Wybierz swoją kolorystykę
Zapytaj eksperta
Julia Jaskowska, dietetyk
Przychodnia Leczenia Niepłodności nOvum
Julia Jaskowska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (kierunek: Dietetyka). Przedmiotem specjalnego zainteresowania pani Julii jest dieta wspierająca płodność, okres ciąży i karmienia dziecka. Na naszym forum udziela porad dotyczących żywienia.
ZAPYTAJ NA FORUM
Anna Jakubczyk, doradca laktacyjny
Certyfikowany doradca laktacyjny
Anna Jakubczyk - absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, mgr położnictwa i Certyfikowany Doradca Laktacyjny. Pracuje w oddziale noworodków, pomaga mamom w pierwszych chwilach po porodzie opiekować się swoimi pociechami, uczestnicząc w pierwszym akcie karmienia piersią. Zawód to dla niej nie tylko praca, ale powołanie, pasja i chęć niesienia pomocy mamom i ich nowonarodzonym dzieciom. Udziela porad laktacyjnych również w domach pacjentek.
ZAPYTAJ NA FORUM
Monika Skoczylas-Merczyńska, psycholog dziecięcy, psychoterapeuta rodzinny
Gabinet Psychoterapii Rodziny Udane Wychowanie
Monika Skoczylas-Merczyńska jest psychologiem dziecięcym i psychoterapeutą rodzinnym. Specjalizuje się przede wszystkim w prowadzeniu terapii rodzin z dziećmi w wieku 0-8 lat. Na naszym forum pomaga rodzicom znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące wychowania maluchów.
ZAPYTAJ NA FORUM
Michał Koszla, fizjoterapeuta uroginekologiczny
Klub dla Rodzin - Dobry Początek
Michał Koszla - fizjoterapeuta. Od 2001 roku specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej. Jest członkiem International Continence Society. Autor ogólnopolskiego programu ćwiczeń usprawniających od pierwszej doby połogu "Atrakcyjna Mama TM". Na naszym forum odpowiada na pytania dotyczące dolegliwości dna miednicy u kobiet po porodzie jak nietrzymanie moczu, obniżenie narządów, zaburzenia czucia w pochwie itp.
ZAPYTAJ NA FORUM
Agnieszka Adameczek, fizjoterapeuta dziecięcy
Gabinet Rehabilitacji Ruchowej
Agnieszka Adameczek - magister fizjoterapii, terapeuta NDT Bobath dla dzieci i NDT Bobath Baby, terapeuta PNF, terapeuta integracji sensorycznej, ukończyła szkolenie z zakresu diagnostyki wzorców ruchów globalnych metodą Heinza Prechtla. Od 2006 roku prowadzi rehabilitację niemowląt z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego oraz dzieci starszych z chorobami neurologicznymi i wadami postawy.
ZAPYTAJ NA FORUM
Katarzyna Milczyńska, licencjonowany kosmetolog, dyplomowana wizażystka
Face& Body Institute, Kraków, Polsko - Brytyjski Instytut Medycyny Estetycznej
Katarzyna Milczyńska – licencjonowany kosmetolog, dyplomowana wizażystka i stylistka z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się kompleksową pielęgnacją twarzy i ciała oraz wykonuje makijaże i stylizacje do sesji zdjęciowych. Odbyła liczne szkolenia z zakresu kosmetyki profesjonalnej, dermo kosmetyki i makijażu. Nieustannie rozwija się zawodowo, podnosząc swoje kwalifikacje i zdobywając nowe doświadczenia.
ZAPYTAJ NA FORUM
Justyna Orłoś, stylistka i wizażystka
MODIO wizaż i stylizacja
Justyna Orłoś – dyplomowana wizażystka-stylistka. Zajmuje się wizażem, stylizacją sylwetki, stylizacją do sesji zdjęciowych, uczy jak się malować i ubierać, aby zawsze wyglądać i czuć się ze sobą dobrze. Na naszym forum pomaga młodym mamom w modowym odnalezieniu się po ciąży, a także podpowiada jak świetnie wyglądać z brzuszkiem.
ZAPYTAJ NA FORUM
Dorota Bełtkiewicz, logopeda
Gabinet logopedyczny Pszczółka
Dorota Bełtkiewicz – filolog polski, logopeda, biblio- i bajkoterapeuta, autorka utworów dla dzieci, twórczyni logopedycznych bajek terapeutycznych. Na naszym forum odpowiada na pytania z zakresu logopedii - wszystko na temat poprawnej mowy Waszych maluszków..
ZAPYTAJ NA FORUM
Halina Kunicka, trener fitness
Centrum Sportowe BodyFitness
Halina Kunicka - mistrzyni Świata, Europy, Polski w kulturystyce. Jest specjalistką z ponad 20 letnim stażem w dziedzinie ćwiczeń siłowych, fitness i dietetyki. Osobisty trener, nauczyciel akademicki oraz właściciel fitness klubu. Na naszym forum podpowiada jak poprawić wygląd swojego ciała i utracić zbędne kilogramy. Paniom w ciąży doradza, jak utrzymać sprawną sylwetkę.
ZAPYTAJ NA FORUM
Aleksandra Demiańczyk, biolog
Ekspert współpracujący z dystrybutorem komputerów cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly
Aleksandra Demiańczyk - mgr nauk biologicznych, ekspert ds kobiecego cyklu i płodności. Rozwiewa wątpliwości związane z przebiegiem cyklu miesięcznego, metodami antykoncepcji, wyznaczaniem dni płodnych i kompleksową obsługą komputerów cyklu. Zapraszamy do zadawania pytań naszemu Ekspertowi!
ZAPYTAJ NA FORUM
Magdalena Maławska, dietetyk dziecięcy
Centrum Dietetyczne Nutri-Med
Magdalena Maławska - doradca żywieniowy, dietetyk dziecięcy. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Od 2004 roku zajmuje się doradztwem żywieniowym oraz edukacją żywieniową, pogłębiając swoją wiedzę jako członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Współpracuje z dziećmi w różnym wieku oraz ich rodzicami. Prywatnie mama Oliwiarka. Na naszym forum odpowiada na pytania dotyczące rozszerzania diety oraz jadłospisu Waszych pociech.
ZAPYTAJ NA FORUM
Izabela Rybacka, położna
Familijny Fyrtel - Akademia Świadomej Rodziny
Z wykształcenia i zamiłowania położna. Specjalista zdrowia publicznego. Mama trójki fantastycznych dzieci- Maksa, Mateusza i Małgosi. Prowadzi szkołę rodzenia, w której dzieli się swoją pasją naturalnego i bliskiego rodzicielstwa.
ZAPYTAJ NA FORUM


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ