forum eMaluszki.pl: Co kupiłyście dzieciom na dzień dziecka? - forum eMaluszki.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Co kupiłyście dzieciom na dzień dziecka?

#1 Gość_Sara_*

• Grupa Gość

Napisano 31 May 2010 - 21:15

Wstyd się przyznać, ale ja dopiero jutro jadę po prezent. Dziś byłam w 3 sklepach i nie dostałam tego co chcę. Słyszałam, że z fisher price są fajne ludziki litle people. Jutro muszę je upolować, jak nie to nie wiem co kupię...
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Nettka Ikona

• Nakręcona katarynka
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 405
  • Rejestracja 18-April 10
  • LocationG

Napisano 01 June 2010 - 16:50

ja nic nie kupiłam moim dzieciom bo wszyscy jestesmy przeziębieni i chorzy i nie wychodzimy z domu
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   kyrk Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 3
  • Rejestracja 13-May 10
  • Data urodzenia:17-12-1988
  • Locationbytom o

Napisano 01 June 2010 - 19:00

oskarkowi kupiłam rowerek,a bartoszkowi klocki,i dużą wywrotkę
Dołączona grafikaDołączona grafika
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   gelita Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 73
  • Rejestracja 22-January 10
  • Data urodzenia:22-07-1987

Napisano 01 June 2010 - 21:42

ja kupiłam wozek dla lal. Jest radocha. :)
0

#5 Gość_amesia_*

• Grupa Gość

Napisano 19 February 2011 - 15:43

Jeśli chodzi o dziewczynkę to śmiało mogę polecić Kuchnię baw i ucz się z Fisher Price.Moja mała,gdy ją dostała to radości było co nie miara.Ważne jest to,że zachęca dziecko do samodzielnej zabawy i uczy.Zabawa rodzinna tą kuchenką u nas też jest w modzie,bo córcia gotuje zarówno z mamą jak i z tatusiem.Wygląda jak mała kuchnia.Znajduje się w niej palnik,światło,zegar,kran,lodówka itp.W lodówce jest sorter do którego można dopasowywać 3 produkty:okrągły słoik dżemu,trójkątną marcheweczkę i kwadratowy karton mleka.Uczy dziecko przeciwieństw,piosenek,zwrotów grzecznościowych,liczyć,alfabetu i pobudza wyobraźnie poprzez dźwięki.To dzięki tej zabawce córcia nauczyła się wielu słówek i nauczyła nazywania rzeczy w niej znajdujących jak i wykorzystywania ich.Moja córka ma 23 miesiące,ale myślę,że posłuży jej co najmniej jeszcze z 3 latka.Uczy nie tylko po wyrazów i piosenek w języku polskim,ale i angielskim co myślę,że jej się również bardzo przyda,gdy na takową naukę przyjdzie czas. Kuchnia baw i ucz się jest trwała,co bardzo cenię i kolorowa co przyciąga wzrok każdego dzieciaczka,który przychodzi do nas do domu.Ogólnie bardzo lubię zabawki interaktywne,a ta jak na razie jest najlepszą naszą zabawką i śmiało mogę powiedzieć,że pomaga w rozwoju wzrokowo-słuchowo-maualnym.
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   veryAnka Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 98
  • Rejestracja 25-April 11

Napisano 29 April 2011 - 10:07

Wątek za chwilę znowu na czasie :) Pozwolę sobie zatem zachęcić do odświeżenia. Co kupicie pociechom w tym roku na Dzień Dziecka? Zaskakujecie czy wsłuchujecie się w ciche marzenia i głośne życzenia? :)

Z młodszą córką nie mam problemu, bo od dawna marzy jej się zestaw Moon Dough do przyjęć dla lalek - modny wśród koleżanek z klubu plastycznego. Ale w przypadku starszej sprawa jest trudniejsza, bo chciałabym jej wymienić rolki na nowe i nie do końca się na tym znam... Jakie rolki polecacie, jako sprawdzone i dobre dla dziecka? Zależy mi na porządnych, nawet jeśli będą nieco droższe. Jakieś rady?
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   fijołeczek Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 124
  • Rejestracja 19-March 10
  • Data urodzenia:20-12-1985
  • Locationtu i teraz

Napisano 04 May 2011 - 19:54

Bardzo fajne są rolki firmy ''spokey''free line .Porządnie wykonane ,ładne ,but jest regulowany np.32-35 więc starczy nie tylko na jeden sezon kosztują ok 140 zł(w zestawie był do nich kask, ochraniacze i plecak ) http://www.sport-sho...big/3301_1.jpg, http://www.sport-sho.../big/3301_2.jpg
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   ciotkaklotka Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 52
  • Rejestracja 25-July 11
  • Data urodzenia:25-12-1983
  • LocationPłaza

Napisano 29 September 2011 - 18:51

Pisze w tym temacie, bo to w sumie i tak o zabawkach i prezentach. Córka kuzynki ma zaraz 3 urodziny i zastanawiamy się co dla niej wybrać. Mamy które mają dzieci w tym wieku, poradźcie coś?! Takie mamy opcje:
wózek dla lali
kuchnia
krzesłka
Sama nie wiem, jakieś pomysły?!
Dołączona grafika
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   bluee Ikona

• eMaluszkowy mistrz słowa
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 649
  • Rejestracja 19-March 10
  • Data urodzenia:26-03-1987

Napisano 29 September 2011 - 19:50

Jak nie ma stolika i krzesel to chyba najlepszy pomysl. Do tego mozesz dokupic blok i kredki i bedzie super:)
Dołączona grafika
0

#10 Gość_babciaA_*

• Grupa Gość

Napisano 01 October 2011 - 10:43

Puzzle, ale to powyżej 5 roku życia. Dużo frajdy i satysfakcji z ułożenia.
0

#11 Gość_Inga_*

• Grupa Gość

Napisano 21 October 2011 - 11:57

Ja swojemu dziecku kupiłam w tym roku na dzień dziecka takie cegiełki: http://www.e-inspira...01,idt,617.html Bardzo się mojemu Bartusiowi spodobały. Myślę, że na Mikołaja kupię mu jakiś fajny traktorek.
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   yvonta Ikona

• Buduję zdania
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 131
  • Rejestracja 10-March 12
  • Data urodzenia:16-02-1983

Napisano 08 August 2012 - 11:29

Puzzle można dużo wcześniej niż na 5 urodziny my mamy mnustwo różnych a córa ma 3 latka i zabawa jest świetna :)
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   MałogrzataZMistrzem Ikona

• Forumowy noworodek
  • Pip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 7
  • Rejestracja 15-August 12
  • Data urodzenia:14-04-2012

Napisano 15 August 2012 - 12:01

Zależy jakie puzzle oczywiście, teraz w sklepach jest taki wybór że mozna kupić i piankowe duże, którymi już 2,5 roczniaki się bawią i inne trochę mniejsze tekturowe z którymi poradzą sobie 3, 4 latki spokojnie!
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Tereska23 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 52
  • Rejestracja 13-June 12

Napisano 20 April 2017 - 17:31

Moje dzieci w tym roku sobie zażyczyły na dzień dziecka stół interaktywny funtronic. Już od stycznia o tym słyszymy :) Jednak dzieci naprawdę się starają, sprzątają w pokoju, mają dobre oceny, więc chyba prezent będzie ;)
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Dona54 Ikona

• Lubię gaworzyć
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownicy
  • Postów 63
  • Rejestracja 13-June 12
  • Data urodzenia:21-06-1987

Napisano wczoraj, 15:10

Ja na dzień dziecka planuje kupić córce jej pierwszego laptopa. Zastanawiam się nad tym lenovo yoga - https://www.morele.n...czy-warto/4166/ . Parametry ma super, w testach też wypada dobrze, tylko zastanawiam się nad tą ruchomą obudową, czy przez to nie będzie bardziej podatny na uszkodzenia?
0

Strona 1 z 1