estrogen | eMaluszki.pl

Wybierz swoją kolorystykę

estrogen

Na ratunek wypadającym włosom
estrogen
Twoje włosy po porodzie zrobiły się rzadsze? W większości przypadków to normalne. Sprawdź dlaczego tak się dzieje i co zrobić, aby włosy szybko odrosły.
czytaj więcej
Na hormonalnej huśtawce
estrogen
Wszyscy niewtajemniczeni w Twój błogosławiony stan, przypatrują Ci się ze zdziwieniem. W jednej minucie widzą Cię roześmianą, w następnej smutną i przygnębioną. Taki stan w okresie ciąży nie jest wynikiem Twojej złej woli a huraganu hormonalnego, który właśnie rozpętał się w Twoim organizmie.
czytaj więcej
W rytmie hormonów
estrogen
Na życie kobiety szczególny wpływ wywierają hormony płciowe: estrogeny i progesteron. To one w sposób decydujący sterują naszą płodnością. W ciąży ich poziom gwałtownie rośnie. W okresie oczekiwania na dziecko, Twoje organy wewnętrzne wytwarzają również inne hormony, które wywołują prawdziwą rewolucje w Twoim organizmie.
czytaj więcej
Co się dzieje z moją partnerką?
estrogen
Dla mężczyzny informacja o tym iż zostanie ojcem, jest wielkim wydarzeniem. Nie wolno mu jednak zapomnieć, że teraz odpowiedzialność za maleństwo spoczywa głównie na kobiecie.
czytaj więcej
Pokonać problemy hormonalne
estrogen
Jedną z najczęstszych przyczyn niepłodności u kobiet są zaburzenia hormonalne. W wielu przypadkach organizm wysyła pewne sygnały, mogące świadczyć o problemie. Często jednak kobieta nie jest świadoma tego, że może mieć tego typu zaburzenia – organizm w żaden sposób jej tego nie komunikuje.
czytaj więcej
Strona 1 z 1


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ