forum eMaluszki.pl: Opinie na temat Szpitala nr 1 w Sosnowcu - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Opinie na temat Szpitala nr 1 w Sosnowcu

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Martyna0504 Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 1
  • Rejestracja 08-December 10
  • Data urodzenia:05-04-1987

Napisano 16 February 2011 - 11:52

Witam,

pytanie do mam, które rodziły w tymże szpitalu.
Kochane powiedzcie mi czy to dobry szpital?? Jak i tam jest personel, jaka panuje atmosfera?
Co należy zabrać ze sobą do porodu?
Mam termin na koniec maja, ale już się strasznie stresuje.... :(
Na dodatek nie mogę znieść tych życzliwych "ciotek", które cały czas mi mówią gdzie mam rodzić, jak mam rodzić... "nie idź tam bo słyszałam, że tam gronkowiec....tam też nie idź bo podobno duża umieralność dzieci" - masakra :(

Proszę, pomóżcie...
Pozdrawiam,
Martyna.
0

#2 Gość_hankaredcoars ityet_*

• Grupa Gość

Napisano 16 February 2011 - 21:14

czesc
nie rodziłam w sosnowcu ale powie ci tak:
nie znajdziesz szpitala o ktorym były by same pozytywne opinie. Kazdy szpital ma tyle samo zwolenników co przeciwników. ja rodziłam w placówce która mi wszyscy odradzali a ja...byłam w sumie zadowolona.
jeśli chodzi o potrzebne rzeczy- taka listę powinnaś znaleźć na stronie internetowej szpitala. jesłi nie to zadzwoń tam lub podjedź. to drugie rozwiązanie jest nawet lepsze, bo sobie sama oglądniesz np sale do rodzenia
0

#3 Gość_Megan_*

• Grupa Gość

Napisano 22 March 2011 - 13:17

bylam tam w szpitalu co prawda jeszcze nie rodziłam bo ja jestem z lipcówek ale powiem ci że widziałam dziewczyny do porodu ze skurczami. Były traktowane w bardzo dobry sposób położne wspaniałe ogolnie cała kadra bardzo pomocna warunki suuuper!! znieczulenia z nfz-tu. Ja się nie spotkałam z tak wykwalifikowaną kadrą. Panie mówily do jednej...nie bój się wszystko będzie dobrze , oddychaj tak, itd itp kochane pielegniarki :D wielkie wsparcie dziewczyny szły z uśmiechem rodzić.
0

#4 Gość_maja_*

• Grupa Gość

Napisano 20 December 2011 - 11:31

rodziłam w tym szpitalu w listopadzie i moim zdaniem jest przereklamowany. Warunki oczywiście super ale personel (nie wszyscy)zostawia wiele do życzenia. Na porodówce trafiłam na położną która swój zawód chyba wykonywała z przymusu wody płodowe miałam zielone a ona twierdziła ze są w porządku poród trwał ponad 20 godzin i tak w końcu zakończył się cesarskim cięciem, nawet jak ręka spuchła jak bania od kroplówki ona twierdziła ze tak ma byc ze jest wszystko ok, a znieczulenie powiedziała mi ze nie jest ogólno dostępne. Za to oddział położniczy rewelacja personel super chętni do pomocy i nie kręcą nosem kiedy się prosi o pomoc czego nie mogę powiedziec o oddziale noworodkowym. Pomocy żeby prawidłowo dostawic dziecko do piersi nie otrzymałam usłyszałam tylko spokojnie poradzi sobie pani. 4 godziny po porodzie położna przywiozła dziecko i zabrała się i poszła bo jak to powiedziała "ile dziecko ma leżec u nas!" Jak dla mnie dużo i ładnie personel mówi a co innego robi ja nie polecam na pewno drugi raz tam rodzic nie będę.
0

#5 Gość_katarzyna_*

• Grupa Gość

Napisano 16 January 2012 - 21:32

Ja też nie polecam tego szpitala. Rodziłam dwa dni błagałam o znieczulenie ale oczywiście się nie dało -dali mi natomiast czopki które zaraz wydaliłam:/. Mały ważył prawie 4500 ale cesarki zrobić nie chcieli. Lekarza zobaczyłam dopiero 5 min przed końcem porodu:| Do tego dziecko mi siłą "wycisneli" z brzucha poprzez skakanie po żebrach - cytuje moją położną środowiskową: " cud że dziecko nie jest roślinką" tak więc drugi raz tam rodzić napewno nie będę. Jedyny plus to przemiłe położne na porodówce jak i na położniczym.
0

#6 Gość_magduś_*

• Grupa Gość

Napisano 23 January 2012 - 18:05

ja co prawda rodziłam w dwojce jeszcze 5 lat temu i byłam zadowolona z tego co mówi mi mój lekarz cala kadra z dwójki przeszła do jedynki teraz jestem w drogiej ciązy i też zamierzam tam rodzic mimo że jestem z dąbrowy
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   natalia217 Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 1
  • Rejestracja 13-March 13

Napisano 13 March 2013 - 20:37

6 grudnia 2012 urodziłam przez cesarskie cięcie syna w szpitalu nr.1 w Sosnowcu. Na oddziale położniczym spotkałam się z bardzo miłymi położnymi, warunki były bardzo dobre, pomimo lekkiego poślizgu czasowego :D Co do oddziału noworodkowego... Synka mi nakarmiono, często był zabierany żebym mogła odpocząć w pierwszych dwóch dobach, oczywiście zależy na kogo się trafi ;) Jedne z uśmiechem na twarzy same pytały czy małego zabrać, a inne z lekką niechęcią, ale zabierały. Sposób jak dostawić synka do piersi pokazano mi bardzo szybko i z moimi chęciami szybko też je opanowała, choć na początku niewiele mi leciało :) Zapewne jak poprosisz to Ci zawsze pomogą, szczególnie na początku :)Radzę nie kierować się opiniami innych rodzących, bo każda z nas ma inne wymagania i na inne rzeczy zwróci uwagę. Po porodzie miałam taką huśtawkę nastrojów że jedno złe słowo ze strony położnej doprowadziło mnie do łez, teraz się z tego śmieję :) Osobiście mi szpital bardzo odpowiadał i ogromnie dziękuję mojemu lekarzowi prowdzącemu dr. Gościniewiczowi :D
0

Strona 1 z 1