  • Rejestracja 06-May 13
  • Data urodzenia:11-05-1993

Napisano 06 May 2013 - 11:39

Mam 15 miesięczną córeczkę i ostatnio jakoś tydzień temu obudziła się ze strasznym krzykiem wpadła w taką histerie że musieliśmy dzwonić na pogotowie wyrywała się z rąk drapała krzyczała miała tak przestraszone oczka że aż się płakać chciało. :( Od kilku tygodni spała niespokojnie budziła się po kilka razy w ciągu nocy i mama podsunęła mi pomysł żeby przelać wosk nad jej główką ale tylko i wyłącznie kiedy śpi bo inaczej może się jeszcze bardziej przestraszyć ... Więc to zrobiłam od tamtej pory nie budzi się w nocy nie jest marudna i śpi spokojnie więc jak niektórzy twierdzą że to zabobony to jak to wyjaśnią??? :)
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Sonia22 Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 239
  • Rejestracja 24-September 09

Napisano 07 May 2013 - 08:34

Wyświetl postUżytkownik tymka1989 dnia 20 February 2012 - 12:19 napisał

A ja wierzę w zabobony! -może uznacie to za głupie, ale sama kiedyś byłam zauroczona i wierzę w to. Synkowi też już raz przelewałam jajko, nie mogłam przez dwa dni go okiełznać, wył tak strasznie że nie dał mi podejśc do siebie. Zawołałam ciotkę i po odczarowaniu jak ręką odjął... - są na świecie źli ludzie, chyba nikt w to nie wątpi - a teraz jak słyszę że ktoś mówi jaki on grzeczny, jakie ma oczka itp zwracam uwagę tej osobie albo każę plunąć żeby nie zapeszyć bo nie chcę drugi raz tego przechodzić.

chyba padnę :))) heheh dobre
0

Strona 1 z 1